Internetinės parduotuvės / programėlės

Ką šiandien valgysi pusryčiams, pietums ar vakarienei? + Wolt nuolaidų kodas

18:53Pastebiu, kad kolegės tinklaraštininkės man daro tikrai didelę įtaką. Stebėjau, stebėjau Wolt reklamas ir susigundžiau (pasinaudojau Salomėjos iš venividi nuolaidų kodu). Buvo puiki proga: Justo darbo šventė, penktadienis, eilė American Horror Story serijų. Žodžiu, vakaras sau, kada gali tinginiauti ir skaniai pavalgyti.

Kaip ir minėjau, sausis-vasaris man Izraelio mėnuo. Dėl tos priežasties užsukusi į Wolt programėlę (galima parsisiųsti iš Google Play parduotuvės) ėmiau ieškoti kažko, kas primintų tuos saulėtus ir sočius vakarus Eilat miestelyje. Ir radau Zatar falafel & hummus restoraną. Jau teko ten lankytis, todėl žinojau, kad pasirinkimas - tikrai geras. 

Kaip veikia Wolt programėlė?

  1. Parsisiunti programėlę ir užsiregistruoji (reikės įvesti banko kortelės numerį, adresą ir t.t.). Viskas - gan paprasta, užtenka sekti nuorodas.
  2. Renkiesi restoraną. Galima pasirinkti pagal maisto kategorijas arba pagal populiarumą, naujumą, lokaciją. 
  3. Renkiesi skaniausią maistą. Pasirinkus restoraną matysi jų siūlomą meniu. Vieni talpina nuotraukas (taip išsirinkti lengviausia), kiti maisto aprašymus. Yra ir tokių vietų, kurios truputį patingėjo save pateikti kaip galima geriau ir savo profilyje rašo tik maisto pavadinimą (pvz., American Pizza burger patiekalų aprašymai - skurdoki).
  4. Patvirtini užsakymą. Šitoj vietoj galvojau, kad teks susisiekti su Salomėja, kad ji man paaiškintų, kaip gi patvirtinti tą užsakymą. Spaudžiau, spaudžiau tą mėlyną atsiradusią juostelę, bet niekas nevyko. Pasirodo, reikėjo tiesiog pirštu braukti dešinėn.
Ir viskas. Jūsų užsakymas vykdomas: maistas užsakytas, už jį apmokėta, belieka sulaukti. Tikrai patogu ir greita. 

Kokie mano įspūdžiai išbandžius Wolt?

Iš karto pasisakau, kad po pirmo karto greit sekė antrasis. Turėjau nedarbingumą, prastai jaučiausi, o valgyti norėjosi. Taigi, dar kartą užsisakiau iš to paties restorano dienos pietus su labai labai skania lęšių sriuba!

  • Greita ir patogu. Programėlėje galima užsisakyti iš anksto (pvz., pirmąjį kartą užsakymą suformavau apie pietus, bet jį norėjau gauti tik 19 valandą), galima sekti savo maisto kelią (yra žemėlapis, kuriame galima stebėti kur ir kaip atvažiuoja Tavo maistas). Atneša iki pat durų, o dar ir maloniai palinki skanaus!
  • Maistas atkeliauja šiltas! Ta prasme, prisimenu ankstesnes savo patirtis, kada namus pasiekia atšalusios picos. Čia - nieko panašaus. Wolt komandos net išdrįsau paklausti, kokia tai magija. Pasirodo, jų šaltkrepšiai - stebuklingi ir maistą atvežant šildo.
  • Nereikia eiti iš namų, turėti grynų pinigėlių (kartais ir lygios sumos, nes vežėjai gali neturėti grąžos), per daug su kažkuo bendrauti. Man, kuri niekada neturi grynųjų, o ir nemėgsta užsakinėti maisto telefonu tai nerealus atradimas. 
  • Labai didelis maisto pasirinkimas. Tikrai pavyks rasti tai apie ką svajoji. Ir panašu, kad tai tik pradžia, kadangi sąrašas vis pasipildo naujomis vietomis.
  • Brangokas pristatymas. Jeigu restoranas/kavinė - arčiau negu 1,5 km nuo Tavo namų, pristatymo kaina - 1,5 Eur. Jeigu 2 km - 2 Eur ir t.t. Aš savo užsakymams išleidau po 5 Eur už kiekvieną (atstumas - 4,6 km). Visgi, yra sprendimas: galima pasirinkti arčiau namų esančią vietą, pasinaudoti nuolaidos kodais arba paguosti save bet juk bus skanaus maisto. Aš save motyvuoju paskutiniu punktu, todėl per daug streso dėl tų eurų nepatiriu.
  • Minimali užsakymo kaina - 8 Eur. Daugoka. Ypač, kai valgai vienas pats. Dėl tos priežasties viršutinėje fotografijoje matai datulių rutuliuką (man žiauriai patiko, kitą dieną pasidariau tokių pati).Jeigu nežinai, kuo save ar šeimą palepinti pusryčiams, pietums ar vakarienei, užsuk į Wolt. Kad bent truputį motyvuočiau Tave, turiu nuolaidų kodą AKVEDUKAS su kuriuo gausi 6 Eur nuolaidą! Tai ką, skanaus!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)