Masažo klinika: Veido odos jauninimo ir skaistinimo procedūra

14:48Pastaruoju metu vis dažniau galvoju, kaip Tave nustebinti. Juk nuolatinės produktų apžvalgos retkarčiais atsibosta (galbūt sunku patikėti, bet nuolat rašyti apie tą patį atsibosta net man pačiai). Taigi, į savo tinklaraštį pasistengsiu įnešti kuo daugiau spalvų, kurios Tau būtų naudingos bei įdomios. Pirmoji iš jų - išties įdomi bei naudinga. Noriu tau papasakoti apie Masažo kliniką bei veido odos jauninimo ir skaistinimo procedūrą.

Apie Masažo kliniką. Viskas čia - labai paprasta. Klinika įsikūrusi Šiaurės Miestelyje Vilniuje. Pastebėti ją - išties paprasta net ir einant pro šalį (kadangi langai solidžiai dekoruoti, o ant jų puikuojasi ir gan didelis užrašas). Užėjus vidun pasitinka jauki, šviesi aplinka. Toks tas pirmasis fasadinis įspūdis. Einam toliau...
Registracija Masažo klinikoje - išties paprasta. Ko gero ją galima apibūdinti trim žingsniais:
 1. Užsuk į jų internetinę svetainę, kad išsirinktum labiausiai norimą procedūrą (prieš tai rekomenduoju pasidaryti arbatos, kadangi procedūrų - be proto daug). Tai padaryti gali ČIA.
 2. Išsirinkusi paslaugą, registruokis procedūrai. Tai gali padaryti telefonu arba... (čia yra gerokai paprastesnis variantas, kuris tiks toms(-iems), kurie nemėgsta kalbėti telefonu) internetu. Kaip tai atrodo, pažiūrėk ČIA.
 3. Ir viskas. Tau belieka sutartu laiku (gausi e.mail ir sms priminimą) atvykti į procedūrą. 
Apie procedūrą. Mano pasirinkta procedūra - veido odos jauninimo ir skaistinimo su glikolio rūgštimi. Apie tai, kas man buvo atlikta ir kodėl pasirinkau būtent šią procedūrą, parašyta ČIA. Na, o trumpai tariant, pasirinkau rūgštinę veido procedūrą dėl keleto priežasčių:
 1. Glikolio rūgštis skaistina veido odą. Tai reiškia, kad mažėja randeliai, o veido oda tampa lygesnė. 
 2. Glikolio rūgštis puikiai kovoja su spuogeliais bei inkštirais. Mano nosis tuo metu turėjo juoduliukų, kurių norėjau atsikratyti.
 3. Norėjosi odos stangtumo. Suprantu, kad viena procedūra - labiau prevencija, negu rezultatas, bet.. juk nuo kažko reikia pradėti?
Procedūra užtruko apie valandą, per kurią ne tik atsipalaidavau ir pailsėjau, bet ir išėjau be galo patenkinta. Man procedūrą atliko kosmetologė Ingrida (nuotraukoje žemiau), kuri paliko absoliučiai teigiamą įspūdį (tai antras kartas, kada iš procedūros išeinu tokia patenkinta ne tik efektu, bet ir specialistės bendravimu). Ji naudojo Exuviance produktus.  Atrodo tiek techninės informacijos... keliaujam prie asmeninės patirties.
Mano nuomonė. Kaip jau darosi įprasta, keliaujame prie punktų (taip juk aiškiau).
 • Ta valanda tiesiog praskriejo. Juokas juokais, bet net turėjau perklausti "jau praėjo valanda?". Kažkodėl pasirodė, kad gulėjau ilgų ilgiausiai 20 minučių. 
 • Laiką, kurį skyriau sau, vertinu absoliučiai teigiamai. Veido masažas išgarino visas blogas mintis ir namo grįžau su šypsena (net išlipau ankstesnėje stotelėje, kad vėsų vakarą galėčiau pakvėpuoti grynu oru).
 • Pati procedūra - neskausminga. Turbūt žinai, kad rūgštis gali graužti tam tikrus veido plotus. Šiuo atveju, pasirinktos priemonės Exuviance išties draugiškos veido odai. Dilgčiojimą jutau tik vieną akimirką, o ir tada toje vietoje, kur turėjau nukrapštytą spuogą.
 • Nors man buvo atlikta tik viena procedūra, efektas akivaizdus. Oda buvo elastinga, drėgna ir švytinti. Pažiūrėjus į veidrodį, atrodžiau sau lyg pasidažiusi su makiažo pagrindu. Dalinausi nuotraukomis su draugėmis ir visos vieningai pritarė, kad mato tą patį, ką aš.
 • Kosmetologė Ingrida. Jau trumpai užsiminiau, kad ji - išties šauni. Man labai patiko ta mintis, kad net ir išsirinkus procedūrą, pirmiausia apžiūrimas veidas. Juk kartais labai norime vienos ar kitos procedūros (ypač tai galioja, kai nesame jos bandžiusios), bet negalime būti užtikrintos, kad ji mums tiks. 


Esu be galo patenkinta, kad užsukau į Masažo kliniką. Dar labiau džiaugiuosi, kad pasirinkau procedūrą veidui (nors dabar svajoju apie presoterapijos kursą), kadangi dabar man reikėjo to atsinaujinimo. Jeigu ir Tu jautiesi pavargusi, būtinai pasižvalgyk Masažo klinikos interneto svetainėje!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)