Kaip aš kovoju su plaukų slinkimu? Pirmas mėnuo

18:46


Šiek tiek daugiau negu prieš mėnesį dalyvavau Grožio vaistinės atidaryme, kur man atliko plaukų būklės testą. Išgirdau kiek liūdną žinią: plaukai slenka, o nauji nespėja vytis, kad pataisytų situaciją. Įsivaizdavusi save plika galva kažkaip susiėmiau ir vonios lentynas papildžiau naujomis priemonėmis. Taigi, šiandien noriu pasidalinti pirmaisiais savo rezultatais ir įspūdžiais. 

Cece MED šampūnas ir kondicionierius. Mano plaukams tiko ir patiko, bet kažkokių stebuklų iš jų nesitikėjau. Juk abi priemonės tik įsitaisiusios ant plaukų būna nuplaunamos. 

Šampūnas nesausinia nei plaukų, nei galvos odos. Taigi, jokių šalutinių poveikių tokių kaip pleiskanos, galvos niežėjimas ir pan. nepajaučiau. Kondicionierius maloniai drėkina plauką, todėl iššukavimas tampa tikrai lengvas. Pastebėjau ir tai, kad šis kompleksas veikia panašiai kaip ir linijos skirtos pakelti plaukus nuo šaknų. 

Cece MED ampulės nuo plaukų slinkimo VITAMINS. Patiko kaip ir šampūnas ar kondicionierius. Gaivus kvapas, lengva konsistencija, neapsunkina plauko. Gamintojas rekomenduoja ampules naudoti bent tris mėnesius, kad būtų juntamas poveikis. Taigi, praėjus vos mėnesiui didelių pokyčių nesitikiu, nors šukuodama plaukus vis pastebiu vieną, kitą naują plauką. 

Na ir papildomos priemonės - maisto papildai. Šventai tikiu, kad išorinės priemonės tokios kaip ampulės, šampūnai ir t.t. niekada nepadės taip kaip vitaminai. Juk plaukų slinkimas, mėšlungis ar kiti nemalonūs šalutiniai poveikiai yra tiesiogiai susiję su tuo, kad dėl kažko nervinamės, kažko nesuvalgome (arba suvalgome per daug) ir t.t. Taigi pirmasis gelbėjimosi ratas turėtų būti ne tik kažkoks tepalas ar šampūnas, bet ir atsakingai pasirinkti maisto papildai. Mano atveju - dvi priemonės: Original Silicea Gel + Biotin ir Oledixin vitaminai A + E.

Apie Original Silicea Gel + Biotin sklando gandai tiek tarp vartotojų, tiek tarp žmogaus sveikatą išmanančių specialistų. Pasitikėdama kitų nuomonėmis įsigijau ir aš. Kaip ir ampules nuo plaukų slinkimo, Silicį rekomenduojama vartoti bent tris mėnesius. Taigi, kažkokių revoliucinių pastebėjimų kol kas neturiu. Galiu pasakyti tik tiek, kad pirmosios dienos buvo gan sudėtingos... Priemonė tiršta, todėl geriant ją net šiek tiek pykindavo. Po to pripratau ir tos problemos neliko. Skonio neturi, gerai sumaišius su vandeniu (skiedžiu su stikline vandens) to tirštumo net nesijaučia.

Galiausiai, Oledixin vitaminai A + E. Šiuos maisto papildus gerti gerokai lengviau nors priemonė ir aliejinė. Kaip ir Silicis neturi kažkokio specifinio skonio. Nors buteliukas tik 10 ml, priemonės užteks tikrai ilgam. Girdėjau, kad merginos vitaminą A + E naudoja ne tik kaip maisto papildą, bet ir įmaišo į kremus, šampūnus ar net gi tepa blakstienas ar antakius. Tokios patirties neturiu, bet mielai naudoju produktą, kurį dėl aliejinės tekstūros organizmas turėtų pasisavinti gan lengvai.

5 skirtingos priemonės per vieną mėnesį. Šampūnas, Silicis ir ampulės baigėsi, taigi juos teko keisti (Silicį ir ampules kartoju, šampūną pakeičiau), o kitas priemones naudoju toliau. Garbanomis pasigirti bent jau kol kas negaliu, bet apsišarvavusi kantrybe tęsiu eksperimentą. Plaukai vis dar slenka (tam įtakos gali turėti ir ką tik vartoti antibiotikai), bet kaip ir minėjau anksčiau, matau vieną kitą naują plauką. Atsižvelgiant į rekomenduojamą trijų mėnesių kursą, turiu dar du mėnesius per kuriuos, tikiuosi, pavyks pasidalinti ir labiau optimistiškomis naujienomis!

You Might Also Like

3 komentarai (-ų)

 1. Silicio gelis man labai padeda nuo sezoninio plaukų slinkimo, bet perku šitą atskirais pakeliais - ir skonis geresnis, ir nereikia terliotis su buteliu https://evaistine.camelia.lt/plaukams/94720-maisto-papildas-silicea-direct-su-biotinu-ir-selenu-15ml-x-n30.html?search_query=silicea&results=7

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už rekomendaciją! Turbūt efektas tas pats, tik naudojimas patogesnis (nors čia plius selenas). Jaučiu, kad teks išmėginti ir šiuos, gal labiau patiks :)

   Panaikinti
 2. T-Bone's Mango and a T-Bone's Mango Mango
  These two brands have been titanium necklace featured on The Hollywood Show, The Pete Show and the Billy titanium touring Idol. This means you titanium build for kodi can titanium screws spice titanium carabiners up any meal for

  AtsakytiPanaikinti