Physicians Formula Mineral Wear maskuojamoji priemonė

09:26


Prieš  kokį mėnesį gavau siuntinį iš iherb. Jame, kaip visada, traškučių maišelis bei keletas dalykėlių tik man. Vienas iš jų, apie kurį šiandien ir pasakoju, Physicians Formula Mineral Wear maskuojamoji priemonė. O gal geriau sakyti maskuojamųjų priemonių rinkinys? 


Rinkinį sudaro trys lego kaladėlės, kurios kasryt man padeda sukurti darbinį makiažą (na tą, tokį, kurio praktiškai nesimato, bet su juo jautiesi geriau). Kiekvieną iš jų galima atskirti, todėl kažkokių problemų tai neturėtų kelti. Kita vertus, kaip tik labai patogu, kai visas rinkinys - vienoje vietoje.

1 dalis - Correct. Tai geltonos spalvos priemonė, kuri skirta paakių zonai maskuoti. Man ji - tiesiog nereali. Jau nepamenu, kada esu atrodžiusi pavargusi būtent dėl paakių. 
2 dalis - Cover. Ši dalis - skirta pirmajai koreguoti ar spuogeliams maskuoti. Ruda spalva iš esmės nėra skirta raudoniui maskuoti (tą daro žalia), bet savo darbą atlieka visai neblogai. Aišku, neišsilaiko visą dieną, bet kokias 3-5 valandas veidas atrodo puikiai.
3 dalis - Highlight. Švelniai rožinė spalva skirta suteikti skruostams švytėjimo (bandau kalbėti lietuviškai, o highlighter'į apibūdinti gan sudėtinga). Tokia lyg ir turinti švelnų blizgutį, bet jo tiesiog nesimato. Naudoju jį, bet negaliu pasakyti, kad 3 dalis man patinka, kadangi jos paprasčiausiai nesimato.

Turbūt jau supratai, kad mano nuomonė 2/3 - teigiama. Pirmosios dvi dalys tikrai labai sėkmingai pasitarnavo (ir tarnauja) mano kasdienėje makiažo rutinoje, bet trečioji - truputį nesusipratimas. Bandžiau tą blizgutį įžvelgti tiek prie dirbtinio apšvietimo, tiek saulėtą dieną ir nieko nepastebėjau. 

Pačios priemonės - išties nedaug. Kiekvienoje lego kaladėlėje vos po 5,8 gramo. Naudojant kasdien man jos kol kas užteko visam mėnesiui, bet nesu tikra, kiek tos priemonės dar liko (kadangi pakuotės nėra skaidrios). Tikiuosi, kad kurį laiką dar galėsiu pasidžiaugti skaistesniais paakiais bei mažiau matomu raudoniu veide. Kad jau prakalbau apie pakuotę, noriu pasakyti, kad spalva visiškai atitinka tą, kuri - ant neskaidriosios lego dalies.

Kalbant apie priemonės konsistenciją (visų trijų dalių ji vienoda), galiu pasakyti, kad ji - kaip ir bet kurios skystos maskuojamosios priemonės. Kadangi makiažą dengiu kempinėle, priemonė pasidengia gan tolygiai. Bandžiau dengti ir pirštais - efektas lygiai toks pats. Svarbiausia priemonę ne trinti į veidą, o ją tapšnoti į reikiamas vietas.

Man patinka ir pats naudojimo principas. Kiekviena detalė turi savo teptuką, kuris primena lūpų blizgesius. Tokiu būdu priemonę lengva dozuoti, Šiaip, kiek žiūrėjau video, užtenka vieno taškelio po akimis, kad pajuodę paakiai taptų prisiminimu. Aš, asmeniškai, kartais mėgstu paišlaidauti ir priemonės tepu gerokai daugiau. Ir ką? Nei karto neteko valyti pertekliaus, kadangi priemonė puikiai pasidengia ant veido odos.


Atrodo tiek ir norėjau papasakoti. Labai džiaugiuosi, kad darydama užsakymą iš iherb turėjau laisvos vietos (jeigu kada esi dariusi užsakymą iš šios parduotuvės, turbūt žinai, kad - taikomas muito mokestis, jeigu užsisakai prekių už didesnę sumą) ir užsisakiau būtent šį produktą. Tai pirmoji pažintis su Physicians Formula kompanija. Tiesa, kartą, dar būdama Amerikoje, vos nesusigundžiau įsigyti koreguojančios pudros. Jeigu įdomi mano rekomendacija, galiu pasakyti tiek: tikrai verta. Tik turėtum atkreipti dėmesį į tai, kad priemonės tikrai labai nedaug, o ir trečioji dalis - niekam tikusi. Na, bet jeigu esi iš tų, kurios net ir išsimiegojusios atrodo ne kaip (turbūt pati žinai, kaip ten viskas būna), 1 ir 2 dalys taps Tavo mėgstamiausios.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)