Kosmetikos apžvalga

Therme Cleopatra's Secret maitinantis dušo aliejus

17:54


Dar viena kūno priežiūros iš Therme apžvalga! Jau pasakojau apie kūno šveitiklį, o šiandien eilė - Therme Cleopatra's Secret maitinančiam dušo aliejui.

Atėjus vasariškiems karščiams (dar gegužės mėnesį), turbūt ne viena iš mūsų pastebėjo, kad vis dažniau norisi atsigaivinti. Taigi, žieminius ilgesnius pagulinėjimus vonioje keičia trumpesni, bet ne mažiau malonūs vasariniai atsinaujinimai. Tuos dažnesnius pasilepinimus vonioje turėtų lydėti priemonės, kurios nesausintų kūno odos, nes dažnas kontaktas su vandeniu labai greit gali pavirsti odos šerpetojimu. Taigi, tokiais atvejais labai pasiteisina dušo aliejai! 

Negaliu sakyti, kad esu pati didžiausia aliejų gerbėja. Atrodo, viskas kaip ir gerai, bet šio tipo priemonės man visada asocijuojasi su stipresniu kvapu negu paprastos dušo želės. Šiuo atveju mano įsivaizdavimas kaip ir pasiteisina, bet tuo pat metu kaip ir ne. Kvapas - saldus, prabangus (primena apsilankymą SPA centruose) ir tikrai gan stiprus, bet yra juntamas tik iki kol nuplauname susidariusias putas vandeniu. Žodžiu, idealus atvejis toms, kurios norisi pasimėgauti aromaterapija už gan nedidelę kainą, bet nenori prisišaukti migrenos su ilgalaikiu priemonės kvapu.

Pati priemonė naudojasi gan skalsiai, prausia maloniai. Į ranką išspaustas aliejus ant drėgnos odos tampa puta, kuri lengvai nusiplauna, nepalieka jokio riebumo jausmo ar kitų nemalonių pojūčių. Tiesa, šaltuoju metų laiku to nepastebėjau, bet dabar, kai oda gauna daugiau saulės šviesos, odai norisi ir papildomo drėkinimo - odai neužtenka dušo aliejaus. 


Man Therme Cleopatra's Secret maitinantis dušo aliejus tikrai patiko. Prabangus, bet ne brangus (na, aliejaus kaina tikrai ne ką didesnė negu jo brolių iš Rituals ar L'occitane) pasilepinimas vonioje. Kvepia tikrai skaniai ir neturi to aliejaus pokvapio su kuriuo teko susidurti anksčiau. Šiltuoju metų laiku rytais, dienomis norisi kažko gaivesnio, bet vakariniam patinginiavimui vonioje, kuris patrauktų visus rūpesčius į šalį šis aliejus - nerealus ritualas.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)