Beauty Lab Essential odos priežiūros rinkinys

19:13Mano odos priežiūros rutiną periodiškai sudaro vis skirtingų prekinių ženklų produktai. Vieni jų - puikiai visoms žinomi, kiti - mažiau. Šiandienos apžvalga apie profesionalios odos priežiūros produktus iš Beauty Lab.

Šis prekinis ženklas man - visiška naujiena. Vienintelis dalykas kurį žinojau, kad tai kosmetika iš Jungtinės Karalystės. Ir tai visa informacija. Visgi, nepabūgau jos naudoti, kadangi be galo gražus įpakavimas (taip taip, aš apie knygą sprendžiu iš viršelio) viduje slėpė kokybiškus buteliukus: kremai - storo stiklo pakuotėse, kas iš esmės yra vienas saugiausių būdų, o prausiklis - matinės plastmasės. Visus juos vienija minimalistiniai užrašai ir merginų taip giriamos pompos

Šio mėnesio veido priežiūros rutina prasidėdavo nuo Putų prausiklio. Lengvos tekstūros, skalsus produktas. Turi švelnų žolelių kvapą (tokį gaivų, bet kartu kiek karstelėjusį), kuris man kažką labai primena. Puikiai nuvalo veidą, odos netempia.

Bene vienintelis įdomus dalykas - tas, kad prausiklis putoja gan vangiai. Tai tikrai nei bėda, nei privalumas, tačiau keista, kai putų prausiklis - lygiai toks pat kaip įprasta. Aišku, tam įtakos gali duoti vanduo, bet toks pastebėjimas. Visa kita - tikrai puiku (ypač kvapas ir poveikis).


Antrasis etapas -  Odos stangrinimo kompleksinis serumas. Kvapas - nerealus. Ta prasme, tikrai. Spėju, kad tai vitaminas C, nes labai primena anksčiau darytas veido procedūras. Puikiai drėkina, stangrina, skaistina. Mano odai - labai patiko (ir vis dar patinka). Nesakau, kad oda atrodo tobulai, bet jau gerą mėnesį nenaudoju jokių pudrų ar BB kremų. 

Skysta konsistencija, pakanka kiek mažiau negu vieno paspaudimo. 15 ml. naudoju jau daugiau nei mėnesį, manau, kad užteks dar bent savaitei.


Galiausiai - Apsauginis dieninis kremas SPF 20. Kaip ir prausiklis turi žolelių kvapą. Tiesa, šis saldesnis (t.y. neturi to lengvo kartumo). Tirštos konsistencijos, kuri kiek primena grietinę. Puikiai sklaidosi ant odos ir greitai įsigeria. Suteikia lengvą blizgesį. Riebiaodėms tai gali ne itin patikti, jeigu papildomai nėra naudojamos kosmetinės priemonės. 

Bene vienintelis trūkumas - besibaigiant priemonei tenka atsukti buteliuką ir kremą kabinti ausų krapštuku. Situacija tokia, kad jis išsispaudė ties viduriu, o kraštuose - pilna kremo.


Tai tikrai vienos geriausių mano bandytų priemonių, kurias įtraukčiau į savo Top 3. Oda atrodo puikiai, nejaučiu jokio diskomforto. Nežinau, kaip viskas vyktų naudojant kiekvieną etapą atskirai, bet šis kompleksas - tarsi gydymas. Manau, kad šį dovanų rinkinį būtų galima naudoti periodiškai, jį keičiant su savo mėgiamais produktais. Na, tokia Spa terapija namie.

Įsigyti šių kremų galima internetu ČIA arba užsukus į jų fizinį saloną Konstitucijos pr. 12.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)