Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue micelinis plaunantis kondicionierius

16:09


Grožio pasaulis vis stebina savo naujovėmis. Štai mano namus pasiekė Bonacure Repair Rescue micelinis plaunantis kondicionierius iš Schwarzkopf Professional. Iš esmės tai šampūnas ar kaukė, kuri padeda kruopščiai išplauti ir kondicionuoti plaukus. Šiek tiek primena valomuosius šampūnus dėl savo poveikio, bet po jo papildomai nereikia kondicionieriaus. Be to, priemonė išsaugo plauko drėgmę bei natūralius riebalus, apsaugančius plaukus.

Prisiekiu, niekada negalvojau, kad miceliniai vandenys kada nors bus skirti ir plaukams (ar galvos odai) trinkti. Atrodo, tokio tipo produktai puikiai įveikia per dieną ant veido odos nugulusius nešvarumus ar likusį makiažą. Bet kaip viskas atrodo, kai priemonę naudoji plaukams?

Pirmieji potyriai. Micelinis kondicionierius praktiškai neputoja. Man, kuri įpratusi prie sulfatų, buvo gan sudėtinga suprasti, kaip dozuoti priemonę. Be to, nors ir skaičiau, kad tai priemonė, kuri kruopščiai plauna plaukus, nežinojau, ko tikėtis. Taigi, turbūt įsivaizduoji, kad iš pradžių gan negatyviai žvelgiau į šį produktą. Visgi, mėginant antrą, trečią, ketvirtą kartus, priemonė man vis labiau patinka.

Ją pakaitomis naudoju su savo tradiciniu šampūnu, kadangi taip rekomenduoja gamintojas. Na, o tais kartais, kada naudoju būtent Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue micelinį plaunantį kondicionierių, žinau, kad plaukai bus švarūs ir neapsunkinti. Kita vertus, jie nebus tokie purūs, kaip naudojant priemones, kurios ir yra skirtos plaukų apimčiai didinti. 

Naudojimas - be galo paprastas ir tinkamas tiems rytams, kada kažkur skubi. Sušlapini plaukus, įtrini kondicionierių, palauki kelias minutes (tuo metu aš išsimuiluoju kūną) ir viską nuplauni. Ir viskas! Jokių papildomų priemonių ar stovėjimo po dušo srove.

Kaip ir minėjau, plaukas nėra apsunkinamas, bet nėra ir labai purus. Kita vertus, plaukai atrodo žvilgantys ir sveiki. Naudojimas taip pat patogus: dozatoriumi paspaudžiu kokius 5-8 kartus ir padengiu plaukus. Kvapas - nieko išskirtinio, primena ir kitus Schwarzkopf Professional šampūnus (toks kirpėjų naudojamų priemonių kvapas: saldokas ir prabangus), o konsistencija kaip įprastos plaukų kaukės.

Norėtųsi atrasti ir kažkokių trūkumų, bet, žinok, nieko blogo nepastebėjau. Priemonė nėra kažkuo ypatinga, kad dėl jos norėtųsi mirti (perkeltine prasme), bet nėra ir kažkuo bloga. Aišku, plono plauko savininkei yra tikrai geresnių ir būtent purumui skirtų priemonių. Kita vertus, ir anksčiau naudodavau valomasias priemones, kurios man reikalingos dėl to, nes naudoju ir plaukų formavimui skirtus produktus. Taigi, jeigu domiesi naujovėmis ir rytais tingi naudoti bent 2 skirtingas priemones, būtinai išmėgink. 

Schwarzkopf Professional priemones gali įsigyti grožio salonuose ar specializuotose parduotuvėse (pvz, Douglas, kuryba.eu)

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. O aš belaukdama kol kur pasirodys pirkti, vis neaprašau. Man labai patinka, tiesa aš po jo tikrai naudoju dar ir balzamą ;).

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Man kol kas papildomų priemonių neprireikė, pavyksta susidraugauti vien su šia priemone. Kita vertus, mūsų plaukai - visiška priešingybė :)

      Panaikinti