Schwarzkopf Proffesional BC Sun plaukų priežiūros priemonių kelioninis rinkinys

18:49


Šiandien sulaukiau dar vienos staigmenos! Panašu, kad rugpjūtis - staigmenų, netikėtumų ir pan. mėnuo! Kadangi kosmetikos dovanomis esu linkusi dalintis su Tavimi, nedarau išimčių. Taigi... prieš keliaudama į penktadienį, pažiūrėk, ką radau šioje žavioje kosmetinėje.


Pirmiausia turbūt ir reiktų pradėti nuo pačios kosmetinės. Simpatiška, patogaus dydžio (turiu pačią gražiausią kosmetinę, bet ji yra tokio dydžio, kad dažniausiai man netelpa į kelioninę kuprinę). Vidinis pamušalas - neperšlampantis, todėl kosmetinę galima naudoti kaip dėklą maudymosi kostiumėliui ar drąsiai vežtis kūno/plaukų priežiūros priemones (ko gero baigtųsi laimingiau, negu man keliaujant į Ispaniją, kai visa tašė buvo pilna micelinio vandens).


Po to - Schwarzkopf Proffesional BC Sun Protect šampūnas plaukams. Kompaktiška, 100 ml. pakuotė. Truputį liūdna, kad gavau tik dabar - būtų puikiai pasitarnavęs per vasaros keliones. Turi tą keistą, saulės apsaugos kremams įprastą kvapą. Kadangi dar nebandžiau, negaliu konkrečiai pasakyti, koks efektas, bet truputį nerimauju dėl pleiskanų, kadangi sudėtyje yra Sodium Laureth Sulfate


Schwarzkopf Proffesional BC Sun Protect purškiamas kondicionierius. Nenuplaunamas! Taigi, panašu, kad mažiau laiko praleisiu vonioje. Kvapas - kaip ir šampūno - primena kremus apsaugančius nuo saulės. Lengvos tekstūros, nors sudėtyje turi aliejų. 


Galiausiai, Schwarzkopf Proffesional BC Sun Protect plaukų apsauginis aliejus. Kaip ir kondicionierius - lengvos tekstūros. Truputį jaučiamas alkoholio kvapas (jis užima pirmą vietą sudėtyje). Kadangi naudojamas tik plaukų galiukams, nesausins galvos odos. 

Žinau, kad odai rekomenduojami kremai su 30/50 SPF filtru. Šiuo atveju, žvalgiausi žvalgiausi ir neradau, kokią apsaugą žada šios priemonės. Kadangi pastaruoju metu praleidau gan daug laiko gamtoje (o priemonės skirtos ne tik prevencijai, bet ir gydymui), tikiuosi iš šių priemonių gan daug. Tik truputį nerimauju dėl alkoholio ir SLS, kuriuos radau sudėtyse.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)