Vilniaus Knygų mugė 2017: Lietuviški ženklai pasaulyje

22:05


Vakar dieną apsilankiau Knygų mugėje. Kaip ir kasmet, šio renginio laukiau labiau negu savo gimtadienio. Laukiau, nors ir žinojau, kad bus kitaip (kadangi šiemet dėl sveikatos teko atsisakyti renginių ir forumų). Ir viskas buvo taip pat puiku, kaip ir kitais metais! Tik truko trumpiau.

Šiemet pirmą kartą Knygų mugėje apsilankė ir Justas. Sakė, kad įspūdis geras, bet vistiek nesupranta to mano svaigimo (visą atostogų savaitę strykčiojau kartodama žodžius knygų mugė). Ko gero dėl to, kadangi truputį racionaliau žiūri į tuos dalykus. Aš, šiuo atveju, kaip ir romantiniuose filmuose, visiškai pasiduodu emocijai. Juk aplink tikras knygininko rojus: knygos, rašytojai, skaitytojai. Ta aplinka - kažkokia magiška. 


Mano šiųmetis tikslas - Happy žurnalas (o kaip aš be jo) ir N. Narmontaitės 3 knyga Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Visa kita turėjo būti lengvi skaitiniai, kuriems galėčiau skirti vakarus po darbo. Taigi, užsukau į Knygų klubą, kur pačiupau tris knygas (tas dvi Picoult ir Svetimą kūdikį). Nujaučiu, kad padės atsijungti. Paskutinė - apie autizmą.

Kaip matai, turiu ir autorės pasirašytą knygą. Šiaip jau nesu mėgėja prašinėti autografų ar dėl kažkokių asmeniškų priežasčių juos kaupti. Tie išskirtiniai atvejai, kada galiu pastovėti eilutėje - A. Čekuolis ir N. Narmontaitė. Tiesiog. Siekiu ne tik gauti parašą, bet su tuo sieti ir trumpą istoriją. Pavyzdžiui, pirmasis A. Čekuolio parašas - gautas su komplimentu. Šis N. Narmontaitės - su trumpais pokalbiais apie keliones, tikslus ir panašiai. 


Kaip jau minėjau, mano tikslas - du pirkiniai. Pirmasis - Happy 365 žurnalas. Prisiekiu, esu nuo jo priklausoma. Visas tas istorijas perskaitau per keletą dienų, o po to laukiu kito numerio. Jeigu dar niekada neskaitei, būtinai jį bent pavartyk. Tikrai rasi įkvėpimo, patarimų ir kitų dalykų, kurių tikimės iš nuobodžių savęs tobulinimo knygų. Antrasis pirkinys jau minėta N. Narmontaitės knyga. Ją taip pat labai labai rekomenduoju. Ypač tiems, kuriems bent kiek įdomūs Lietuvos kinas ar teatro scena. Tai tarsi istorijos vadovėlis, tik šimtą kartų linksmesnis ir artimesnis. 

Nors Knygų mugė dar nesibaigė, jau laukiu ateinančios. Pažadėjau sau, kad bent keletą mėnesių prieš pradėsiu stiprinti imunitetą ir mugėje praleisiu gerokai daugiau laiko! 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)