Kosmetikos apžvalga

Apimties suteikiantis šampūnas ir kondicionierius Tigi Bed Head Fully Loaded

13:29


Nuobodu skaityti apie šampūnus? Pati dažniausiai apeinu net ir mėgstamiausių tinklaraštininkių įrašus apie šampūnus ir kondicionierius. Kažkodėl tikiu, kad bandymu keliu galima rasti pačias geriausias priemones. Kita vertus, retkarčiais atsitinka taip, kad kažko konkretaus labai nori, bet nežinai ar verta. Taigi, jeigu kada galvojai (ar vis dar galvoji) apie Bet Head šampūno ir kondicionieriaus rinkinį, ši apžvalga Tau gali būti naudinga. 

Nors namie dėžutėje turėjau paslėptus bent 3 šampūnus, susigundžiau pigu.lt akcija ir įsigijau Apimties suteikiantį rinkinį Tigi Bed Head Fully Loaded. Jį sudaro šampūnas ir kondicionierius, kurių yra po 750 ml. Nelabai ir įsivaizdavau, kokio dydžio bus buteliukai, tiesiog norėjau įsitikinti ar visa ši linija - tokia nereali (man labai labai patinka apimties suteikianti priemonė). 

Ir man nepatiko. Taip, kvapas - nuostabus (toks saldžiai gaivus), bet priemonė keistai veikia plauką. Išsitrinkus galvą atrodo, kad jau būtum įsidėjus kokių formavimo priemonių. Išsidžiovinus viskas atrodo geriau, plaukai tarsi ištiesinti, bet purūs. Visgi, efektas labai trumpas. Jau po 2-3 valandų šukuosena apsunksta, atrodo, kad galvą trinkai ne šiandien, o prieš kelias dienas. Žiemą dar galima kentėti, kadangi dėl šalčių mažiau prakaituojame, taigi ir efektas - ilgesnis. Bet vasarą... tik pasiėmus džiovintuvą atrodo, kad net nebuvai vonioje.

Galbūt toms, kurių plaukas - sausas, priemonės gali pasirodyti puikios. Na, o toms, kurios kovoja su riebaluotais plaukais, teks paieškoti kitų priemonių.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)