Kiehl's Butterstick Lip Treatment lūpų balzamai

16:42

 

Vienas būtiniausių kosmetinės atributų - lūpų balzamas. Ir visai nesvarbu, šiandien pavasaris, ruduo, vasara ar žiema. Lūpomis rūpintis reikia visais metų laikais, kadangi jos ypač greitai ir jautriai reaguoja į oro pokyčius. Taigi kaskart žengdama iš namų stengiuosi į kuprinę įsimesti lūpų balzamą. 

Išsirinkti sau labiausiai tinkamą - gan sudėtinga. Mano lūpos išties jautrios, todėl kaskart įsigydama naują, rizikuoju, kad netiks - ims sausinti ar perštėti. O bet tačiau, atsirado dviejų gamintojų lūpų balzamai, kurie jau spėjo tapti mėgstamiausiais. Apie vieną iš jų pasakoju šiandien. Tavo dėmesiui - Kiehl's Butterstick Lip Treatment.

Prabanga alsuojantys lūpų balzamai - ne tik pagalba lūpoms, bet ir puiki puošmena. Sunki, prabangi pakuotė taip ir prašosi būti naudojama kuo dažniau. Galima nujausti, kad šie lūpų produktai sukurti tiems, kurie mėgsta prabangos prekes. Ko gero skamba juokingai, bet esu sutikusi tokių žmonių, kurie savo vertę rodo ar kuria per rūbus, aksesuarus ar daiktus. Šis beveik 20 Eur kainuojantis lūpų balzamas galėtų tapti vienu iš top produktų.

Tiesa, tai tikrai ne tik graži pakuotė. Tai ir puikus vaistas nualintoms lūpoms. Sudėtyje esantys kokosų ir citrinų žievelių aliejai puikiai maitina ir ramina lūpas. Ilgainiui galima pamiršti tą nepatogų, suskirdusių lūpų jausmą. Na, bent jau aš pamiršau.

Jeigu reikėtų rinktis vieną iš šių, visgi tai būtų bespalvis lūpų balzamas. Atrodo, Naturally nude kuria didesnę naudą, bet ranka vistiek tiesiasi kito. Nežinau ar tai tik mano įsivaizdavimas, bet bespalvis lūpų balzamas - lengvesnis, ilgiau išsilaiko, turi malonų citrusų poskonį. Tuo tarpu Naturally nude, turi apsaugą nuo saulės (SPF 25), suteikia lengvą atspalvį, bet nėra toks maitinantis. 

Noriu paminėti ir tą pirmąjį įspūdį. Saldaus, kokosų ir kakavos kvapo lūpų balzamas ant lūpų juntamas labiau kaip citrusinis. Be galo įdomus jausmas. Dėka to pajautimo, iš karto ėmiau nagrinėti sudėtį, kur ir atradau tą citrinų žievelių aliejų. Kaip jau turbūt supratai, pagrindinis šių lūpų balzamų trūkumas - kaina. Kita vertus, jeigu šiai dienai reikėtų rinktis tarp Kiehl's ir Carmex, investuočiau daugiau, bet pasirinkčiau šį lūpų balzamą. Sąmoningai pasirinkau būtent šiuos du prekinius ženklus, kadangi abu išties giriami, turi puikų gydomąjį poveikį, bet naudojant konkrečiai Kiehl's, nejaučiu kartumo burnoje, kuris ilgainiui atsirado naudojant skirtingus Carmex lūpų produktus. Taigi, jeigu nežinai, ką išsirinkti gimimo dienos proga arba sprendi dilemą, kaip pagaliau pagydyti skirstančias lūpas, šis lūpų balzamas gali būti tas produktas.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)