L'occitane en provence: bijūnų linija veido priežiūrai

14:12


Jau seniai turėjau prisėsti prie šio straipsnio. Šį trejetuką iš L'occitane gavau gimimo dienos proga (t.y. birželio 29) nuo Justo. Iš pradžių ėmiau naudoti tik veido kremuką, o vėliau prie rutinos prisidėjo ir prausiklis su toniku. Taigi, apie juos šiandien ir noriu papasakoti Tau. 


Bijūnų makiažo prausiklis „Peony Perfecting“. Atsiliepimai L'occitane svetainėje - išties puikūs, bet mano nuomonė - šiek tiek kitokia. Tai tikrai švelnus, nesukeliantis alergijų, nesausinantis veido prausiklis, bet... ilgainiui bijūnų kvapas ėmė erzinti. Be to, šį prausiklį patariama baigti per 3 mėnesius, kas yra praktiškai neįmanoma. Jau praėjo tas laikas, o buteliuke - dar pusė produkto. Galiausiai, pats prausimosi procesas nėra toks malonus, kaip naudojant kitas priemones. Nežinau ar galiu paaiškinti tą procesą, bet manau, kad tam įtakos turi želinė konsistencija. Prausiklis visai neblogai putoja, bet kartu ant veido palieka tą želės jausmą. Žodžiu, antrą kartą tikrai nemėginčiau.


Bijūnų veido tonikas „Peony Perfecting“. Mini pakuotė veido toniko, kuris man paliko panašų įspūdį kaip ir prausiklis. Jis tikrai nėra blogas, kadangi puikiai nuvalo makiažo likučius, ramina veidą,bet vėl... kvapas ar tai konsistencija ilgainiui ima erzinti. Realiai, naudojau šį toniką nuoširdžiai kas vakarą, bet jis taip ir liko nepastebėtas (tarsi nebūčiau naudojusi). Jeigu keliaučiau į kelionę, galbūt susigundyčiau šį toniko miniuką įsigyti dar kartą. Kitais atvejais - yra kur kas šaunesnių ir gerokai pigesnių (ši mini pakuotė kainuoja 5,50€) variantų (pavyzdžiui ŠIS). Tiesa, toniko galiojimo laikas - perpus ilgesenis už prausiklio - 6 mėnesiai. 


Mano mylimiausias produktas - Bijūnų veido kremas "Perfecting". Šis produktas tiesiog nerealus! Švelnios rožinės spalvos, subtilesnio kvapo, kuris labai greit dingsta. Naudojant šį kremą, veidas buvo tarsi šilkinis: sveikas žvilgesys, lengvumo jausmas, jokių šerpetojimų. Naudojamas gan skalsiai. Šio mėginėlio (8 ml) man užteko tikrai daugiau negu mėnesiui. Kabinau jį iki paskutinio lašelio, o baigusi net nusiminiau. Manau, kad šis kremas - puikus variantas šiltajam laikotarpiui (žiemai ko gero reikėtų kažko sunkesnio). Ar kartočiau? Žinoma taip! Tik kaina šiuo atveju truputį baugina - pilna pakuotė kainuoja 37,50€, o galiojimas - 6 mėnesiai.

Trumpai papasakojau apie savo įspūdžius naudojant Bijūnų linijos produktus iš L'occitane. Turiu pastebėti, kad tikėjausi daugiau. Žinoma, esu be galo patenkinta tokia gimimo dienos dovana, bet atsižvelgus į kainos ir kokybės santykį, leidžiu sau pagalvoti, kad kartais geriau pataupyti. Vienintelis produktas, kurį pakeisti nauju buvo sudėtinga - veido kremas. Taigi, jeigu klaustum rekomendacijos, būtinai jį išmėgink!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)