Schwarzkopf Proffesional BC Sun plaukų priežiūros priemonių kelioninis rinkinys

11:02


Truputį daugiau nei prieš dvi savaites gavau dovanų šį Schwarzkopf Proffesional BC Sun plaukų priežiūros priemonių kelioninį rinkinį. Naudojau jį praktiškai kasdien (išskyrus tuos kelis kartus, kada labai norėjau ilgiau pamiegoti ir mano išsigelbėjimu tapo sausas šampūnas), todėl noriu pasidalinti savo atsiliepimu! 

Tiesa, nors ši linija priskiriama saulės linijai, ji puikiai pasitarnauja ir tais atvejais, kada norime pagerinti plaukų būklę po ilgų saulės vonių. Taigi, tuoj pat dalinuosi savo patirtimi ir (ne)rekomendacija.


Pirmiausia - Schwarzkopf Proffesional BC Sun Protect šampūnas. Man šis šampūnas - puikus atradimas, kurį galėčiau prilyginti keratino procedūrai. Plaukai išplovus šiuo šampūnu - švelnūs, blizgūs ir atrodo išties sveikai. Patiko ir tai, kad net ir nenaudojant nuplaunamo kondicionieriaus, plaukus - gan lengva iššukuoti. 

Kvapas, kaip jau minėjau ankstesnėje apžvalgoje (ČIA)  primena savaiminio įdegio kremus. Konsistencija - niekuo neišsiskirianti. Labiausiai bijojau, kad gali sukelti pleiskanas, bet ne - plaukams ir galvos odai visai patiko šis šampūnas. Per dvi savaites išnaudojau maždaug pusę visos pakuotės. Taigi, galiu teigti, kad ilgoms atostogoms šio šampūno Tau tikrai užteks (net ir dalinantis su savo drauge ar mylimuoju).


Schwarzkopf Proffesional BC Sun Protect purškiamas kondicionierius. Visiškai netiko mano plaukams. Manieji - ploni, vidutinio ilgio, linkę priglusti. Naudodama šį kondicionierių išgyvenau sukritusių, riebaluotų plaukų dienas. Manau, kad taip yra dėl sudėtyje esančių aliejų. Nepadėdavo net ir papildomos priemonės skirtos plaukų purumui (naudoju Matrix putas), todėl savaitę pravaikščiojusi su liūdna šukuosena (kai plaukai labai sukritę) šį padėjau į šalį ir grįžau prie Matrix kondicionieriaus. 

Nujaučiu, kad puresnių ar net garbanotų plaukų savininkėms šis kondicionierius puikiai tiktų. Ne kartą su draugėmis keitėmės plaukų priežiūros priemonėmis, kadangi tai, kas netinka joms, dažniausiai tinka man ir atvirkščiai. 

Na, kadangi naudojau, noriu pasidalinti ir trumpa kondicionieriaus charakteristika. Kvapas, kaip ir šampūno, primena įdegio linijos produktus. Konsistencija - tokia tarsi lengvo (o gal reikėtų sakyti vandeningo) aliejaus. Kadangi turi purkštuką, lengva ją paskirstyti ant plaukų bei dozuoti. 


Trečioji šio rinkinio dalis - Schwarzkopf Proffesional BC Sun Protect plaukų apsauginis aliejus. Naudojau jį tik plaukų galiukams. Paties plauko neapsunkina, neriebalina. Patiko šiek tiek labiau negu kondicionierius, bet to VAU efekto irgi nebuvo. Kiekvieną kartą purkšdama šiek tiek nerimavau, kadangi sudėtyje pirmasis - alkoholis. 

Konsistencija - gan vandeninga. Kvapas - alkoholio. Kaip ir kondicionierius turi purkštuką, todėl priemonę lengvą paskirstyti į plaukų galiukus. 


Na ir apibendrinimas. Šampūnas - tikras atradimas, kadangi plaukus paverčia tiesiog nerealiais! Kondicionierius ir plaukus apsaugantis aliejus - ne man. Kaip ir minėjau, kondicionierius riebina plauką, o aliejukas tiesiog neprilipo. Manau, kad labiausiai tinkamas merginoms, kurios nenori papildomos apimties ir žavisi keratino teikiamu poveikiu!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)