Underwearbox.lt apatinių dėžutė

14:26

Mano geriausias draugas šiandien - tinginys. Ta proga užsukau į vinted forumą, kur radau labai įdomią temą (ČIA) apie underwearbox.lt apatinių dėžutę. Kadangi nieko labai įdomaus neveikiau, perskaičiau visą temą (jaučiuosi kaip pažiūrėjusi TV pagalbą dėl ten esančių komentarų, bet nieko tokio). 

Ko gero reikėtų pradėti nuo to, kas ta Underwearbox.lt apatinių dėžutė. Mano lengvu supratimu - tai kažkas panašaus į grožio dėžutę, tik jos turinį sudaro ne kosmetikos ir grožio priemonės, o apatiniai. Patys jie save pristato taip:

Turiu prisipažinti, paskaičiusi prisistatymą, pažiūrėjusi nuotraukas jų facebook profilyje (ČIA), pati ne kartą pagalvojau "Greta, o gal pasiimk šią dėžutę?" Situacija šiuo klausimu - labai paprasta. Vadovaujuosi tokiu gyvenimo principu: jeigu turi atliekamų pinigų, nusipirk už juos apatinių ar kojinių. Bet paskutinę minutę apsigalvojau, kadangi buvo kalbama apie prekinį ženklą, kurio aš nežinojau (jų interneto svetainėje buvo nurodyta, kad apatinių komplektą sudarys "mūsų prekinio ženklo" liemenėlė ir kelnaitės). 

Na, žodžiu. Pasirodė šiek tiek nepatikimai, nes interneto platybėse neradau nei vieno apatinių komplekto, kurį būtų patalpinę Underwearbox.lt. Ir džiaugiuosi, kad sutaupiau savo pinigus (aišku, tai labai subjektyvus dalykas). Štai, pavyzdžiui, kolegė tinklaraštininkė Peroksidinė blondinė liko patenkinta savo dėžute (jos nuotraukos tikrai gelbsti situaciją, jas gali pažiūrėti ČIA). 

Yra sakoma, kad visi skirtingi - visi lygūs. Šiuo atveju visiškai sutinku. Bet yra keletas faktų, kurie mane ne tik šokiruoja, bet ir liūdina. Rekomenduoju į juos atkreipti dėmesį prieš įsigyjant tokio tipo dėžutes.

 • Nei facebook'e, nei interneto svetainėje neradau nei vieno apatinių komplekto kurį būtų galima užsisakyti. Tai yra gan svarbus faktorius, nes dažniausiai pirkdamas slaptą dėžutę, turi atkreipti dėmesį į bendrą parduotuvės asortimentą (sudėtis, dydžių lenteles ir t.t.). 
 • Dalis merginų forume minėjo, kad liemenėlė - be etiketės. Etiketė išties reikalinga norint sužinoti, kokia prekės sudėtis, dydis ir pan. Šioje vietoje mane nustebino ir pačių pirkėjų atsakymas į jiems užduotą klausimą apie etiketes:

Tikras pardavėjas turėtų žinoti, kad pirkėjas - visada teisus. O išsisukinėti iš situacijos apsimetant, kad nieko nežinau - taip pat negražu. Suprasčiau, kad tai būtų vienas atvejis, bet apie tai kalba ne viena mergina. 
 • Apatinių nuotraukos facebook paskyroje - skolintos (pvz, iš ČIA). Blogiausia tai, kad nei po viena nuotrauka nematau nuorodos į konkretų puslapį. Taip pagalvojus, kai nematai nukreipimo į konkrečią svetainę, galvoji, kad nuotrauka - to žmogaus. Tokiu būdu skatinama klaidinga informacija vartotojui. Ar taip galima? Spręsk pati...
 • Dėžutės turinys. Tai labai subtilus dalykas (vienai gali patikti, kitai nelabai), bet pati situacija: dalis merginų dalinasi nuotraukomis su gerokai per didelėmis liemenėlėmis, nors nurodė savo apimtis (pildant užsakymo formą turėjai nurodyti konkrečius matmenis, kad liemenėlė tiktų kuo puikiausiai). Kokybės niekas taip ir neišdrįso analizuoti, kadangi nežino sudėties (o kartu ir gamintojo šalies) dėl nukirptų etikečių. Smulkmenos - man, asmeniškai, mielos. Tik manau, kad būtų užtekę to šokolado ir uogienės. 
nuotrauka - vinted narės.
 • Įpakavimas. Net ir gražios Peroksidinės blondinės nuotraukos šiuo atveju negelbėja situacijos. Nesu tikra, kas siunčia staigmenų dėžutę (o dar apatinius!) kartoninėje dėžėje, kurią galima gauti iškrausčius puodelius bazėse. Labai neskanu. 
 • Absoliučiai netikusi komunikacija vinted forume, apsimetant trečiuoju asmeniu. Na, jeigu ir neapsimetant, kompanija (o teisingiau Viktorija Kazlovskaja) turėtų reaguoti į tai ir pagąsdinti mergaitę, kad ji negadintų įmonės reputacijos. Visgi, nereikia būti psichologu, kad suprastum, jog tokį puolimą kuria žmogus, kuris dėl kažko jaučiasi kaltas arba nori įrodyti savo tiesą.

Nesu linkusi teisti, peikti ir panašiai (na, šiek tiek esu, bet dažniausiai tai darau tyliai), bet šį kartą norėjau pasisakyti. Tikrai negaliu sakyti, kad veikla - absoliučiai netinkama, bloga, bet rekomenduoju atkreipti dėmesį į mano aukščiau išvardintus punktus. Ypač dėl to, kad užsisakius prekę ir gavus net ir netinkamą dydį (nors užsakyme nurodei savo duomenis milimetras į milimetrą), pinigų už prekę atgal negausi. Na, nebent kreipsiesi į vartotojų teises.

You Might Also Like

5 komentarai (-ų)

 1. Aciu labai uz irasa, pati nukentejau, tikiuosi merginos pries perkant paskaitys :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Bet žiauru su tomis dėžutėmis. Mačiau teigiamą Peroksidinės Blondinės įrašą. Galvoju, na gal jauname amžiuje, viskas kitaip atrodo, negu kai jau esi solidesnė teta. Juk dėžučių principas dažnai tas, kad gauni daugiau nei sumoki + staigmeną. Dabar neįsivaizduoju kur būtų galima gauti tokių apatinių už 30 eurų. Šiandien savo gimto miesto turguje mačiau tikrai geresnės kokybės ir sudėties (kiek galima spręsti iš vaizdo) kelnaičių po 2 eurus. H&M labai padorių ir ilgai tarnaujančių liemenėlių porelė kainuoja 16 eurų. Tad tikrai suprantu, kodėl dauguma merginų jaučiasi apgautos.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš nieko nebūčiau ir rašiusi, jeigu ne ta baisi komunikacija vinted.lt forume.

   Ir esmė ta, kad nereikia būti labai išlepusiai, jog suprastum, kad tikrai trūksta "širdies" šiai dėžutei. Tam pačiam Victoria Secret (esant norui, galima sugalvoti, kaip juos parsisiųsti) - 5/7 vnt kelnaičių kainuoja 25 USD. Tai ką žinau. Geriau investuoti į siuntimą ir taip mergaites nustebinti.

   Panaikinti
 3. Puikus įrašas! Aš asmeniškai manau, kad čia lupikavimas iš žmonių. 29 eurai yra tikrai nemaži pinigai, o štai dėžutės turinys – geriausiu atveju yra juokingas...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Galėjo būti ir blogiau... panos galėjo dėžutės išvis negauti :D

   Panaikinti