Tangle Teezer vs. Macadamia No Tangle

17:33


Gyvenime praktiškai kiekvienoje situacijoje galime sukurti alternatyvas iš kurių renkamės geresnę, labiau situaciją ar tuometinę emociją atitinkantį variantą (pavyzdžiui, ryžiai ar grikiai, BB kremas ar skystas makiažo pagrindas, gabalinis ar skystas muilas ir t.t.). Net ir renkantis labiausiai patinkantį ir tinkantį šepetį, susiduriame su alternatyva: Tangle Teezer ar Macadamia No Tangle. Tai bene žymiausi šepečiai apie kuriuos gali paskaityti tiek žurnale, tiek išgirsti gatvėje iš merginų. Pagaliau ir aš prisiruošiau papasakoti apie savo patirtis naudojant šiuos du ryškius plaukų šepečius.

Kad būtų paprasčiau suprasti mano patirtį ir emociją (o kaip gi aš be emocijų), išskirsiu keletą pagrindinių grupių apie kurias rašysiu. Savo mintis apie Tangle Teezer pažymėsiu rožine spalva, o No Tangle - žalia. Taigi, skaitome mano spalvingą straipsnį apie šiuos du puikius šepečius.

Dizainas.
  • Man išties gražus, patogus rankai Tangle Teezer šepečio dizainas. Nors abu šepečiai guli vienas šalia kito, ranka tiesiasi šios rožinės pupos. Šepečio forma puikiai gula į delną, labai patogu šukuoti plaukus. Tiesa, šepečio šereliai nemėgsta būti laikomi rankinėje - kažkada įsimečiau į daiktų pilną kuprinę, tai iškraipiau keletą šepečio dantukų.
  • Man patinka, kad No Tangle turi kotelį. Atrodo, taip turėtų būti paprasčiau šukuotis plaukus. Visgi, mano mažoms rankelėms kotelis - per stambus, kartais slysta iš rankų. Kita vertus, šereliai gerokai tvirtesni, nebijo kelionių rankinėje. Kita vertus, labai greitai nusitrynė No Tangle ženklelis ir šiuo metu šepetys atrodo ne itin gražiai (bent jau mano tokia nuomonė).
Taigi, kalbant apie dizainą, mano ranka dažniau čiumpa Tangle Teezer šepetį. Ko gero įtakos tam turi ir ryškiai rožinė šepečio spalva (rytais smegenys turbūt dažniau reaguoja į spalvas negu konkrečius, logiškus pasirinkimus).

Šukavimas.
  • Tangle Teezer šepetys puikiai šukuoja tiek sausus, tiek dar drėgnus plaukus. Nepeša jų. Lengvai masažuoja galvos odą. Tiesa, šereliai man pasirodė šiek tiek kietesni negu No Tangle
  • No Tangle - švelnesnis, bet lygiai taip pat šauniai šukuoja tiek drėgnus, tiek sausus plaukus. Be to, puikiai masažuoja galvos odą. Plaukų kaip ir nepeša, bet šukuodama pastebėjau, kad šukuojant plaukus No Tangle, ant šepečio lieka daugiau plaukų (taigi, ko gero jis truputį daugiau peša, bet nesukelia skausmo).
Nors No Tangle - švelnesnis galvos odai, visgi dažniau renkuosi rožinę pupą. Kaip jau minėjau anksčiau, Tangle Teezer mažiau (neskausmingai) peša plaukus, todėl šukuodamasi šiuo šepečiu, jaučiuosi saugesnė (juk ant galvos lieka daugiau sveikų plaukų).

Poveikis plaukams.
  • Kadangi abu šepečius naudoju pakaitomis, apie poveikį plaukams papasakosiu bendrai. Naudojant Tangle Teezer ir No Tangle, pastebėjau, kad plaukai atrodo sveikesni, yra mažiau pešami bei džiovinant plaukus jie atrodo sveikai tiesūs (mano plaukai ir šiaip tiesūs, bet šių šepečių dėka plaukai nuolat atrodo kaip naudojus tiesintuvą).Mano patirtys naudojant Tangle Teezer ir No Tangle - absoliučiai teigiamos. Manau, kad naudodama šiuos šepečius kiek išlepau ir niekada nebegrįšiu prie paprastų šukų ar šepečių. Abi priemonės saugo mano plaukus ir rūpinasi jais, dėl ko jaučiuosi išties puikiai! Kai šie šepečiai nugyvens savo gyvenimą, manau, kad grįšiu prie Tangle Teezer. Tiesiog šis šepetys man pasirodė patogesnis, labiau saugo mano plaukus nors ir yra kietesnis masažuojant galvos odą. 

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Man labiau patinka No tangle, bandžiau teezerį paprastą, kelioninį, tai nepatiko - baisiai kietas, nepatogu laikyti rankoje, ypač tą kelioninį, lieku ištikima No tangle :))

    AtsakytiPanaikinti