Dove DermaSpa Summer Revied kūno losjonas su savaiminio įdegio suteikiančiomis dalelėmis

13:02


Bandau prisiminti, ar esu nors kartą naudojusi savaiminio įdegio efektą suteikiantį kremą ar losjoną... Žinok, gali būti, kad ne. Arba jeigu ir naudojau, ta patirtis buvo ne itin maloni, nes dabar jos net neatsimenu.  Arba tai buvo labai seniai. Arba tiesiog nežinauuuu. Kaip ten bebūtų, Dove suteikė galimybę išmėginti naujos formulės kūno losjoną su savaiminio įdegio suteikiančiomis dalelėmis spindinčiai odai. O ką aš, išbandžiau (šis siuntinukas mane pasiekė tada, kai kaip tik ruošiausi kelionei ir planavau eiti į soliariumą, kad savo velniškai balta odos spalva nebauginčiau vietinių izraeliečių) ir noriu savo patirtimis pasidalinti su Tavimi!

Turbūt pradėsiu nuo to, kad taisyklė numeris 1 - ta, kad tik užsitepus šį losjoną nesigulk į lovą (kaip padariau aš) ir nesusikelk vienos kojos ant kitos. Jeigu taip padarysi, gali būti, kad atsibusi kaip aš - keistai įdegusiomis kojomis.

Taisyklė numeris 2 - odą prieš tepant losjonu - būtina nušveisti. Jeigu ant kūno liks negyvų odos dalelių, tikėtina, kad įdegis gausis toks pat kokybiškas kaip ir tik ką išteptomis kojomis nuėjus prigulti į lovą (žiūrėti taisyklę numeris 1).

Taisyklė numeris 3 - leisk losjonui susigerti į odą. Na, luktelk bent 5-10 minučių, nesigulk į lovą, kad ir kai ji Tave šauktų, nes ryte atsikelsi kaip zebras (čia kartojuosi su taisykle numeris 1).

Atrodo tiek pastebėjimų iš mano pusės. Jų komentuoti plačiau turbūt ir nereikia, nes jau įsivaizduoji, kad pats pirmas kartas buvo ne pats sėkmingiausias. Bet pirmam blynui visada leidžiu prisvilti (jeigu jau taip gaunasi). Po to pasitaisiau ir susidariau tam tikrą nuomonę, kurią perkeliu į trumpus punktus.

Privalumai.
 • Skaniai kvepia. Iš esmės kremo kvapas man nesiskiria nuo kitos tos pačios linijos (DermaSpa) produkcijos. 
 • Yra lengvos konsistencijos, todėl skalsiai naudojasi. Aišku, čia atsiranda ir rizika padauginti, jeigu sluoksniuosi produktą.
 • Lengvai pasiskirsto ant odos. 
 • Įdegis atsiranda palaipsniui ir nėra ryškus. Tokiu būdu galima pratintis prie produkto jo nepadauginant, kas yra  išties puiku. Kita vertus, jeigu reikia tikrai tamsaus įdegio ir labai greit, ko gero su šiuo losjonu to išgauti nepavyks.
 • Įdegis atrodo natūraliai (puiki, kai gali save palepinti šokolado, o ne oranžine spalva).
 • Įdegis gan greitai nusiplauna (jeigu nekartoji jo), todėl, jeigu kažkas gavosi ne taip, turi dvi galimybes: 1) ryškinti įdegį, 2) nusiplauti jį.
 • Yra dviejų atspalvių: šviesiai ir vidutinio tamsumo odai. Tik vieno nesuprantu... Aš ant savo porceliano spalvos odos (tokios truputį oranžinės) tepiau tamsesnį kremą ir jis tikrai nebuvo per tamsus.
 • Patogi pakuotė. Labai minkšto plastiko apversta pakuotė, kurią lengva dozuoti.

Trūkumai.
 • Man, asmeniškai, pagrindinis trūkumas - tas, kad užsitepus šį produktą iš karto negalima šokti į lovą. Dažniausiai tokias procedūras atlieku prieš miegą, todėl stovėti ir skaityti knygą, stovėti ir žiūrėti pro langą, stovėti ir virti sriubą nesu pasiruošusi.

Tikrai įdomu išmėginti tokio tipo produktus, bet ar jie 100 procentų reikalingi mūsų kosmetinėse, aš nežinau. Žinoma, smagu, kad tokiu būdu galima pasiruošti šortų sezonui ir saulėtas dienas pasitikti su šauniu įdegiu. Kita vertus, balta oda - irgi gražu. Taigi, jeigu sugalvosi, kad visgi nori, rekomenduoju nepraeiti pro Dove produktų lentynas!

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

 1. Labai sudomino šis produktas :) Taip pat norėčiau pagirti atsinaujinusį dizainą, labai dailus logotipas :)

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti