Akių makiažo šepetėliai iš Aliexpress.com

20:35


Bandžiau atsispirti Aliexpress madai ir nieko iš ten nepirkti. Arba kitaip sakant, stengiausi likti ištikima ebay. Laikiausi iki juodojo penktadienio (black friday), kada pagavau nerealias nuolaidas. Užsisakiau daug visko: apatinių, LED lempučių, keletą įkroviklių, apatinių, maudymukų ir... akių makiažo šepetėlius

Kodėl būtent šepetėliai akims? Skystą makiažo pagrindą įtapšnoju kempinėle. Birios pudros beveik nenaudoju. Likusioms priemonėms formuoti veidą (skaistalams ir kt.), turiu rinkinį iš Real Techniques. O ir šiaip esu pratusi dienomis, kai neturiu susitikimų, pasiryškinti tik akis. Taip susumavus ir nusprendžiau, kad mėginsiu būtent akių makiažui skirtus šepetėlius.

Tai, kad išsirinkau 15 skirtingų šepetėlių rinkinį, tikrai neįrodo, kad neturiu ką naudoti akių makiažui. Patikėk, turiu. Mano kolekcijoje - anksčiau minėti Real Techniques, Erdesos ir Douglas šepetėliai. Tiesiog buvo smalsu, ką čia gali pasiūlyti kiniečiai. Be to, šis rinkinys - neva natūralių šerelių (pony hair), o tuo metu kainavo tik 6,97 dolerius. Šiai dienai šie šepetėliai kainuoja daugiau nei perpus brangiau - 16,35 dolerių.

Ar verta? Tiek taip, tiek ne. Iš tikrųjų, viskas priklauso nuo ankstesnių patirčių. Pavyzdžiui, jeigu būčiau pirkusi tada, kai pagrindiniai šepetėliai buvo iš Erdesos, sakyčiau, kad šie - be galo panašūs. Kita vertus, jeigu esi mėginusi Real Techniques, šie gali pasirodyti per kietų šerelių.

Trumpi pastebėjimai į ką turėtum atkreipti dėmesį, jeigu nuspręsi įsigyti šį šepetėlių rinkinį (tą gali padaryti ČIA).
  • Teks palaukti. Aišku, pataikiau pačiu geriausiu laikotarpiu - mėnesį prieš Kalėdas. Na, bet vistiek. Užsisakiau lapkričio 11 dieną, o siuntinuką gavau sausio 20 dieną. Susumavus, laukiau net du mėnesius. Taigi, jeigu nori šepetėlių čia ir dabar, šis pasiūlymas - tikrai ne Tau.
  • Šepetėliai truputį kietesni. Tikrai nekelia diskomforto, bet kaip jau minėjau anksčiau, nepalyginsi su Real Techniques ar Douglas, kurie slysta kaip per sviestą. Kaip jau minėjau anksčiau, šie man labai primena Erdesos (tai - visai neblogas vertinimas, kadangi Erdesą naudoja ir profesionalai). Tiesa, šie JAF šepetėliai lengvai braižo patį šešėlį.
  • Šereliai yra linkę sugerti produktą. Jeigu Douglas teptuku perbrauki per šešėlį vieną kartą, šiuo atveju teks tą pakartoti dar kartą ar du. Be to, šepetėlį - būtina nupurtyti, kad nepasidarytum košės ant akių. Taip pat yra ir su Erdesos šepetėliais. 
  • Patogioje kelioninėje pakuotėje. Reikėtų tęsti: kuri kvepia vaikystę primenančiu pripučiamu gelbėjimosi ratu. Keista, kad patys šepetėliai to kvapo nepasiėmė, nors ir buvo pakuotės viduje. Tiesa, maišelis tikrai neprimena kažko labai gražaus ar prabangaus. Kita vertus, labai patogu keliaujant, jeigu bijai sugadinti šerelius.
  • Šereliai tikrai labai panašu į natūralius.Čia yra rizika - gali pradėti smukti. Kita vertus, jau ploviau, bet nieko jiems neatsitiko.
  • Spalvas sklaido gan kokybiškai. Sakau gan, kadangi visada galima geriau. Aišku, čia ir įgūdžių trūkumas. Ir vistiek mano neįgudusioms rankoms šis pasirinkimas - visai puiki pamoka.Tai tikrai nėra tas pirkinys, kuriuo žaviuosi 100 procentų. Yra šepetėlių, kurių tikrai nenaudosiu, bet yra ir tokių, kurių anksčiau neturėjau. Tokiu būdu papildžiau savo einamų šepetėlių kolekciją už mažą kainą. Ar rekomenduočiau draugei? Manau, kad taip. Tai pigesnis variantas negu Erdesos šepetėliai, nors kokybė praktiškai tokia pat. O ir šiaip, pasitaikius nuolaidai, net ir siuntos kelionė neprailgsta.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)