MISSHA Pure Source Cell Sheet kaukė su citrina

14:13


Nepamenu, kada paskutinį kartą taip dažnai naudojau veido kaukes. Pastaruoju metu įpratau eiti praustis anksčiau, todėl galiu skirti laiko žurnalui ir veido kaukei. Ko gero prieš miegą tingėčiau naudoti kaukes, kurias reikia nuplauti, bet lakštinės -  puiki išeitis bei terapija po sunkios darbo dienos. Šiandienos pasakojimas - apie MISSHA Pure Source Cell Sheet kaukė su citrina.

Šią kaukę įsimečiau į pirkinių krepšelį, kai iš TopBeauty pirkau savo mylimiausią kondicionierių plaukams. Jeigu norėsi ją įsigyti arba paskaityti išsamesnį aprašymą, užsuk ČIA.

Pirmiausia, turiu pasakyti, kad labai sudėtinga nusakyti ilgalaikį poveikį, kadangi kaukę naudojau tik vieną kartą. O ir tą kartą - vietoj ryte naudojamo kremo (tiesiog turėjau laiko ryte, užsidėjau kaukę ir leidau jai susigerti). Ką pastebėjau:
  • Kaukės forma neatitinka veido. Tampiau kaukę tai į vieną, tai į kitą pusę, kad kuo patogiau ją uždėčiau ant veido. Visgi, akių zona buvo juokinga: kaukė nesiklijavo prie nosies, todėl dengė akis. Tiesa, nors ir netiko tobulai, kaukė laikėsi gan kokybiškai.
  • Kvapas - gryna citrina. Net siūliau Justui pasidaryti arbatą įmerkus kaukę į vandenį. Tik... panašu, kad tas kvapas - kvepalai, kadangi sudėtyje neradau nieko panašaus į citriną ar jos sultis. 
  • Skaistina veido odą. Nusiėmiau veido kaukę ir leidau susigerti likusiai esencijai į veido odą (švelniai masažuodama). Nuėjusi prie veidrodžio pastebėjau, kad oda atrodo skaistesnė bei sveikesnė. 
  • Puikiai drėkina. Net ir praėjus visai dienai aš vis dar jaučiau kaukės poveikį. Tai kažkas panašaus į paprastą drėkinamąjį kremą, tik truputį lipniau. Tas lipnumas kaip ir netrukdo, bet jeigu kur nors eičiau iš namų, norėtųsi jį nuplauti.
Man lakštinės veido kaukės - tarsi tinginio išsigelbėjimas. Užsidedi, skaitai knygą, nusiimi, įmasažuoji likusią esenciją ir eini miegoti. Visgi, jų pasirinkimas - begalinis, todėl kasdien galima naudoti vis kitą kaukę ir vargu ar kada prireiktų kartotis. Man ši kaukė tikrai patiko, bet ar naudočiau antrą kartą - nežinau. Ko gero norėtųsi išmėginti kokį kitą kvapą bei seriją.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)