Artdeco High Definition Foundation makiažo pagrindas natūraliai, nepriekaištingai odai

11:23


Šiandien noriu papasakoti Tau apie patį geriausią makiažo pagrindą, kokį tik esu mėginusi. Skamba kaip koks šūkis iš reklamos, bet aš nejuokauju. Kai tik baigėsi šis makiažo pagrindas, lėkiau į Sarmą, kad įsigyčiau naują, bet kaip ir gali įsivaizduoti, neradau. Įsigijau kitą (kada nors papasakosiu) ir esu labai nepatenkinta. Panašu, kad išties patikę produktai sumenkina kitų makiažo priemonių įvaizdį. Kaip ten bebūtų, šiandienos pasakojimas - apie makiažo pagrindą iš Artdeco (High Definition Foundation 45 atspalvis). 

Artdeco High Definition makiažo pagrindas - skirtas natūraliam įvaizdžiui kurti. Ką tai reiškia? Šis makiažo pagrindas išties lengvos (vandeningos) konsistencijos, todėl tikrai lengvai maskuoja veido odą, nepalieka kaukės efekto.

Kuo mane sužavėjo šis makiažo pagrindas?
 • Savo lengva tekstūra. Kaip jau minėjau anksčiau, mano oda yra linkusi į išsausėjimus, todėl kartais kyla problemų aplikuojant makiažo pagrindą ant veido. Šiuo atveju skysta pudra idealiai dengėsi visus kartus, kai ją naudojau.
 • Idealiai tinkančiu pudros atspalviu. Šviesi, šiek tiek į geltonumą pudra man idealiai tiko. Tai turbūt pirmas kartas, kada pasidažiusi jausdavausi kaip be makiažo pagrindo. Jeigu ir Tu esi šviesiaodė, ko gero Tau tiks 45 atspalvis.
 • Tuo savo sveiko veido kūrimu. Lengvas spindėjimas (toks neriebus), lygus veido atspalvis, vidutinis (lengvesnis) probleminių vietų bei porų maskavimas.
 • Nealergizuoja veido odos. Iš tikrųjų, šią dalį įvertinau tik tada, kai įsigijau kitą makiažo pagrindą, kurio dėka išaugo keletas spuogelių. 

Kas galėtų būti geriau?

 • Makiažo pagrindu veidą dengiau naudodama Real Techniques kempinėlę, kuri tiesiog valgė produktą. Manau, kad tam įtakos turėjo mano taip giriama skysta produkto tekstūra (kai naudoju kreminius produktus, jų reikia gerokai mažiau).
 • Ilgesnėmis dienomis pastebėdavau, kad makiažo pagrindas tarsi dingdavo. Veido oda atrodydavo geriau negu be pudros (tuo metu turėjau aknės problemų), bet maskavimo tarsi nelikdavo visai.

Nepaisant trūkumų, šis makiažo pagrindas tapo mano mylimiausias iš visų kada nors bandytų. Manau, kad daug ką pasako ir tai, kad vos pasibaigus vienam makiažo pagrindui lėkiau nusipirkti kitą, tokį patį kitą... Nors pažintis su Artdeco dar tik prasidėjo (bandžiau nagų laką, pudrą, makiažo bazę), pradedu galvoti, kad draugystė ir toliau bus sėkminga (remiuosi ir iš draugių gautomis teigiamomis rekomendacijomis). 

You Might Also Like

7 komentarai (-ų)

 1. Turiu Artdeco tusa, yai irgi isimylejau, nors su laiku ir susidaro jame gumuliukai, bet tai galima tada jau ir nauja nusipirkti :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sakau, Artdeco - kažkas tikrai kokybiško ir malonaus veidui.

   Panaikinti
 2. Dievinu šią pudrą! Jau į pabaigą, bet būtinai pirksiu dar!:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sėkmės ieškant! :D Aš savo atspalvio taip ir neradau.

   Panaikinti
 3. dauguma artdeco produktus, kuriuos bandžiau patiko. Bet va skystų pudrų neteko. Ši skamba neblogai, tikriausiai ne šventinei progai, bet kasdienai tai geras produktas.  Makeup Demon blog
  Makeup Demon Bloglovin
  Makeup Demon FB page

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai, kad labiau tinkama kiekvienai dienai. Kadangi maskuoja gan minimaliai, manau, kad nuotakos ar grimo trokštančios merginos būtų nepatenkintos darbu.

   Panaikinti
 4. Aš dar nebandžiau šios produkcijos. Bet paskaičius teigiamus atsiliepimus, būtinai išbandysiu. O kur jūs perkate šią kosmetiką?Ir kokios maždaug kainos tušo, makiažo pagrindo?

  AtsakytiPanaikinti