Dove DermaSpa kremas kūnui

09:28


Baigiasi mano kūno priežiūros kolekcija iš Dove DermaSpa linijos. Jau pasakojau apie rankų kremą (ČIA) bei losjoną kūnui (ČIA). Na, o šiandienos dėmesio centre - Dove DermaSpa kremas kūnui. 

Kadangi jau pasakojau apie du DermaSpa linijos produktus, šį kartą produkto apžvalga bus tikrai trumpa. Juk su kvapu jau supažindinau, apie greitą susigėrimą papasakojau. Taigi, lieka tik pagrindiniai akcentai, kurie parodys mano nuomonę apie šį produktą.

Privalumai:
  • Trumpai:  greit susigeria į odą, nelieka riebumo žymių (būna gi, kad užsitepi kremą ir jautiesi kaip žąsis vandenyje), skaniai ir gan intensyviai kvepia, puikiai drėkina odą, graži, subtili pakuotė.
  • Pagrindinis privalumas, kurį įžvelgiu - nelieka tos plėvelės ant odos, kuri atsiranda naudojant losjoną bei rankų kremą.
  • Minėjau, kad losjonas man nepatiko, nes jis nusitrindavo tarsi negyva oda. To išvengiu naudodama kremą (matyt dėl to, kad tai riebesnės konsistencijos produktas). Tiesiog užsitepi ir jokių papildomų reakcijų nesulauki.

Trūkumai:
  • Kremo naudojimas. Nesu prieš pirštu kabinamus produktus, bet atsižvelgiant į patį procesą visgi suvokiu, kad tokiu būdu galima pernešti įvairias bakterijas ir dulkes esančias ore į kremą. Kita vertus, tokios pakuotės padeda dozuoti priemonę (gali kabinti mažiau, gali - daugiau), pagreitina aplikavimo procesą (nereikia spaudyti pompos). Galiu pasakyti atvirai, kad šį trūkumą įtraukiu tik dėl to, nes neturiu daugiau ką blogo pasakyti. 

Atsižvelgiant į mano patirtį, tikrai rekomenduočiau šį kremą kūnui savo draugėms. Kita vertus, antrą kartą turbūt išsirinkčiau ką kitą. Ne todėl, kad kažkas nepatiko ar buvo blogai, labiau dėl sportinio intereso išbandyti vis naujus produktus. Kaip ir mano mėgiamos dušo želės iš Dove, ši priemonė - tikrai kokybiška ir patraukli naudojimui (bent jau kol neanalizuoju sudėties), bet kažkokio išskirtinio teigiamo poveikio nepajutau, kad galėčiau sakyti: viskas, nuo dabar pirksiu tik šį kremą.You Might Also Like

0 komentarai (-ų)