Apie mane


SVEIKI ATVYKĘ!

Kaip džiaugiuosi, kad užsukai į mano dienoraštį! Tikiuosi, kad tau čia patinka lygiai taip pat kaip ir man. Kadangi jau esi čia, susipažinkime... Taigi... aš esu Greta. Pozityvi, užsispyrusi, atkakli, kupina humoro ir šiek tiek ironijos. Laikausi nuostatos, kad žiūrėdama į pasaulį per šiek tiek ironišką prizmę, gali pastebėti smulkmenas, kurios tave džiugina. Taip ir gyvenu!

Dar visai neseniai buvau studentė. Dėka universiteto, įgijau pedagogikos bakalauro diplomą! Kaip gi pedagoginės studijos susijusios su rašymu? Išmokau reikšti savo mintis, kritiškai vertinti situaciją ir... atradau save! Esu be galo dėkinga visiems autoritetais tapusiais asmenims, kaip antai G. Navaičiui, Ž. Barkauskaitei ir kitiems stebuklingiems asmenims.
Turiu padėkoti ir tėveliams. Nuolatinis palaikymas, mano svajonių pildymas (o gal reikėtų sakyti, kad tėvai visada morališkai ir finansiškai, kai to prireikdavo, padėdavo įgyvendinti man savo svajones!) Taip ir atsiradau Vilniuje, radau savo gyvenimo meilę, baigiau makiažo kursus ir t.t. O kur dar didžiausias stebuklas... aplankiau Ameriką!!!


Tai ką... Amerikoje pramokau kalbėti angliškai ( I is girl. Ne ne, juokauju!), susipažinau su jų kultūra, tapau taktiška ir brandi asmenybė. Būtent Amerikoje pastebėjau, kokia gausi kosmetikos, grožio priemonių pasiūla ir... viskas man pasidarė įdomu. Taigi, turbūt nieko nenustebinsiu, kad mano menkas atlygis buvo investuojamas į gražius dalykėlius ir, žinoma, saldumynus! Kad jau prakalbau apie juos... Be proto mėgstu gaminti! Saldūs, aštrūs, vegetariniai, mėsiniai ir t.t. patiekalai - viskas įdomu. O kur dar knygų skaitymas, filmų žiūrėjimas, kelionės... Viskas taip žavi ir... džiugina!

Rašau aš jau seniai, maždaug nuo paauglystės pradžios. Pirmiausia popieriniai dienoraščiai, po to ir internetinė erdvė. Pradžioje patyliukais, o dabar su skaitytojais! Kaip gera, kaip smagu rašyti, kai žinai, jog kažkam rūpi! Esu patenkinta, nes tylus rašymas sau peraugo į bendravimą su kitais tinklaraščiais ir bendradarbiavimu su įmonėmis. 



Tikiuosi, kad tai tik pradžia! Na, o kol kas galiu pasakyti: gera pradžia - pusė darbo! Ką gi, kimbu į darbus ir toliau planuoju savo naujus įrašus!