Netikėtas siuntinys - LookFantastic grožio dėžutė!

09:11

 


Vakar pašto dėžutėje radau lapelį, kuris kvietė į paštą. Visą vakarą galvojau kas čia, nes absoliučiai nieko nelaukiau. Su Aušra dėliojome pačias įvairiausias strategijas mąstydamos, kas, kodėl ir ką siuntė. Konkretaus galutinio varianto neturėjau, bet vakare pradėjau nujausti, kad tai gali būti kitos Aušros (taip, turiu dvi drauges Aušras, nes taip lengviau atsiminti vardus) dovana (???), nes ji kadaise klausė mano naujo buto adreso. Ir ATSPĖJAU! Ačiū, Aušrai! 

Parbėgusi namo mečiau kuprinę į šoną, nupurčiau kilimą (turbūt nesu pati tvarkingiausia) ir puoliau fotografuoti dėžutės turinį! Apšvietimas namie buvo baisiai keistas, todėl atsiprašau dėl nuotraukų kokybės. Na, ir mano ir Tavo dėmesiui Look Fantastic rugpjūčio mėnesio dėžutės turinys!Dėžutės tema - geriausi britiški produktai. Žinoma, žadama ir sveika, švytinti oda. Žiūrėsim, kaip man seksis draugauti su iki šiol nepažįstamais prekių ženklais.Na, o dabar įdomiausias dalykas - dėžutės turinys!
Percy & Reed Wonder Balm. Jeigu teisingai supratau (o žinau, kad teisingai), priemonė - tarsi bazė padedanti formuoti plaukus. Lengva, silikoną primenanti tekstūra man panaši į makiažo bazę. Pagrindinis balzamo tikslas - prailginti plaukų formavimo priemonių laikymą. Nekantrauju išmėginti, kadangi iki šiol nesu mačiusi nieko panašaus. Kaina - 22,45€ (75 ml), ~8,98€ (30 ml).


REN Flash Defence Anti-pollution Mist. Dulksna veidui. Sudėtyje yra cinko bei amino rūgšių, kurios padeda kovoti su dulkelėmis, kurios nugula ant veido dienos eigoje. Turi gan stiprų vaistų kvapą (ko gero dėl tų pačių amino rūgščių bei cinko). Turėtų suteikti sveiką švytėjimą veidui. Kaina: 29,95€ (60 ml), ~4,49€ (9 ml).


Bloom And Blossom Rejuvenating Facial Spiritz. Panašu į prieš tai rodytą produktą, tik skirta brandžiai odai. Ši veido dulksna pripildyta kolageno, alavijų bei laimų aliejumi. Man, asmeniškai, jo kvapas - priimtinesnis. Primena mišką ir citrinų arbatą. Kaip ir prieš tai minėtą dulkną, naudoti - išties paprasta. Tiesiog užmerkus akis lengvai purkšti produktą ant veido. Kainos neradau.


RENU Lip And Eye Active Lift. Dar vienas produktas be kainos. Kvepia labai panašiai, kaip naujasis Margaritos paakių kremas. O ir naudojamas kaip paakių kremas. Tik pažadai gerokai didesni. Šis paakių kremas turėtų sumažinti paakių pabrinkimą bei raukšles (panašu, kad skirtas brandžiai odai) bei atkurti lūpų kontūrą (nežinau, kur tepti kuriant kontūrą, todėl naudosiu kaip paakių kremą). Pasikartosiu: kvapas fantastiškas, o efektą galbūt pastebėsiu naudojimo eigoje (tik nežinau, kaip ilgai jo užteks, nes pakuotė - 7 ml).


Bee Good Vanilla And Honey Lip Balm. Lūpų balzamas su medumi ir vanile. Ypatingų emocijų nekelia, nes šiuo metu esu atradusi savo favoritus iš iherb parduotuvės. Žinoma, sunaudosiu (arba kam nors padovanosiu), bet tai dar viena dėžutė, kurioje puikavosi lūpų balzamas. Kaina - 5,95€ (10 ml).

Ir pamiršau nufotografuoti dar vieną produktą. Iki šiol tai - mįslė man, bet... tebūnie. Dėžutėje radau mažutę pakuotę Balance Me Congested Skin Serum. Serumas veido odos problemoms (spuogeliai, paraudimai) spręsti. Kvepia skaniai, gan aštriai. Iš karto turiu pastebėti, man tekstūra - kiek per skysta. Išspaudžiau pabandymui vos vieną lašelį, o išbėgo didelis kiekis produkto. 

Nesu tikra, kiek tiesioginės naudos gauni įsigydama grožio dėžutę. Bet kiekvieną kartą pakuodama, jaučiuosi kaip vaikas. Bendrąja prasme vertinant šios dėžutės turinį, jaučiuosi patenkinta. Nesu pažįstama su šiais prekiniais ženklais, o dalis produktų (pagal atliekamą funkciją) - man naujovė. Truputį nuliūdino tai, kad ankstesnėse dėžutėse ne kartą mačiau turinį, kurį sudarė pilno dydžio produktai. Šį kartą - tai labiau naujų išbandymų rinkinys. Būtinai papasakosiu apie visus produktus, kurių nuomonę susidarysiu!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)