Plaukų priežiūros priemonės

21:31

Šiandien noriu pateikti trumpą įžangą į tolimesnes apžvalgas. Kol kas tik trumpai parodysiu, ką naudoju, o vėliau parengsiu ir išsamius straipsnius. Leidau sau pagalvoti, galbūt Tau įdomu... Čia pateikiamos plaukų priežiūros bei formavimo priemonės, kurias naudoju praktiškai kasdien (na, nebent sergu arba lieku namie). Taigi, žiūrim!


Pirmiausia - elementarioji plaukų priežiūra. Tai šampūnas ir kondicionierius. Turiu prisipažinti, kad kaukes plaukams labai dažnai pamirštu naudoti ir... nufotografuoti. Na, o jeigu Tau įdomu, vis dar labiausiai naudojama plaukų kaukė - iš Dove (aprašymas ČIA).

Rasa Magic Hair Extrem System šampūnas. Apie jį atskiros apžvalgos nerašysiu, nes ji jau yra mano tinklaraštyje ČIA. Kaip tada, taip ir dabar - jis draugiškas mano galvos odai bei plaukams: jokių pleiskanų, niežėjimo, papildomo apsunkimo. Šį naudoju jau antrą kartą ir visai nesigailiu (tiesa, jo nepirkau, o gavau dalyvaudama Drogas Grožio mokykloje). 

Matrix Oil Wonders Volume Rose plonų plaukų kondicionierius. Šį kondicionierių (pilną pakuotę) vežiausi net į Ispaniją. Tai puikiai veikianti priemonė net ir tada, kai neturi galimybės naudoti plaukų džiovintuvo. Kreipiu dėmesį į natūralų plaukų džiovinimą dėl to, nes priemonių, kurias naudojau anksčiau, efektą pastebėdavau tik tada, kai džiovindavau su fenu.


TIGI Bed Head Superstar Queen For A Day putos plaukų apimčiai suteikti. Ši priemonė - mano favorite tapo dar balandžio mėnesį. Įsigijau šį plaukų laką/ putas Pelenėje ir beveik nei dienai nepaleidau iš rankų. Tai priemonė, kurios konsistencija - kaip plaukų lako, o veikimas absoliučiai primena putas plaukams. Esu labai liūdna, nes... šiandien baigėsi (!!!). 

Matrix Oil Wonders Volume Rose plaukų apimtį didinantis lakas. Nėra pirmojo būtinumo priemonė, bet visai noriai tiesiu ranką jos link. Ypač tomis dienomis, kai noriu susirišti plaukus arba esu užtikrinta, kad nelis (nes nenoriu, kad plaukai taptų dredais). Neapsunkina plauko, suteikia sveiko blizgesio bei purumo.


Na, ir juokingiausia nuotrauka. Situacija - tokia, kad Biok Dermatology šampūno jautriai odai nuotraukas padariau labai labai seniai (dar tada, kai gyvenome kitame bute - dar neprasidėjus vasarai). O prieš gerą mėnesį jis baigėsi. Privalėjau jį įtraukti, nes anksčiau minėto kondicionieriaus bei šio Biok Dermatology šampūno derinys buvo tiesiog nerealus. Pats šampūnas - bekvapis, maloniai putojantis. Patiko ne tik man, bet ir Justui, kuris gan skeptiškai žiūri į naujienas.

Nekantrauju pateikti ir platesnes apžvalgas, kuriose papasakosiu išsamesnę savo nuomonę. Nors plaukų priežiūros produktų (ypač šampūno ir kondicionieriaus) apžvalgos dažniausiai - gan nuobodžios, tikiuosi, kad man pavyks Tave sudominti!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)