Kosmetikos apžvalga

Urban Veda spindesį suteikiantys dieninis, naktinis kremai ir šveitiklis

16:21


Grįžti į tinklaraštį (kaip ir galvojau) nėra taip lengva. Vasaros dienos lekia viena po kitos, atrodo, net nespėji prisėsti prie kompiuterio. Norisi pasimėgauti gražesniais orais, o lietingomis dienomis nejučia įtraukia viena ar kita knyga. Visgi, esu čia ir noriu pasidalinti savo patirtimi naudojant Urban Veda veido priežiūros priemones.

Pirmiausia, noriu pasidžiaugti atradusi Elevitos parduotuves (viena iš jų - praktiškai mano kieme). Ilgai jų vengiau, kažkodėl įsivaizdavau, kad ten nieko gero nerasiu. O bet tačiau, jau daugiau negu pusmetį vonią papildau vienu ar kitu produktu iš šios parduotuvės asortimento. Čia randu tikrai įdomių mano odai, plaukams tinkančių produktų (jeigu įdomu, gali pasižvalgyti jų e-parduotuvėje ČIA). Labiausiai pamėgau šampūnus ir kondicionierius (jie baigiasi greičiausiai), bet į rankas pateko ne vienas produktas ir veido odai (konkrečiai šiuos pasiūlė išbandyti įmonės atstovai). 

Apie Urban Vedą. Produktai pagaminti Didžiojoje Britanijoje, įkvėpti ajurvedos, sudėtyje neturi SLS ir parabenų, tinkami veganams, skirti skirtingoms odos problemoms spręsti. Labai intensyviai kvepia (turbūt labai nenustebinsiu, juk jau minėjau ajurvedą), bet ant odos ilgai neišsilaiko. Kvapą apibūdinti labai sunku, galiu tik pasakyti, kad gan saldus, primena kažkokias gėles (ant pakuotės rašo, kad derinamas serenčių, papajų ir goji uogų kvapas). Taigi toms, kurios jautrios kvapams tikrai tikrai netiks. Kita vertus toms, kurios nori pasimėgauti namų SPA, priemonės gali pasirodyti visai įdomios.


Urban Veda spindesį suteikiantis dieninis kremas veidui. Jau baigiu iškrapštyti paskutinius lašus. Priemonė - skalsi, jos man užteko daugiau negu 7 mėnesiams naudojant beveik kasdien. Galiu pasakyti, kad patinka. Konsistencija atrodo gan tiršta, bet tepant ant odos tampa tarsi pieneliu. Lengvai susigeria į odą, suteikia švelnumo jausmą, lengvą skaistumą. Puikiai susitvarko su mažesniais odos išsausėjimais, odos tempimu. Visgi, jeigu šerpetojimas būtų rimtesnis (pavyzdžiui, nosis po slogos), reikėtų imtis papildomų priemonių. 


Urban veda spindesį suteikiantis naktinis kremas veidui. Kvapas tas pats, konsistencija labai panaši (tepant gan kietas kremas tarsi suskystėja), bet poveikis šiek tiek kitoks. Kai užsitepi kremą, jauti, kad priemonė šiek tiek riebesnė, lėtesnė - veidas ilgiau išlieka lipnus, ją liečiant jauti didesnį švelnumą negu po dieninio kremo. Naudojasi dar skalsiau negu dieninis kremas: jeigu pirmojo liko tik patys krašteliai, šio dugno dar nematau. 


Urban Veda spindesį suteikiantis šveitiklis veidui, sausai odai. Mažiausiai patikusi priemonės iš šios trijulės. Suprantu, kad mano oda - sausa, linkusi į sausėjimus, o priemonė skirta sausai, išsekusiai odai, bet šveitimo man per mažai. Naudojant šią priemonę, grožio procedūrą tarsi norisi pakartoti, kad jaustumeisi užtikrinta, kad dabar jau gerai. Ant odos palieka švelnumo pojūtį, tarsi ją pamaitina (kas šiaip jau būtų super gerai, jeigu tik jaustumei, kad veidas yra švarus). Visgi, panašių kainų kategorijoje (priemonė kainuoja 14,99 Eur) galima rasti pigesnių alternatyvų.

Stengiausi apie priemones papasakoti kuo trumpiau, bet gavosi, kaip gavosi. Kaip jau gali suprasti, priemonės man patiko. Visgi, kainos ir kokybės santykis skatintų pagalvoti, ar tikrai verta (kiekvieno produkto kainą gali rasti paspaudusi ant pirmųjų sakinių po nuotraukomis). Manau, kad rinkoje galima rasti panašių alternatyvų už mažesnę kainą, todėl palaukčiau nuolaidų. Kita vertus, už produktus, kurie netestuoti ant gyvūnų, talpinami stiklinėje taroje, suteikia galimybę pasimėgauti SPA namuose, dažnai tenka sumokėti šiek tiek daugiau.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)