Beautyblender Nude makiažo kempinėlė bei makiažo kempinėlės mini valiklis

11:19


Taip taip, pagaliau ir aš esu čia, kad papasakočiau apie žymiąją Beautyblender kempinėlę. Ir ne tik apie ją... su savimi turiu ir makiažo kempinėlės mini valiklį (kurį ko gero galima vadinti muiliuku). Tikiuosi, kad Tau smalsu išgirsti mano nuomonę.


BeautyBlender Nude makiažo kempinėlė.  Tai tikrai ne pirma makiažo kempinėlė mano grožio rutinoje. BET tai pirmoji BaeutyBlender kempinėlė. Anksčiau naudojau Real Techniques (pasakojau apie ją ČIA), šiuo metu turiu ir Make Up Revolution kempinėlę (greitai papasakosiu apie ją), taigi tikrai turiu galimybę palyginti kas ir kaip.

Pradėkime nuo to, kas BeautyBlender kempinėlėje man labiausiai patiko?

  • Neapsakomai minkšta. Maniau, kad Real Techniques - tokia, bet ši gali tiesiog išnykti delne. Kaskart naudodama ją, nusausinu rankšluosčiu. Tą akimirką visada pasijaučiu taip, lyg nieko delne neturėčiau. Dengiant makiažą BautyBlenderiu, jaučiamas nerealus minkštumas (kai tuo tarpu Make Up Revolution yra gan standi), kuris pagreitina makiažo dengimo procesą.
  • Makiažo priemonę dengia lygiai. Naudodama BeautyBlender žinau, kad neliks kažkokių nepageidaujamų dryžių. Be to, kempinėlės nepašiaušia veido plaukelių, todėl yra išvengiama to sausos odos jausmo.
  • Dėl savo spalvos. Mano turima - Nude spalvos. Aišku, kempinėlę plaunu po kiekvieno naudojimo, bet jaučiuosi labai patogiai, kadangi ji - visiškai netepli. Mano turima RT tapdavo dalmantinu net ir ją plaunant. Šiuo atveju - jau kelios savaitės, kaip naudoju kempinėlę, o ji atrodo kaip nauja.
  • Džiūva greičiau nei RT. Nežinau, galbūt tam įtakos turi kiti veiksniai, bet pastebėjau, kad jeigu vakare išplaunu šią kempinėlę, ryte ji - sausa. To niekada nebūdavo su RealTchniques. Ko gero dėl to, nes pastaroji - kietesnė, sunkiau ją nusausinti. Be to, BeautyBlender - tarsi iš akytos medžiagos, kuri į save sugeria mažiau vandens.
Kokius trūkumus įžvelgiau?
  • Valgo daugiau produkto. Negaliu BeautyBlender išskirti kaip daugiau sugeriantį produkto negu kitos kempinėlės. Tiesiog, bendrąja prasme, tepant rankomis man, dažniausiai, pakanka vieno paspaudimo, o naudojant kempinėlę - 2 ar net 3. 
Netikėjau, kad BB (BeautyBlender) gali skirtis nuo kitų kempinėlių. Visgi, tai pati minkščiausia, patogiausiai naudojama (dėl tokio švelnaus spyruokliavimo) priemonė makiažo priemonėms dengti. Aišku, atsižvelgiant į kainą - ko gero patogiau rinktis RealTechniques ar kokią kitą kempinėlę. Visgi išmėginti - būtina. Bendrasis efektas - labai panašus į kitų kempinėlių, bet ši - pati minkščiausia.
Mačiau, kad būtent šį - Nude spalvos - BB galima įsigyti internetinėje parduotuvėje TopBeauty (pradedu pastebėti, kad ten galima įsigyti praktiškai viską).


Na, kaip ir žadėjau, pridedu ir trumpą pasakojimą apie BeautyBlender makiažo kempinėlės mini valiklį. Iš jo nesitikėjau praktiškai nieko - juk tai paprastas muilas, kuris - skirtas valyti kempinėlei. Visgi, skirtumą pastebėjau. 
  • Kempinėlę išvalo greičiau nei paprastas muilas. Pamenu, anksčiau plaudavau RT su paprastu muilu, kas užtrukdavo gan ilgai. 
  • Nepalieka makiažo dėmių ant kempinėlės. Kaip ir minėjau, šiuo metu naudoju ne tik BB, bet ir Make Up Revolution, kuri yra balta. Vos po poros naudojimų baltoji liko dėmėta ir tų dėmių man nepavyko niekaip išvalyti. Kai tik parsinešiau savo Solid kempinėlės valiklį, išvaliau ją dar kartą ir dėmių neliko!
  • Neturi kvapo. Tai irgi labai svarbu, kadangi kvapai gali alergizuoti. Šiuo atveju po grožio procedūrų gali būti tikra, kad kempinėlė nekvepės nei ramunėlėmis, nei kitais kvapais. 
  • Bene pagrindinis minusas - kaina. Šis muilas-valiklis kainuoja 8€. Jį naudoju dvi savaite ir panašu, kad draugystė truks ne daugiau tiek pat laiko. Pats muilas - gan tirpus, todėl kaskart jį naudodama matau, kaip jis mažėja. 
Ar verta investuoti 8€ į šį džiaugsmą? Nežinau. Tai priklauso nuo Tavo piniginės storio. Aš, savo atveju, nors ir esu labai patenkinta (o kaip nebūsi, kai matai, kad kempinėlė tarsi nauja), bandysiu ieškoti labiau buitiškos ir pigesnės išeities. Jeigu rasiu, būtinai pasidalinsiu ir su Tavimi!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)