Dove DermaSpa rankų kremas

11:09


Vakar pasakojau apie Dove DermaSpa losjoną kūnui. Šiandien noriu papasakoti apie šios linijos rankų kremą, kuris mane sužavėjo! Tiesa, apie šį rankų kremą teko matyti tikrai įvairių atsiliepimų (kas irgi labai įdomu), bet noriu argumentuotai išsakyti ir savo nuomonę.

Trumpa priešistorė. Mano rankos periodiškai reikalauja dėmesio. Odelės aplink nagus ima nemaloniai šerpetoti, o nuplėšus/nukirpus odeles ir kraujuoti. Na, turbūt įsivaizduoji apie ką pasakoju.
Kovodama su šia problema, esu išmėginusi kalną priemonių, pradedant įdomesniais muilais, baigiant medicininiais tepaliukais. Aišku, ta kova buvo gan silpna - tai pamiršdavau užsitepti kremą, tai pritingėdavau. Užtat kai pasiekiau kritinį tašką, darbe iš stalčiaus išsitraukiau Dove DermaSpa rankų kremą ir... pasveikau.

Naudojimas. Kadangi rankų būklė buvo išties bloga, kremą naudojau pagal savo sukurtą taisyklę: jis visada turi jaustis ant rankų. Pirmiausia, užsitepdavau atėjusi į darbą, o po to kai nusiplaudavau rankas arba kai nebejausdavau jo ant rankų.

Privalumai:
  • Greitai susigeria į rankų odą. Užsitepu ir iš karto galiu kibti į darbus. Ta prasme, tikrai iš karto! 
  • Rankų kremas turi apsauginę plėvelę, kuri apsaugo rankas nuo išorinių veiksnių. Taip pat pastebėjau, kad ta plėvelė spartina žaizdelių gijimą.
  • Prabangus kvapas. Kaip ir losjonas, kvepia prabangiais, kiek saldokais kvepalais. Kvapas nėra toks intensyvus kaip losjono, bet vistiek juntamas gan ilgą laiką. 
  • Patogi, minkšto plastiko pakuotė. Čia galiu paminėti ir man išties priimtiną dizainą: simpatiška spalvinė gama, šviesią pakuotę - labai lengva rasti tiek rankinėje, tiek stalčiuje.
  • Puikiai draugauja su kitais rankų kremais. Juokauju, kad svarbiausia - dienos prevencija. Vakare tepu kitus rankų kremus ir rankos jaučiasi kuo puikiausiai. 
Trūkumai:
  • Intensyvus naudojimas. Kaip jau minėjau anksčiau, šis kremas yra efektyvus tik tada, kai jį naudoji po kiekvieno rankų plovimo ir panašiai. Jeigu esate tokia tinginė, kaip ir aš - gali prireikti formuoti naują rankų kremo naudojimo įprotį. 

Šį rankų kremą tikrai naudočiau dar kartą. Tai puiki priemonė, kuri padėjo atsikratyti rankų odos problemų. Rankų oda, kaip ir žada gamintojas - švelnios, lygios ir spindinčios. Vos nepamiršau, Dove DermaSpa rankų kremas tampa mano favoritu, nes išugdė naują įprotį - tepti rankų kremą dažniau negu kartą per dieną, o kartais net ir savaitę.

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Teko naudoti šį rankų kremą - tikrai nuostabus. Tačiau rankų odos ligų prevencijai vien kremuko nepakaktų - reikia žiūrėti, kuo rankas plaunate ir kaip jas džiovinate. Namuose tai daryti labai paprasta, tačiau viešųjų įstagų tualetuose sąlygos rankų odai - tragiškos. Visada siūlyčiau su savimi nešiotis jūsų odai tinkanti muiliuką ir įsitikinti, ar sumontuoti kokybiški rankų džiovintuvai , nes tiek prastas muilas, tiek sausas, netinkamai kaitinamas oras labai kenkia odai.

    AtsakytiPanaikinti