Nillergen priemonės alergiškiems žmonėms

09:53


Šiandien noriu Tau papasakoti apie gan įdomius produktus, kurie padeda kovoti su alergenais (pvz., erkutėmis, pelėsiu, žiedadulkėmis ir t.t.). Nors pati ir nesu niekam alergiška, Justas kovoja su praktiškai visomis įmanomomis alergijomis (pradedant žiedadulkėmis, baigiant jūrų kiaulyte). Taigi, labai apsidžiaugiau, kai man buvo suteikta galimybė išmėginti priemones, kurios turėtų palengvinti alergijos simptomus - Nillergen.

Iš pradžių galvojau, kad tokie produktai - sunkiai įsitrauks į mūsų dienos rutiną, bet klydau. Per tą mėnesį, kai šie pabandukai - pas mus - taip susidraugavome su dalimi pakuočių, kad natūraliai perklojame lovą ar pakvėpiname orą. Žinoma, Justo alergijų tai neišgydė (manau, kad laiko turi praeiti gerokai daugiau), bet džiaugiamės šiomis priemonėmis. Skubu papasakoti, kodėl!


Pirmiausia, Nillergen skalbiniams ir kilimams. Kadangi kilimų mūsų namuose nėra, jį naudojame skalbiniams. Kiekvieno skalbimo metu įpilame šiek tiek skysčio iš buteliuko kartu su kitomis skalbimo priemonėmis. Ir viskas! Tiek ir pastangų reikalauja šis produktas.

Skalbiniai kvepia išties gaiviai - eukaliptu. Pats kvapas išsilaiko neilgai - kol rūbai išdžiūva. Esu skaičiusi, kad eukaliptas bei arbatmedis (tik jis gan riebus, todėl nerekomenduoju skalbti rūbų ar patalynės) kovoja su patalynės erkutėmis. Be to šie kvapai neutralizuoja įvairius pašalinius dirgiklius tokius kaip žiedadulkių, gyvūnų plaukų ir t.t. alerginį poveikį. Todėl net neabejoju, kad ir šis produktas neutralizuoja tuos mažus žudikus


Nillergen namų aplinkai. Kai Justui paūmėjo alergija, kalbėjome apie mūsų lovos gyventojus - erkutes. Kadangi esu iš žmonių, kurie gali gyventi lovoje (mokytis, rašyti, skaityti, miegoti ir t.t.), natūralu, kad sukuriu puikias sąlygas naujiems gyventojams lovoje. Taigi, kai gavau šį siuntinį, iš karto nuėmiau visus patalus ir išpurškiau sofą (vėliau ją pravėdinau), pagalves (ne užvalkalus). Kvapas kiek švelnesnis negu prieš tai minėto skalbiklio, bet turi lengvą eukalipto kvapą. 

Nors kažkokių konkrečių mirčių negalėjome suskaičiuoti, Justas miega šiek tiek ramiau. Manau, kad tai įrodo, kad 1) mūsų lovoje gyveno erkutės, 2) ši priemonė padeda kovoti su alergenais.


Dar vienas panašus produktas, tik šį kartą Nillergen Orui. Šis kvapas man labiau primena citrusus negu eukaliptą. Kvepia skaniai, gaiviai, švariai. Kadangi po to kambarį reikia vėdinti, kvapas gan greit dingsta. Kita vertus, visai neblogai neutralizuoja saulės šokiui pakviestas dulkes. 


Galiausiai, du produktai žmonėms, kurie nujaučia turintys alergiją šunims bei katėms ir mažiems gyvūnėliams. Tiesą pasakius, šių dviejų nesu mėginusi, todėl tik dalinuosi gražia nuotrauka (man ji tokia švelni) bei nuorodomis: Nillergen šunims bei Nillergen katėms bei mažiems gyvūnėliams

Norisi ir apibendrinti. Man labiausiai patinka Nillergen skalbiniams bei orui. Juos lengviausia naudoti, nesijauti įsipareigojęs keisti savo gyvenimo ritmo. Priemonės kvepia skaniai, gaiviai. Na taip, kaip ir privalo kvepėti švara. Tiesa, kažkokių ypatingų pasikeitimų nepastebėjome (kalbu apie Justo alergiją), nes alergija toks jau dalykas, kad arba ją turi, arba ne. Papildomos priemonės tik sumažina simptomus, bet jokiu būdu negydo ligos. Kaip jau minėjau pradžioje, Justas šiuo metu miega ramiau. Mane tai džiugina (Justą turbūt tai pat), todėl mes esame patenkinti, kad turėjome galimybę išbandyti mums visiškai naują liniją alergiškiems žmonėms.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)