L'occitane siurprizų dėžutė "Relax, take it easy"

12:11


Vakar gavau sms (o vėliau ir elektroninį laišką), kad L'occitane švenčia 40-tąjį gimtadienį. Labai norėjau Juos pasveikinti, todėl užsukau į savo taip mėgstamą parduotuvę. Pasižvalgiau ir supratau: tebūnie tai staigmena man pačiai! 

Dėžutė žada poilsį ir vadinasi "Relax, take it easy". Tai ką, relaksuojam su mano naujausiais pirkiniais!


Kaip ir praeitą kartą mano dėžutė - maišelis. Labai labai norėtųsi gražios dėžutės. Tokią ir gavau gimimo dienos proga nuo Justo. Ko gero vyrukas parduotuvėje sulaukia daugiau dėmesio (arba panelės pasistengė mano gimimo dienos proga!)


Mėginėlių net nefotografavau atskirai. Kiekvienoje dėžutėje randu apie 5 mėginėlius, kuriuos mielai naudoju kelionių metu. Aišku, gan sudėtinga suprasti patinka ar nepatinka produktas, kai jį naudoji vieną arba du kartus, bet vistiek įdomu.


Gaivinamoji prausimosi želė rankoms ir kūnui. Skaičiau atsiliepimą apie kvapą "Nerealus kvapas!" Absoliučiai pritariu. Toks gaivus citrusų kvapas persipynęs su rozmarinu. Nekantrauju išbandyti! Kaina 14,5€.


Šveičiamoji verbenų dušo želė. Švelnus šveitiklis, lengvai vėsinantis odą. Iš tikrųjų, žiūrėjau į pakuotę kokią minutę ir nesupratau, kur tos šveičiamosios granulės... Galvojau, kad ko gero taip tik parašyta. Visgi ne... užsitepus ant odos jaučiamas švelnus šveitimas. Labai skanus kvapas! Negaliu pasakyti ar tikrai kvepia verbenomis, nes nenutuokiu, koks jų kvapas. Kaina 6,5€


Namų tekstilės purškiklis. Skirtas neutralizuoti kvapus (super, kai kažką kepi), kvėpinti namų tekstilę bei patalynę. Esu turėjusi vieną vienintelį namų purškiklį, o ir tas buvo skirtas alergiškiems žmonėms (kvepėjo labai skaniai!) Šis kvepia gan aštriai, kažkiek primena anksčiau minėtą rozmariną. Kaina 8€.


Atpalaiduojantis rankų ir pėdų balzamas. Jau kuris laikas nesižvalgydama čiumpu ranku kremą ir naudoju jį pėdoms. Toks mano gestas - gan neoficialus. Tai pirmasis kartas, kada naudosiu 2 in 1 priemonę skirtą ir pėdoms, ir rankoms. Kaina 3€.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)