Kosmetikos apžvalga

OMG! 2 IN 1 KIT Detox Bubbling Microfiber ir 4 IN 1 KIT Zone System kaukės

19:06


Viena savaitė - dvi veido kaukės. Dažniausiai gamintojai propaguoja, kad tokias priemones reikėtų naudoti maždaug kartą per savaitę, bet nieko nesako apie smalsumą: kaip atsilaikyti, kai keli veidai nuo pakuočių, praeinant pro šalį, žiūri į Tave. Taigi, dalinuosi įrašu apie OMG! 2 IN 1 KIT Detox Bubbling Microfiber ir 4 IN 1 KIT Zone System kaukes.

Pirmoji kurią išbandžiau - OMG! 2 IN 1 KIT Detox Bubbling Microfiber. Ją sudaro dvi lakštinės kaukės iš kurių pirmoji - detoksikuojanti, valanti veido odą, o antroji - maitinanti. Iš karto galiu pasakyti, kad patiko vidutiniškai. Nėra kažkas super vau (ypač kai pagalvoji apie kainą), bet pats procesas visai įdomus (nesu niekada bandžiusi 2 in 1 kaukių), o ir neblogai maitina. Visgi, valomoji dalis silpnoka ir neprilygsta mano naudotai putojančiai veido kaukei iš Elizavecca. Efektas - tik čia ir dabar, trūksta bent jau plius vienos dienos (na to drėgmės jausmo, kažkokio minimalaus odos pokyčio ar pan.), kad galėčiau labiau pagirti.

Pliusai už tai, kad veido odą bent šiek tiek pamaitino, nesudirgino. Bet kaip jau minėjau anksčiau, geriau šiek tiek pasitaupyti ir įsigyti kokybiškesnes, veiksmingesnes veido kaukes. 

Antroji - 4 IN 1 KIT Zone System. Jeigu pirmąją dedi vieną po kitos, čia 3 iš 4 etapų naudojami vienu metu (dar įdomiau). Juos sudaro: paakių pagalvėlės su auksu, giliai valanti ir detoksikuojanti  bei veido odą atgaivinanti kaukės. Ketvirtoji dalis - odą drėkinantis kremas. Pirmasis trejetas - meh. Dvi molio kaukės iš kurių rožinė iš tikrųjų net ne rožinė, o blankiai oranžinė. Paakių pagalvėlės visai nieko, bet super efekto tikrai nepajaučiau. O bet tačiau, drėkinantis veido kremas, kurį užsitepiau vėliau - stebuklingas. Oda bent kelias dienas jautėsi elastinga, dingo visi šerpetojimai.

Čia ir vėl galiu pasikartoti, kad nepaisant to, kad padrėkino, kaukė - neverta savo kainos. Už kelis eurus galima nusipirkti dvi pakuotes juodo ir rožinio molio, kurį galima panaudoti lygiai taip pat kaip nurodoma ir OMG! aprašyme (T zona - juodu moliu, U - rožiniu). Skirtumas tas, kad šiuo atveju tai vienkartinis pabandymas, o su miltukais už kelis eurus galėsi kaukes darytis visus metus (taigi, liks pinigų ir drėkinančioms veido kaukėms). 

Džiaugiuosi, kad oda nebuvo sudirginta po mano pabandymų. Atvirkščiai, pavyko šiek tiek atkurti drėgmę ir elastingumą. Rašydama vis pagalvodavau: gal šios kaukės skirtos kitiems odos tipams ar panašiai. Juk mano poros nėra ryškios, tai ir valyti nėra ką. Visgi, dažniausiai po tokių kaukių mano oda net girgžda nuo švaros, ko šiuos du kartus ir pritrūko. Žodžiu, džiaugiuosi, kad kaukes išmėginau praktiškai nemokamai (turėjau sukaupusi iherb pinigėlių, iš kur ir užsisakiau), nes jos tikrai nevertos nei 7, nei 8 eurų (tokios kainos Cascadoje).

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)