Grožio dėžutė #2 iš Grožio draugas

22:42

Žinau, jau gan vėlu rašyti, bet taaaip noriu pasidalinti savo džiaugsmu! Jau minėjau, kad netikėti siuntiniai - patys mėgstamiausi (o gal reikėtų sakyti laukiamiausi)... Tiesa, šį kartą viskas buvo kiek kitaip: pati užsisakiau grožio dėžutę, bet iki išpakuojant vistiek nežinojau, kas manęs laukia. O laukė daug lobių! 

Trumpai apie Grožio dėžutes iš Grožio draugas. Yra tokia įdomi internetinė parduotuvė, kuri vadinasi www.grožiodraugas.lt. Dažniausiai tai grožio priemonių (dekoratyvinės kosmetikos bei veido, kūno ir t.t. priežiūros produktų) internetinė parduotuvė. O bet tačiau, kartais jie į pardavimą išleidžia riboto tiražo slaptas grožio dėžutes. Praeitą mėnesį dėžučių buvo 100 vienetų, na o šį mėnesį jau net 300. Slaptas, žinoma sąlyginai: nurodomi pagrindiniai dėžutės turinio rėmėjai be konkrečių produktų. Taigi, realiai sužinai, kas tavęs laukia tik tada, kai išpakuoji grožio dėžutę. Šis malonumas kainuoja nei daug nei mažai - 20€ (o dėžutės vertė turėtų siekti ~50€). Taigi, Patricijos (ji taip gražiai nupasakojo savo gimimo dienos laukimą bei artėjančias dovanas, kad tiesiog privalėjau ir sau kažką įsigyti) gimtadienio proga leidau sau pasilepinti ir irgi įsigijau mažytę dovaną SAU!

Trumpa istorija. Vos tik pamačiau, kad vienas iš dėžutės rėmėjų/dovanotojų - Tangle Teezer, nusprendžiau, kad laikas šią paslaptį įsigyti ir man. Be to, praeitą mėnesį su begaliniu smalsumu žvalgiausi po kitų merginų dėžučių turinius ir galvojau: Greta, kodėl pražiopsojai? Taigi, be didelių svajonių, kasdien užsukdavau į Grožio draugo facebook puslapį pažiūrėti, kokia šiuo metu dėžučių situacija ir... vos tik pamačiusi, kad ketvirtadienį dėžutės jau turėtų pasiekti gavėjas (šiuo atveju MANE), su nekantrumu laukiau tos dienos. Ir ką, iš pačio ryto (vos tik atėjusi į darbą) gavau sms, kad mano dėžutė - Omnivos terminale. Iš pradžių vadovavausi strategija pasiimsiu po darbo, bet po to, atėjus pietų metui, nulėkiau pasiimti savo siuntinio ir... tada laukiau iki darbo pabaigos, kada patogiai grįšiu namo ir galėsiu išpakuoti savo grožį. Ir sulaukiau! 

Dalinuosi nuotraukomis ir pirminiais pastebėjimais apie tai, ką radau savo grožio dėžutėje. Juk pirminė emocija - lygiai tokia pat svarbi kaip ir vėliau išgyventas jausmas (tik po to, kai ateina patirtis, apžvalga - gerokai konkretesnė).
Labiausiai lauktos šukos! Prisipažinsiu, kai pamačiau, kad dėžučių turinį turėtų sudaryti Tangle Teezer šukos, iš karto nusprendžiau, kad noriu. Turiu neoriginalų Tangle Teezer šepetį, kuris man visai patinka (nepaisant to, kad šereliai krenta ir šepetys atrodo kaip pavargęs ežiukas) bet visą tą laiką norėjosi išmėginti ir tą tikrąjį variantą. Pagaliau jos mano rankose!


Jau ne kartą mėgintas, bet tikrai gerą vardą įgijęs dezodorantas iš Nivea. Tiesa, pakuotė kiek mažesnė negu tas, kurias pirkdavau Maximoje, bet turėtų išties šauniai naudotis ne tik kelionių metu. Manau, kad tai puikus produktas per karščius, kada norisi jaustis švariai ir gaiviai!


Man nepatinka lūpų balzamai, kuriuos reikia kabinti pirštu. Dėl tos priežasties, nors aplink ir sklandė tikrai teigiami atsiliepimai apie šiuos lūpų sviestus, aš nei vieno neįsigijau (dar dėl to, kad turiu keletą savo saugykloje). Bet gal ir klydau... išmėginau, lūpos jaučiasi tikrai nuostabiai, o pati priemonė - absoliučiai bekvapė. Manau, kad puikiai tiktų toms, kurios nemėgsta cheminių kvapų. 


Šampūnas nuo plaukų slinkimo iš Cece Med. Mažutis, 50 ml talpos produktas - pats tas, kad suprastum, tinka jis plaukams ar nelabai. Plaukų slinkimas mane kamuoja ne tik pavasarį (kaip visus normalius žmones), bet periodiškai visais metų laikais. Taigi, Grožio draugas, kaip ir perskaitė mano mintis ir vonios kambarį papildė dar vienu išties šauniu produktu!


Intensyvaus kvapo Marrakesh nenuplaunama priemonė, kuri turėtų padėti lengviau susitvarkyti su plaukais. Na, šis produktas tikrai nėra mano numeris vienas. Mano plaukai - prigludę, tiesūs ir nesiveliantys, todėl pagrindinės priemonės - tos, kurios formuoja ir purina plauką. Žiūrėsiu, kaip seksis draugauti su šiuo produktu.


Su Elais prekiniu ženklu susipažinau dar vasarį, kada Gintarė mane pasikvietė į darbo pokalbį (tuo metu intensyviai ieškojausi darbo). Tada trumpai pristatė pagrindinius darbo principus, bet jie taip ir liko teoriniame lygmenyje. Dabar turiu progą realiai išmėginti kokosų sviestą kūnui su argano aliejumi. Kvepia tikrai skaniai, neriebina odos.Aliejukas nagų odelėms. Labai seniai apie tokį produktą svajoju. Kvepia persikais (nenuostabu, priemonė - su persikų kauliukais), panašu, kad drėkins tikrai puikiai. Vėliau papasakosiu, kaip sekėsi draugauti su šia priemone.


Darydama šią nuotrauką, norėjau fokusuoti ir foną. Ant mano gražios, trijų dalių lentos Justas parašė: TU ESI NUOSTABI. Matyt iš tikrųjų taip ir yra, jeigu pasisakymai kartojasi. 


Niekada negirdėjau apie šią firmą. Manau, kad rankų ir nagų kremas - puiki proga susipažinti. Jeigu patiks, tikrai sulauksite atsiliepimo. Na, o jeigu ne, turbūt irgi papasakosiu!Esu labai patenkinta šios dėžutės turiniu. Beveik neabejoju, kad būsiu viena iš pirmųjų, kurios užsisakys ir trečiąją grožio dėžutę. Kai tik pastebėsiu, kad dėžutės jau prekyboje, pasidalinsiu savo facebook puslapyje, kad ir Jūs galėtumėte prisidėti prie šio gražaus dovanų laukimo. Kol kas noriu padėkoti Grožio draugėms (ar kaip jas pavadinti) už galimybę laukti kažko šaunaus. Esu patenkinta visais grožio dėžutės produktais ir negaliu sulaukti, ką atneš sekanti, rudens, dėžutė!

You Might Also Like

9 komentarai (-ų)

 1. Smagu. Norėjau ir aš tos dėžutės, bet išvykus buvau pardavimo metu :) Dabar žiūriu, kad gal ir gerai, būčiau nusivylusi. Nes šepečio niekada gyvenime neturėjau ir dar neprireikė, gumytėmis nebėra ką rišti. Nivea produktai būtų visai nuvylę. Tikrai? Kažkas tokio, kas net pačio mažiausio asortomento prekybcentriuose yra pirkti? Tačiau matau tikrai įdomių produktų. Lauksime atsiliepimų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Salomėja, kodėl Nivea nuvylę? Aš su šia kompanija visai maloniai susidraugauju iš naujo. Kaip jau minėjau, dezodorantai tikrai gerai kvapą sulaiko, dabar naudoju akių makiažo valiklį, kuris žiauriai geras!! :D Bet kaip ir sakai, ko gero kiekvienas turim savo norų sąrašą, o kai jis absoliučiai prasilenkia su tuo, ką gauni už 20€, tai nelabai faina...

   Panaikinti
  2. Aš nieko blogo negaliu pasakyti apie Nivea. Kaip tik dabar ir dezodorantas iš Nivea, ir prie lovos toks tik avietinis lūpų balzamas mėtosi. Viskas su jais gerai. Tiesiog staigmenų dėžutėje, ypač iš kompanijos, kuri tiek įdomių prekių pardavinėja, norsi rasti ką nors tiesiog įdomiau, nei kaip minėjau, produktus, kurie net mažiausiame prekybos centriuke yra. Na pvz., gumyčių ar šepečios, negaliu dabar nueiti nusipirkti vos pakilusi nuo darbo stalo. Nes jų nėra visur, reik žinoti, kur ieškoti, ar pirkti internetu, o nivea deziką rasčiau ikiuke už kampo. Čia nusivylimas būtų iš šio požiūrio kampo, ne dėl pačių produktų kokybės.

   Panaikinti
  3. Tas tai tikrai taip. Bet žinai, mačiau jau Prismoj galima įsigyti Tangle Teezer (labai nustebau).:D BET, kaip Tu ir sakei, ne ant kiekvieno kampo vistiek įsigyt yra. Pritariu, kad prekiaujant pačiais įdomiausiais produktais, galima kažką kitaip sugalvoti, bet, matyt, taupumo sumetimais buvo įtraukta ir Nivea (leidžiu sau daryti tokią prielaidą). Šiaip aš tikrai džiaugiuosi turiniu, nes lūpų sviesto nebuvau mėginusi, o ir pirkusi tikrai nebūčiau, o va dezodorantas "ant dienų" baigiasi :D

   Panaikinti
 2. Aš taip gailiuosi, kad neįsigijau nei pirmos nei antros dėžutės :)))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Trečiąją tikrai gausi įsigyti! :) Nors... reikia sulaukti jos.

   Panaikinti
 3. Bet tai kaip fainai, kai mano gimtadienio proga žmonės sau pasidovanoja dovanas :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Be progos nesinorėjo įsigyti.:D plius tas Tavo įrašas toks žiauriai įkvepiantis pirkti :D

   Panaikinti
  2. kaip džiugu girdėti :D tai... nepamiršk tik su gimtadieniu pasveikinti :D
   be to, Marrakesh priemonės yra TOBULOS. ypač tas purškikli, kurį gavai :)

   Panaikinti