Noops Beauty Būtiniausių grožio priemonių rinkinys

19:57


Ruošiantis kelionėms, pats sunkiausias etapas - susikrauti kosmetikos krepšelį. Visada ką nors pamirštu. Ta prasme, tikrai visada. Tai dantų pasta lieka namie, tai makiažo valiklis arba vatos diskeliai. Tokių nesėkmingų kombinacijų per pastarąjį penkmetį tikrai ne viena ar dvi. Tikiu, kad šioje situacijoje atsiduriu ne viena. Matyt dėl to Douglas ir sukūrė būtiniausių grožio priemonių rinkinį.

Kaip patys gamintojai rašo, NOOPS kosmetinėje galima rasti: 2 nagų dildes, nagų lako pagrindą, rankų kremą (10ml), 3 makiažo valymo servetėles, 3 gaivinančias servetėles, 3 dėmes valančias servetėles, 4 plaukų segtukus, veido riebalus sugeriančias servetėles, mini siuvimo rinkinuką, 2 sagas, dantų pastą, dantų šepetėlį. Kitų grožio priemonių rinkinys šiek tiek skiriasi (apie juos gali paskaityti ČIA).

Viskas iš pažiūros atrodo reikalinga (tik mano atveju riebalus sugeriančios servetėlės nesuteikia vertės), bet čia atsiranda dilema: o ką daryti su makiažo priemonėmis? Krautis antrą kosmetinę ar nesidažyti visai? Situacija tokia, kad ši kosmetinė be galo maža ir miela (pripažink, tikrai be galo graži), todėl netilps net blakstienų tušas ar antakių pieštukas. Na, o tais atvejais, kada sakai makiažui ne, vargu ar prireiks trijų makiažo valymo servetėlių. Žodžiu, čia dar reikėtų pagalvoti.

Man turinyje pritrūko spalvų. Ko gero tai gan keistas argumentas, bet ta žavi pakuotė savyje talpina ne itin simpatišką turinį. Suprantu, tikrai patogiau turėti tas tris makiažo valymo servetėles, negu vežtis visą buteliuką, bet... tie įpakavimai atrodo labai pigiai. Na, juk kai moki pinigėlius, norisi turėti ir gražų bei kokybišką produktą/prekę. Taigi, čia Douglas dar siūlyčiau pagalvoti apie apipavidalinimą.

Na, o apie kosmetinės turinį labai sudėtinga kažką pasakoti, kadangi tai vieno-trijų kartų pabandymai. Gaivinančios servetėlės pasirodė visai įdomios, bet labiausiai mane papirko siuvimo rinkinys  ir plaukų segtukai. Tai tie du dalykai, kurių niekada neturiu su savimi, bet būna prireikia.

Ar pirkčiau pati? Manau, kad ne. Bet jeigu draugė planuotų ilgesnę kelionę, tai galėtų tapti miela dovana jai. Kosmetinė primintų mane, o priemonės būtų naudojamos. Tik gal pasirinkčiau kurią kitą kosmetinę. Kaina - 10,99 Eur, o daugiau grožio priemonių rinkinių gali rasti ČIA.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)