Kosmetikos apžvalga

EOS Peppermint Cream Lūpų balzamas

09:59


Niekada anksčiau nebuvau mėginusi EOS lūpų balzamų. Didelė kaina ir daug kritikos sulaukiantys atsiliepimai tikrai neskatino jų įsigyti. O ir šiaip esu atradusi pačius geriausius lūpų balzamus iš iherb, kuriuos kartoju nuolat. Visgi, pasinaudojusi savo blogeriška privilegija (ironizuoju, žinoma), sulaukiau siuntinio, kuriame ir radau limituoto leidimo EOS Peppermint Cream lūpų balzamą.

Kadangi įrašą atsidarei ne ilgoms priešistorėms išgirsti, pasakoju, kokie gi mano įspūdžiai naudojant šį lūpų balzamą. 

Pirmiausia, rankos vistiek dažniau siekia jau įprastų Sierra Bees lūpų balzamų. Ypač dabar, kai lauko temperatūra siekia ir 10 laipsnių šalčio. Eos man - per silpnas. Trinu, trinu jį, kad tik pajusčiau kažką ant lūpų, o balzamas nepalieka to riebaliuko, tai gali tepti netepęs. Trūksta man to vizualaus maitinimo nors tu ką. Aišku, galbūt jis veikia tuo stebuklingu principu, kai priemonės nejauti, bet ji kažką daro (tik tuo sunku patikėti).

Kvapui - 100 balų. Primena mėtinius žirniukus (tuos baltus arba žalius), kuriuos pradėjus valgyti, sunku sustoti. Nujaučiu, kad būtent vedama saldžių prisiminimų, lūpų balzamą įsimečiau į kuprinę, kuri kasdien keliauja su manimi. 

Naudoju aš jį namie arba ofise. Na, kai žinau, kad lūpoms neteks kentėti didelio šalčio. Ir tokios situacijoms jis tikrai visai nieko: nėra kartus, lengvas, patogiai tepasi (bent jau kol neįpusėjau), skaniai kvepia. Visgi, jis toks naminis. Tikai netinka dideliems šalčiams, o ir pradėjus kaitinti saulei, gali būti per lengvas.


EOS lūpų balzamus gali įsigyti Douglas parduotuvėje. Taip pat juos esu mačiusi Parfum Express lentynose.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)