Batiste sausas šampūnas plaukams "Heavenly Volume"

12:48


Jau vieną kartą pasakojau apie Batiste sausą šampūną (ČIA). Mano pirmoji pažintis buvo su Original, kuris paliko tikrai gerą įspūdį. Na, o šiandien noriu papasakoti apie dar geresnį (nemaniau, kad taip gali būti) šampūną - "Heavenly Volume". Jeigu Tavo plaukams, kaip ir maniesiems trūksta apimties, skirk šiai apžvalgai keletą minučių!

Kaip jau leidau suprasti, šis šampūnas skirtas toms, kurios jaučiasi prastai dėl prigludusių plaukų. Tikrai neįsivaizduoju, koks būtų poveikis tuo atveju, jeigu šampūną naudotų purius plaukus turinti mergina. Bet nujaučiu, kad efektas būtų labiau linksmas negu super puikus. Kodėl?

"Heavenly Volume" šampūnas plaukams suteikia neįtikėtinos apimties, kuri išsilaiko net dvi dienas! Na, bent jau mano atveju. Ši patirtis - tiesiog nereali, kadangi plaukų plovimas - mano kasdienė rutina. Taigi, turbūt įsivaizduoji, kaip jaučiuosi, kai kasdienė rutina tampa gerokai retesnė. 

Kokie šio šampūno privalumai?
  • Jau tris kartus minėjau, bet... šis šampūnas suteikia apimties. Ir tai tikrai neprilygsta visiems mano mėgintiems kondicionieriams, apimtį didinantiems purškikliams ir panašiai. Efektas panašus į tą, kurį gali išgauti veldama plaukus ir juos fiksuodama laku. 
  • Neapsunkina plauko. Nors plaukai ir yra fiksuojami (jie įgyja tokį tarsi kokybiško plaukų lako efektą net ir gerai iššukavus), plaukas lieka purus. Tai išties svarbu, nes dalis sausų šampūnų dienos bėgyje apsunksta, ko pasekoje plaukai atrodo liūdnai.
  • Gan skalsus naudojimas. Nežinau, kaip Tau, bet man užtekdavo keleto papurškimų visai galvai. Žinoma, jeigu plaukų būtų labai daug, ko gero priemonės prireiktų daugiau. Saikingai naudojant šio šampūno man užteko keletui mėnesių, t.y. maždaug 10-15 kartų.
  • Šampūnas gesina ryžą spalvą. Sunku paaiškinti, bet pamėginsiu. Mano nuomone, šampūno milteliai suteikia matiškumą. Plaukų spalva tikrai nepasikeičia, bet tas blizgantis ryžumas būna ne toks ryškus. 

Kokie šio šampūno trūkumai?
  • Nori to ar ne, gan intensyvus šampūno kvapas įsigeria į plaukus. Jis nėra labai įkyrus (primena Dove kvapus), bet juntamas iki plaukų plovimo. Taigi, jeigu esi jautri kvapams, ko gero ši priemonė - ne Tau. 
  • Nors purumas yra akivaizdus, perbraukus ranka plaukus - jaučiamas tarsi lengvo lako poveikis. Ko gero taip yra dėl to, kad plaukas net ir ilgam laikui liktų purus.

Pabaigai noriu priminti, kad sausas šampūnas negali pakeisti paprasto plaukų trinkimo. Šampūno milteliai, norime to ar ne, kaupiasi šaknyse, kas gali sukelti pleiskanojimą ar net alergijas. Taigi, nepamiršk, kad produktas nors ir be galo šaunus, turi būti naudojamas saikingai! Ar rekomenduočiau? 100 % taip! Pati jau žvalgiausi būtent šio šampūno Grožio mugėje, bet neradau. Ko gero reiks užsukti į Douglas, kur tikrai jį rasiu.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)