MISSHA Foot Doctor 30min Peeling Mask pėdų kaukė

12:58


Pažintį su Missha pradėjau nuo pėdų kaukės. Tai kartu ir pirmoji pažintis su tokio tipo pėdų kauke - kojinėmis. Buvo taip smalsu išmėginti, kad tik grįžusi iš darbo namo (siuntinį atsiėmiau darbo metu) puoliau pakuoti ir matuotis šią kaukę. 


Pirmasis įspūdis. Buvau šiek tiek nustebusi, nes išpakavusi radau vieną dvigubą kojinę (manau, kad tuoj papasakosiu aiškiau). Kaip matai nuotraukoje aukščiau, radau tokio tipo dvi kojines, kurios nebuvo atskirtos - jas reikėjo atkirpti šiek tiek aukščiau lipduko. Manau, kad tai protinga išeitis, kai norima išvengti pratekėjimo ar panašiai. Viduje ši plastikinė kojinė - praturtinta skysčio, kuris ir atlieka pagrindinį darbą.

Trumpą aprašymą gali rasti internetinėje parduotuvėje TopBeauty ČIA. Nesinori kartotis, todėl pati užsuk ir pamatysi kas ir kaip.

Kaukės naudojimas. Naudoti šią kaukę - išties paprasta. Užsidedi kojines, jas užtvirtini lipdukais ir 30 minučių ilsiesi. Praėjus tam laikui, rekomenduojama nuplauti kaukės turinį. Panašiai ir dariau. Šios kojinės man buvo gerokai per didelės (manau tiktų ir 44 dydį nešiojantiems), todėl ant viršaus užsidėjau kitas kojines. Taip buvo gerokai patogiau, kadangi mano kojinės padėjo kaukei priglusti prie pėdų.

Poveikis.  Manau, kad reikėtų dar vienos tokios kaukės, kad susidaryčiau pilną įspūdį. Panašu, kad dvi kaukės padėtų atsikratyti visų odos sukietėjimų, šerpetojimų ir panašiai. Tiesa, vienas kartas padarė taip pat nemažai:
 • Pėdos tapo gerokai minkštesnės. Net nustebau, nes sukietėjimai liko vos pastebimi, o ir jie - gerokai minkštesni. Tiesa, dabar praėjo savaitė po naudojimo ir pastebėjau kitą šalutinį poveikį: iš pradžių pėdos tapo minkštos, o dabar pradėjo luptis negyva oda, kurią reikia nušveisti. Taigi, pastebiu, kad poveikis nėra tik čia ir dabar, kaip dažnai būna su namuose naudojamomis kaukėmis.
Pastebėjimai.
 • Besibaigiant 30 minučių, kojas ėmė perštėti. Manau, kad tam įtakos turėjo AHA, BHA rūgštys, kurios per tą laiką įsigėrė į pėdų odą. Nuplovus pėdas vėsiu vandeniu, perštėjimas liovėsi.
 • Nerekomenduoju vaikščioti su šia pėdų kauke. Aš mėginau nueiti pasiimti ledų, tai mano kelionė prilygo čiužinėjimui ledo arenoje, kai čiuožti nemoki. Justas juokėsi, o aš prakaitavau, kol nuėjau iki šaldytuvo.
 • Kaukė turi stiprų alkoholio kvapą. Nieko nuostabaus, vieni pirmųjų sudėtyje - Alcohol denat, Isopropyl Alcohol. Nors dažniausiai skatinama vengti alkoholio kosmetikos produktuose, šiuo atveju jis atlieka svarbią funkciją: prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, taip skatindamas odos atsinaujinimą. 
 • Šią kaukę rekomenduojama naudoti maždaug kas 4 savaites. Pradžioje, ko gero norėsis ją naudoti dažniau (kaip ir sakiau, pėdų būklė geresnė, bet reikia dar vienos kaukės, kad pėdos taptų visiškai minkštos), vėliau - profilaktiškai.
Kaip ir minėjau pradžioje, tai pirmoji pažintis su tokio tipo produktais. Taigi emocija - šviežia ir gan pozityvi. Mane šiuo atveju neramina vienas vienintelis faktorius - kaukės kaina. Ji šiuo metu TopBeauty parduotuvėje kainuoja 6,90€, kas yra tikrai daug už vienkartinę priemonę. Kita vertus, pradedu skaičiuoti, kiek kainuoja pedikiūras salone ir kaina pasirodo gerokai priimtinesnė. Tikrai rekomenduoju!

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

 1. Kaip kažkas bijo lakštinių veido kaukių, taip aš bijočiau naudoti šias pėdų kaukes :D Kažkaip visai nevilioja toliau vykstantis procesas po kaukės panaudojimo... :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tas tai tiesa :D Dėl to džiaugiuosi, kad pirma išmėginau, o tik po to paskaičiau, kaip viskas veikia.

   Bet tas poveikis nerealus. Šiaip kaina irgi nereali (tik ne gerąja prasme :D).

   Panaikinti