„Naturally Better“ ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako, DARK BLONDE 6N

13:30Plaukų dažai - viena pirmųjų kosmetikos priemonių, kurias pradėjau naudoti. Iš pradžių tai buvo raudoni, žali ir t.t. eksperimentai. Po to išaugau ir pradėjau dažyti plaukus natūralesnėmis (na, tokiomis, kurios primena mano gimtąją) spalvomis. Ko gero tam įtakos turėjo gan juokingas dalykas - žilstančios sruogos. Nujaučiu, kad šiuo metu sidabrinė spalva ima viršų. Na, bent jau taip atrodo, kai plaukai truputį nuauga (dažau plaukus kas pusantro/du mėnesius).

Dažniausiai naudodavau plaukų dažus iš Syoss. Tiesiog, jie - gan pigūs, o efektas - visai nieko. Pagrindinis trūkumas yra tas, kas spalva gan greitai nusiplauna.  Dėl tos priežasties labai apsidžiaugiau, kai į mano rankas pakliuvo ilgalaikiai plaukų dažai iš Naturtint.

Turbūt nori paklausti, kuo šie dažai ypatingi? Ko gero mano mėgstamiausias sakinys, apibūdinantis šiuos dažus: "Tai nėra nei ekologiški nei natūralūs plaukų dažai (nes permanentinių tokių dažų apskritai nebūna), tačiau NATURTINT® yra maksimaliai įmanomai tausojantys ir „žali“." Platesnį aprašymą gali rasti ČIA.

Kokie įspūdžiai?
 • Labai įdomi konsistencija. Dažiklis (ta mažesnė pakuotė) primena kisielių. Sumaišius jį su ryškikliu, konsistencija gaunasi kiek skystesnė negu įprasta. Dėl tos priežasties dažus - labai paprasta naudoti net ir pačiai.
 • Dažai skalsūs. Mano ploniems plaukams jų pakaks dviem kartams. Noriu atkreipti dėmesį, kad dažiau visą plaukų ilgį, ne tik šaknis.
 • Puikiai nudažo žilus plaukus. Būna, kad iš kart po dažymo pastebiu blizgančias sruogas (dažai ar tai nekimba, ar tai nenori dažyti). Šiuo atveju spalva - vientisa, jokių blizgančių sruogų.
 • Skaičiau komentarus, kad šie dažai gali sausinti plaukus, bet to nepastebėjau. Po dažymo naudojau viduje rastus šampūną, kondicionierių ir nenuplaunamą balzamą, todėl plaukai - švelnūs ir sveikai blizgantys.
 • Spalva - Dark Blonde 6N. Pagrindinė nuotrauka šiek tiek skiriasi nuo tos, kurią aš gavau. Manoji - linkusi į ryžumą (man visada taip). Nugarėlėje, kur parodyti prieš ir po rezultatai, spalva labiau panaši į tą, kuria dabar puošiuosi.
 • Vos nepamiršau... gaivus kvapas! Tikrai neprimena didžiosios dalies dažų, kurie vien savo kvapu dirgina nosį. Šis - lengvas, salstelėjęs, dažant plaukus net nejaučiamas. 
Ar rekomenduočiau draugei? Sunku pasakyti. Man šie dažai patiko, bet jie labai panašūs į kitus. Na, galbūt toms, kurios kaip ir aš paseno anksčiau laiko, džiaugsis plaukų dažais, kurie tikrai paslėps blizgančias sruogas. Ir... ko gero mažiau žalos savo plaukus, kadangi dažuose nėra amoniako,  silikonų, parabenų, SLS ir t.t. 
Pasiimdama dažus gavau dovanų ir žalią dėžutę. Tiksliai nesupratau, ką joje rasiu, kadangi konsultantė nusišypsojo ir pasakė: "<...> kad būtų patogiau dažyti plaukus". Grįžusi namo pradėjau pakuoti ir... wow! Radau viską apie ką ilgai galvojau (kadangi plaukus dažiau plastikiniame indelyje, kuriame Justas laiko varžtelius). Čia buvo dažų indelis, šukos, šepetėlis ir du plaukų segtukai.  Taip pat dovanų gavau ir du mėginėlius plaukams. Išmėginsiu!

Na, ir rezultatai. Atėjus rudeniui - išties sudėtinga nusifotografuoti natūralioje šviesoje (ypač, kai dirbu nuo 9 iki 18 valandos). Taigi, antroji nuotrauka - daryta vakare. Jos apšvietimas šiek tiek skiriasi nuo pirmosios nuotraukos, bet stengiausi išlaikyti plaukų spalvą, kurią gavau.

PRIEŠ IR PO

Beveik nesiskiria nuo prieš tai buvusios spalvos, ar ne?  Skirtumas tas, kad plaukai labiau blizga ir yra truputį truputį tamsesni ir pilkesni. Jeigu man pavyks, būtinai pridėsiu daugiau nuotraukų po.

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

 1. Aš savaitgalį irgi šiais dažiau :). Dabar laukiu kol bent tris kartus išsiplausiu galvą, prieš rašydama atsiliepimą, nes paskutinį kartą dažiau su Garnier Olia ir per porą plovimų vėl pasidabinau žilumu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man ko gero paprasčiau, nes kasdien plaunu galvą...:D Šiaip, kiek pastebėjau, man va būten Garnier Olia iškart nekimba į žilus plaukus, o po to, kad būtų dar linksmiau, spalva nublunka.

   Panaikinti