Grožio taxi: grožio procedūros namie

11:58


Būna dienų, kada taip noriu kažką papasakoti, bet nežinau nuo ko pradėti. Šiandien - viena iš jų, kai galvoje žaidžiu minčių lietų, o blogger paskyroje neturiu ką parašyti. Na nieko, kaip nors įsibėgėsiu!

Ko gero reikėtų pradėti nuo to, kad manikiūras į mano gyvenimą ateina periodiškai. Atrodo, kurį laiką viskas, kas susiję su nagais - neįdomu, o po to... kimbi ieškoti geriausios specialistės, kuri papuoš nagus. Pastaruoju metu - būtent tas laikotarpis, kada papildomus pasitikėjimo taškus suteikia gražus manikiūras. 

Jau užsiminiau, kad manikiūrui ieškau tos srities specialistės. Taip yra dėl to, nes 1) nemoku (ar nenoriu mokėti) lakuotis nagų, 2) neturiu geliniam lakavimui skirtos įrangos, o paprasti lakai liaudiškai tariant užknisa. Taigi, lieka dvi galimybės: keliauti į grožio saloną arba... pasikviesti grožio saloną į namus. 

Turbūt jau nujauti, kur link suku? Visai neseniai išmėginau gan įdomią alternatyvą grožio salonams - pasikviečiau manikiūro specialistę pas save. Grožio paslaugas į namus (Vilniuje) teikia kompanija Grožio Taxi
  • Grožio Taxi - grožio salonas Tavo namuose, ofise ar bet kur, kur Tau reikia. Manau, kad tai nereali alternatyva toms, kurios nori pasidaryti šukuoseną, manikiūrą ar makiažą,  bet dėl vienos ar kitos priežasties neturi galimybės palikti namų ar nori sutaupyti laiko (pripažinkim, kelionės kartais užima daugiau laiko negu pati procedūra). Tiesa, Grožio Taxi turi ir stotelę (t.y.grožio saloną), kurioje gali apsilankyti tais atvejais, kada visgi norisi pakeisti aplinką.
Trumpi mano pastebėjimai.
  • Komunikabili, empatiška specialistė. Gali juoktis, bet atėjusi į grožio saloną (arba grožio salonui atėjus pas mane) aš noriu atsipalaiduoti plepėdama. Taigi, jeigu specialistė būtų pikta ir susiraukusi, imčiausi ieškotis kitos. Šiuo atveju, su Vilma prapliurpėme visą tą laiką, kol mano procedūra buvo baigta. Kita vertus, nujaučiu, kad jeigu būčiau norėjusi tylos, į tą taip pat būtų atsižvelgta.
  • Kokybiškai atliekamas darbas. Truputį nerimavau, kaip viskas atrodys. Juk net ir elementariam manikiūrui reikia nemažai priemonių. Ir ką, viskas buvo paprasčiau nei tikėjausi. Kieme pasitikau specialistę su dviem lagaminais, kuriuose buvo viskas, ko jai reikėjo (ir dar daugiau).
  • Kokybiškos priemonės. Ne kartą teko susidurti su tokia situacija: naudojamas gelinis lakas ant mano nagų laikosi... savaitę. Po to pradeda trupėti ir panašiai. Su šiuo manikiūru esu jau beveik dvi savaites, o viskas atrodo puikiai.
  • Didelis spalvų pasirinkimas. Man labai patiko atskira rudeniškų spalvų paletė. Tokiu būdu matai, kas dabar madinga ir gali susikurti įdomų manikiūrą. 
  • Greitas ir kruopštus darbas. Su senojo lako nuėmimu bei naujojo aplikavimu užtrukome šiek tiek mažiau negu valandą. 
Atrodo tiek tų pastebėjimų. Esu patenkinta savo pasirinkimu, kuris man primena pyragėlių įdarus. Pačią patirtį vertinčiau išties teigiamai, kadangi tas neįprastumo jausmas (juk ne kasdien kažkas ateina į namus, kad Tave papuoštų) buvo išties momentinis. Visgi, kadangi esu išties įsiliejusi į rutiną darbas - namai, kol kas naujiems manikiūrams rinksiuosi salono aplinką. Juk kartais aplinkos pakeitimas puikiai padeda atsikratyti rutininių minčių.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)