Elizavecca Milky Piggy putojanti veido kaukė

20:05


Namie turiu visą veido kaukių kolekciją. Vienos - dovanotos (tiek įmonių, tiek draugų), kitos - pirktos. Vienos - valančios, kitos - drėkinančios, dar kitos - stangrinančios, maitinančios ir t.t. Manau, kad kaupiamai kolekcijai įtakos turi smalsumas bei kas savaitę besikartojančios SPA procedūros namie. Šiandien noriu pasidalinti apžvalga apie pačią smagiausią - Elizavecca Milky Piggy putojančią veido kaukę.

Putojančios kaukės dar visai neseniai buvo merginų dėmesio centre. Turbūt jos vis dar įdomios, tik daugelis jau spėjo jas išmėginti. Mano asmeninė patirtis naudojant putojančią veido kaukę siekia tikrai ne vieną ir net ne keturis kartus. Ir kiekvienas kartas - tarsi žaidimas ir smagus nuotykis. Taigi, kodėl kiekvieną sekmadienį ranka tiesiasi būtent šios pakuotės?


Pirmiausia - pojūčiai. Kaukė gavusi bent truputį oro ima putoti tarsi šampanas. Tie burbuliukai lengvai pokši ant veido. Toms, kurios labai jautrios kutenimui, gali nepatikti, kadangi tas burbuliavimas išties panašus į kutulį. Man tai patinka. Na, o jeigu niežti beveik nepakenčiamai, lengvai pamasažuoju tą vietą.

Efektas. Tikrai jokių stebuklų, bet veido oda atrodo šiek tiek skaistesnė, o poros - mažiau matomos (tiesa, mano oda sausa, taigi tų porų ne tiek ir daug). Na, toks eilinis veikiančios kaukės poveikis tik pojūčiai įdomesni.

Naudojimas niekuo nesiskiria nuo kitų veido kaukių: nuplauni veidą ir ant švarios veido odos tepi kaukę. Tiesa, kaukės konsistencija šiek tiek primena gumą, todėl tiek aplikavimas, tiek plovimas užtrunka. Čia turbūt ir didžiausi kaukės minusai: jeigu nespėji greitai tepti, veidas ims putoti. Na, o plaunant ji irgi ima stipriai putoti (kaip koks indų ploviklis) bei nenoriai atsiklijuoja nuo veido. Nėra labai kitaip negu su molio kaukėmis, bet noriu informuoti.

Siūlau kaukę tepti šepetėliu, kurį naudoji (ar naudotum) skystam makiažo pagrindui. Tokiu būdu priemonė žymiai lengviau kabinasi iš pakuotės ir greitai gula ant veido. Man toks šepetėlio panaudojimas tikrai pasiteisino, nes neleidžiu veidui putoti iki kol padengiu visą veidą, o ir priemonės reikia mažiau negu tepant pirštais (kai tepu pirštais sunku produktus paskirstyti lygiai).


Kaip jau supratai, kažkokių stebuklų tikėtis neverta. Visgi, kiekvienai (ir kiekvienam) rekomenduoju išmėginti kaip putojanti kaukė veikia. Tai išties šauni patirtis, kuri paskatins nusišypsoti. Aš savo kaukėto veido nuotraukomis linksminu draugus ir sulaukiu replikų ko čia putojiesi? 

Ją aš įsigijau iherb internetinėje parduotuvėje ČIA.

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Ši yra tikrai labai mėgstama veido kaukė, bet manau labiau dėl pačios idėjos ir, kaip tu sakei, pojučių. Bet kokią veido kaukę rekomenduotumėt, kuri tikrai būtų efektyvi? Gal bus koks įrašas apie mėgstamiausias? ;)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Daugiausia patirties turiu su drėkinančiomis, maitinančiomis veido kaukėmis, kadangi neturiu kažkokių didelių veido problemų. Jeigu norisi tos drėgmės ir stangrumo, labiausiai patiko Casmara ir Ellame kaukės. Reikia atlikti didesnį tyrimą ir parengti įrašą! :) Ačiū už idėją.

      Panaikinti