Dove DermaSpa Goodness kūno losjonas

12:06


Spaudžiu save, kad Greta, pasakok greičiau apie produktus, kuriuos būtų verta (arba nelabai) įsigyti Grožio mugėje (Maximoje). Šiandien pradedu nuo produkto, kuris man nei labai patiko, nei nepatiko losjoną kunui iš Dove DermaSpa linijos.

Esu gan nustebusi, kad kažkas iš Dove man paliko labiau neigiamą įspūdį negu teigiamą. Tai bene pirmas (tikiuosi ir paskutinis) kartas, kada turiu neigiamų pastebėjimų apie šios linijos produktus. Kaip ten bebūtų, vistiek norisi pradėti nuo teigiamų dalykų, taigi...

Privalumai
  • Lengva, greitai susigerianti konsistencija. Man išties patiko tas jausmas, kad užsitepei losjoną ir gali rengtis. Pats losjonas neapsunkina odos, užsitepus jaučiama tarsi lengva apsauginė plėvelė. 
  • Patogi pakuotė. Minkštas plastikas, apversta pakuotė (galvojau kokią minutę, tariausi su Justu, bet taip ir nesugalvojau, kaip įvardinti), kurie tikrai prisideda prie patogaus losjono naudojimo iki paskutinių lašų.
  • Nuostabus kvapas! Toks gan stipriai parfumuotas. Kadangi nesu jautri kvapams, man tai patinka. Kita vertus, jeigu labiau mėgsti gaivius ar silpnus kvapus (šis man primena kažkokius saldesnius kvepalus), tikrai nesirink šio losjono.
  • Kvapas išsilaiko tikrai ilgai - visą naktį. Ryte atsibundu ir dar užuodžiu losjono kvapą (laikau tai privalumu, kol neprasidėjo migrena).
Trūkumai
  • Sluoksniuojasi ant odos. Juokas juokais, bet pirmą kartą galvojau, gal nemoku praustis. Kai užsitepu losjoną, jis tarsi negyva oda pasišalina (na, taip kaip šveičiant odą). Aišku, kažkiek jo lieka, bet tas jausmas, kai losjonas tokiu būdu palieka mano kūną, gan nemalonus. Bandžiau įvairias kombinacijas, bet visus tuos kartus, kai naudojau šį losjoną iš Dove DermaSpa, efektas buvo tas pats. Imu galvoti, kad galbūt netinkamai jį laikiau ar panašiai.
  • Išties silpnas drėkinimas. Ta apsauginė plėvelė gan greit nusitrina, todėl odos nors ir netempia, pagalvoju, kad galėčiau užsitepti dar ką nors. 

Jeigu ieškai drėkinamosios priemonės kūnui, geriau pasižvalgyk ko nors kito (artimiausiu metu papasakosiu, ką rekomenduočiau). Manau, kad atsižvelgus į šio produkto kainos grupę, galima rasti kažką labiau drėkinančio. Na, bet jeigu išmėginai ir Tavo patirtis - labiau teigiama - lauksiu pastebėjimų!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)