HiPP Sanft kūno sviestas

19:57


Turbūt pritarsi, kad dabar - pats geriausias (ir reikalingiausias) laikas rūpintis savimi kaip įmanoma labiau. Pati vasaros metu dažnai primirštu kūno drėkinimą, bet rudenį/žiemą atsiimu su kaupu: ieškau naujų priemonių ir jas, žinoma, naudoju! Šiandienos pasakojimas - apie Hipp Saft kūno sviestą.

Turbūt reikėtų pradėti nuo to, kad pati su Hipp produkcija esu pažįstama nuo mažumės. Pamenu, mama vis palepindavo brolį būtent Hipp'o tyrelėmis. Tiek apie juos žinojau iki šiol... O bet tačiau, praėjus beveik aštuoniolikai metų sužinojau, kad Hipp'as - ne tik tyrelės, mišinukai ir kiti vaikiški dalykėliai, bet ir kosmetika. Kad pažintis būtų tvirtesnė, pati išsirinkau šį kūno sviestą ir prausimosi losjoną (būtinai papasakosiu ir apie jį).


Pagrindinis šio kūno sviesto tikslas - palaikyti odos elastingumą bei apsaugoti ją nuo išorinių dirgiklių (tokių kaip šaltis ar... atsiradusios strijos). Ir iš tikrųjų, sudėties pradžioje - taukmedžio sviestas, glicerinas, šaltalankių aliejus ir t.t., kurie ne tik maitina odą, bet ir ją gydo. Bene vieninteliai keliantys abejonių ingredientai - paskutiniai. Vienas iš jų - phenoxyethanol, kuris kelia pavojų patekus į burną (ko turbūt nebus, jeigu teisingai naudosi produktą) ir parfum. Abu jie - labai susiję, kadangi vienas iš jų skirtas palaikyti kvapams, o kitas - pats kvapas.

Kol nepamiršau, pakuotės viduje radau instrukciją, kaip tinkamai naudoti kremą tais atvejais, kai stengiamasi atsikratyti strijų. Gali paklausti: o kodėl Tu naudoji produktą, kuris skirtas besilaukiančioms ar jau gimdžiusioms moterims? Atsakymas labai paprastas: puiki sudėtis bei efektas.


Kaip jau įprasta: kokie šio produkto privalumai?
  • Subtilus kvapas. Manau, kad kūno sviestas tinkamas ir kvapams jautrioms merginoms, kadangi nėra intensyvus ar labai įkyrus. Man jis primena tuos kremus, kuriuos anksčiau naudodavo mamos (turbūt įsivaizduoji).
  • Skalsiai naudojamas. Kadangi konsistencija primena sviestą, jo reikia visai nedaug. Kita vertus, jei ir norėtum jo užsitepti daugiau, tą padaryti būtų gan sudėtinga, kadangi perteklius sunkiai įsigertų.
  • Puikiai maitina ir drėkina odą. Pati turiu tą problemą, kad atėjus rudeniui, kojos ima be proto sausėti bei šerpetoti. Pradėjusi kas vakarą teptis šį kremą, išvengiu to nemalonaus jausmo. Pati oda atrodo elastingesnė, kas taip pat - gan svarbu šaltuoju metų laiku.
  • Efektas išsilaiko visą naktį. Ryte dar jaučiu kremo efektą, bet jį nuplaunu, kadangi kasryt lendu po dušu. Dienos eigoje nejaučiu tempimo ar kitų nemalonių pojūčių, nors ir išvaikštau be kremo.
Kokie šio produkto trūkumai?
  • Turbūt nenustebinsiu, bet kremas turi tą lipnumo jausmą. Jis nėra įkyrus, bet vistiek yra. Ilgiau pavaikščiojus po namus, kremas susigeria, bet pirminis efektas (kokias 10-20 minučių) - būtent toks. Tai viena iš priežasčių, kodėl šį sviestą naudoju tik vakarais.
  • Be to, kadangi tai sviestas (ko gero to neturėčiau įvardyti kaip trūkumo, bet noriu informuoti), kiekvienas kartais, kai jį nusprendžiu naudoti - maža masažo terapija. Ką turiu omenyje? Dažniausiai naudoju losijonus, kuriuos išspaudi, patepi ir gali bėgti. Šiuo atveju reikia prisėsti ir atlikti masažą sau (masažas skatina kraujo cirkuliaciją bei didina odos elastingumą, todėl verkti ko gero nedera).
Iš tikrųjų, esu patenkinta šia pažintimi su Hipp Sanft kūno sviestu. Tik truputį gaila, kad kompanijos produktus pastebėjau tik dabar, kadangi jau anksčiau būčiau jį rekomendavusi besilaukiančiai draugei. Kaip ten bebūtų, jeigu ieškai kokybiško ir ekologiško produkto, ši alternatyva tikrai gali Tave nustebinti. 

Produktą galima įsigyti Eurovaistinėse bei kompanijos interneto parduotuvėje (ČIA). Tiesa, kol kas pagooglinau ir konkrečiai šio kūno sviesto neberadau, bet luktelk, tikiu tuoj jį vėl išvysi prekyboje!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)