Douglas Age Focus Lifting Firming serumas ir naktinis kremas

20:02

Mano grožio rutinoje šiuo metu karaliauja Douglas kosmetika. Vienos priemonės patinka labiau, kitos - mažiau. Šiandien noriu papasakoti apie Douglas Age Focus Lifting Firming serumą ir naktinį kremą, kurie mane be galo nustebino ir tapo antros vasaros pusės, o ir rudens favoritais.

Kodėl sakau, kad nustebino? Išpakavusi priemones tikrai pasidžiaugiau kokybiškomis pakuotėmis, bet kažkokių stebuklų nesitikėjau. Anksčiau esu mėginusi Douglas kremus, kurie buvo tikrai neblogi (labiau geri negu blogi, bet vistiek vidutiniški), bet kainos - tikrai didelės. Taigi atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį išlikau gan skeptiška iki pirmo bandymo.Pirmasis etapas nuvalius veido odą - Douglas Age Focus Lifting Firming serumas. Be galo skalsus ir truputį želinės konsistencijos. Palieka mažą lipnumą, bet tik labai trumpam, o ir šiaip netrukdo. Veido oda tik užsitepus atrodo skaistesnė ir elastingesnė. 

Žodžiu, tikrai labai patinka. Visgi, šioje linijoje yra ir vienas gan didelis trūkumas: tiek serumas, tiek kremas turi labai intensyvų bei parfumuotą kvapą. Ant odos kaip ir neerzina, bet stengiantis užuosti - tikra kančia. Pirmus kartus priemonių net nesinorėjo naudoti, kadangi nebuvau pratusi prie tokių stiprių kvapų. Jeigu ne smalsumas ir iš karto matomas poveikis, turbūt greitai kremą ir serumą būčiau numetusi į šoną.Sekantis etapas - Douglas Age Focus Lifting Firming naktinis kremas. Pirmiausia dėmesį patraukė kremo konsistencija, kuri primena medų. Man tokia tekstūra be galo patinka, kadangi kiekvieną vakarą veidą tenka lengvai masažuoti. Įsigeria greitai, nepalieka to lipnumo, kuris būdingas serumui. Be to, tai išties skalsi priemonė, kurios užtenka vos vieno žirnelio.

Tiesa, tiek kremas, tiek serumas - skirti brandžiai odai. Sunku pasakyti, kada tiksliai reikėtų pradėti naudoti tokio tipo priemones, bet sulaukusi 25 metų vis išgirstu, kad jau galima. Per daug nesipriešinu, kadangi kiek teko susidurti, anti-age serijos geriau drėkina mano sausą veido odą.

Priemones naudoju jau kurį laiką ir džiaugiuosi: oda elastinga, sudrėkinta. Jokių alergijų neatsirado (nors kvapiosios medžiagos turbūt nėra labai naudingos). Visgi, 29,95 Eur už kremą ir tiek pat už serumą - gan prabangu. Jeigu kada norėsi palepinti save arba nustebinti mamą, manau, tai galėtų būti puiki dovana.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)