Limfodrenažiniai Roll masažai. Paskutinieji pasispardymai

13:45


Negaliu patikėti, kad baigėsi sesija, o su ja kartu atsisveikinau ir su 10-tuoju Roll masažų kartu. Treniruotės (vadinsiu masažus taip) tapo tokios man įprastos ir išblaškančios darbines nuotaikas, kad kasryt atėjusi į darbą pagalvoju: o šiandien niekur neskubu. Keistas jausmas, toks netekties. Aišku, mano planuose - grįžti į masažus, tiesiog kol kas turėjau tai atidėti dėl (ne)darbo tempų ir finansinių motyvų (artėjantis gimtadienis, draugų vestuvės). Žodžiu, leidžiu sau gedėti vietoj to, kad kažką daryčiau. 

Bet ne apie tai aš. Noriu su Tavimi pasidalinti savo paskutiniais trimis kartais ir galutiniu rezultatu. Tiesa, paskutiniu metu visai neturėjau laiko, todėl vietoj to, kad tuos tris kartus aplankyčiau per savaitę, užtrukau ištisas tris užsukdama į Roll Spa tik kas trečiadienį.

Mano ankstesnės patirtys ČIA, ČIA ir ČIA.

Rezultatai. Jau praėjo keletas savaičių po paskutinio apsilankymo, o galūnės vis dar šiltos, kojos netinsta. Tai man leidžia daryti prielaidą, kad efektas ne tik "čia ir dabar", bet turi liekamąją vertę ilgesniam periodui. Kūnas tapo stangresnis (ypač šlaunys), nors apimtys sumažėjo tik vienu centimetru nuo visų kūno dalių. Pati turiu daugiau energijos ir didesnę ištvermę. Apibendrinant galiu sakyti, kad liūdna, jog iš L dydžio neperžengiau į M, bet pagrindinį tikslą įgyvendinau.

Žinai kodėl man nepavyko pasiekti geresnių rezultatų? Kadangi nors ir stengiausi, pagundos nuovargio dienomis ėmė viršų. Atrodo, grįžus iš darbo nori tik virsti į lovą, bet vietoj to prisikemši maisto ir rami eini miegoti. Šiuo atveju sau galėčiau rekomenduoti nebent išmokti geriau planuoti laiką arba kai kuriuos (ne pačius būtiniausius) darbus atidėti vėlesniam laikotarpiui ir jį skirti sveikai vakarienei ar pasivaikščiojimui lauke. 

Dar įdomus pokytis mano gyvenime - vanduo. Jau įpratau. Teisingiau pastebėjau, kad kuo daugiau to vandens geri, tuo jis skanesnis, tuo jo labiau norisi. Taigi, pripildytas buteliukas vandens greitai tampa tuščias, o jį keičia nauja pamaina. Kažkokių super pokyčių kol kas nepastebėjau, bet ilgainiui tikiuosi, kad organizmas padėkos už papildomus skysčius.

Bendra savijauta. Tikrai nebebuvo sunku ar skausminga. Manau, kad oda priprato ir tos gan stiprios bangelės labiau priminė kažką švelnaus, negu mušimą. Tiesa, vieną iš tų kartų netikėtai atsirado mėlynė. Šiaip tai, žiauriai keista! Atrodo, organizmas priprato, o ant šlaunies mėlynė. Per daug nepergyvenu, nes nuo pat pradžių jų tikėjausi, kadangi turiu odą, kuri puikiai atspindi kiekvieną trinktelėjimą ar įgnybimą. Manau, kad taip nutiko dėl tos priežasties, kad stipriau prisispaudžiau prie aparato.

Pabaigai noriu atsakyti į dažnai kosmetikos apžvalgose užduodamą klausimą: ar rekomenduočiau draugei? Žinok, rekomendavau. Draugė patenkinta, kadangi pasirinkusi limfodrenažinių procedūrų kompleksą po truputį atsisveikina su strijomis. Be to, background'e pilna šalutinių veiksnių, kurie sprendžia ne tik odos ar organizmo netobulumus, bet ir skatina geras emocijas. Taigi, jeigu kimbiesi kažkokių naujų idėjų susijusių su sveika mityba, sveikata ar net sportu, būtinai pagalvok ir apie šią perspektyvą.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)