Matrix Fiksuojantis Purškiamas Lakas Oil Wonders Volume Rose

09:07


Dar vienas plaukų formavimo etapas - fiksavimas. Nesu lako fanatikė, bet kartais nori nenori - prireikia. Šiuo metu prie labiausiai naudojamų priemonių - ir Matrix fiksuojantis purškiamas lakas Oil Wonders Volume Rose.

Dažniausiai plaukų laką naudoju tomis dienomis, kai žinau, kad nelis. Drėgnas oras vienas didžiausių lako priešo. Turbūt žinai tą jausmą, kai išbėgi į lauką, plaukai gauna drėgmės ir sulimpa. Išties nemalonu...

Taigi, pradėkim nuo to, kad pamačiusi pakuotę, švelniai tariant, nustebau. Flakonas - tiesiog milžiniškas. Nujaučiu, kad šio plaukų lako man užteks... pusei gyvenimo. Taip pat noriu pasakyti, kad Matrix mane dar kartą pradžiugino (esu ir anksčiau bandžiusi plaukų apimtį didinančias priemones, šampūnus bei kondicionierius - viskas tiko ir patiko). 

Kokie šio plaukų lako privalumai?

  • Kvapas. Visi anksčiau naudoti plaukų lakai turėjo tą plaukų lakui įprastą kvapą (nežinau, kaip jį apibūdinti). Šis - Oil Wonders Volume Rose plaukų lakas, turi švelnesnį nei įprastą kvapą. Tai išties puiku, tais atvejais, kai nesinori visą diną nešiotis kvapą. Kaip ten bebūtų, tai - tikrai ne rožių kvapas, bet konkrečiai įvardinti jo negaliu.
  • Tęsiant kvapo temą, noriu atkreipti dėmesį ir į kvapo išsilaikymą plaukuose. Iš pradžių - jis tikrai jaučiamas, bet 15-30 minučių bėgyje pamiršti, kad naudojai plaukų laką. 
  • Didina plaukų apimtį. Šiandien išmėginau šį plaukų laką nenaudodama papildomų priemonių, bet plaukai atrodo puikiai. Apimtis - gerokai didesnė, plaukai - neapsunkę. 
  • Taip taip, neapsunkina plaukų. Lengvas sulipimas kai kuriose vietose atsiranda, bet vizualiai tai nematoma. Turbūt dėl to nepastebiu ir to erzinančio riebaluotų plaukų efekto.

Kokie šio plaukų lako trūkumai?
  • Nors pakuotė ir patogi naudoti namie, eksportuoti jį - išties sudėtinga. Manau, kad Matrix turėtų pagalvoti apie Oil Wonders Volume Rose kelioninio dydžio flakonėlį. Tai būtų puikus sprendimo būdas merginoms, kurios turi plonų, prigludusių plaukų problemą.

Plaukų lakas tikrai nėra būtina grožio rutinos priemonė. Visgi, ypatingomis šventėmis, dalykiniuose susitikimuose ir pan. norisi atrodyti nepriekaištingai. Manau, kad šis plaukų lakas - puikus pasirinkimas. Na, bent jau toms, kurių plaukai reikalauja papildomo purumo. 

Šį plaukų laką galima įsigyti intrenetinėje kosmetikos parduotuvėje - Top Beauty. Nors kaina - gan didelė, šio plaukų lako užteks tikrai ilgam.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)