Dove Oxygen & Moisture šaknis pakeliantis purškiklis

17:06


Jau keletą kartų minėjau, kad mano plaukai - ploni ir prigludę nuo pat šaknų. Dėl tos priežasties be pagrindinių plaukų priežiūros priemonių (šampūno ir kondicionieriaus/balzamo), privalau rinktis ir papildomas priemones tokias kaip putos plaukams, šaknis pakeliantys purškaliukai ir, žinoma, plaukų džiovintuvas (jeigu nenaudoju džiovintuvo, plaukai yra mažiau purūs). Esu išmėginusi pačiais įvairiausias priemones, pradedant Oriflame, John Frieda, baigiant šiuo Dove šaknis pakeliančiu purškikliu. Apie jį ir noriu Jums papasakoti!

Merginos, jeigu Jūsų plaukai, kaip ir mano - ploni ir sukritę, neapsieisite be purškiklių plaukams. Na, bent jau tais atvejais, kai norite atrodyti nepriekaištingai! Sakau, kad neapsieisite, nes net ir pats geriausias plaukų apimtį didinantis šampūnas ar balzamas/kondicionierius, negali suteikti tokio gero rezultato, kaip konkrečiai tam skirta priemonė (na, pavyzdžiui, šampūno pagrindinė paskirtis - plauti plauką). Ir tik naudojant visą liniją, skirtą plaukų apimčiai didinti, galima gauti patį geriausią rezultatą. Anksčiau jau pasakojau apie Oxygen & Moisture linijos šampūną, kondicionierių bei plaukų kaukę, na, o dabar atėjo eilė paskutiniam gražių plaukų akcentui - purškikliui plaukų apimčiai suteikti.

Kaip jau minėjau anksčiau, Dove Oxygen & Moisture plaukų linija - skirta ne kam kitam, kaip sveikai plaukų apimčiai kurti.

Kaip veikia ši priemonė? Mano mėgstamiausias ir patogiausias būdas - apversti galvą ir išpurkšti dar drėgnų plaukų šaknis. Tada iššukuoju plaukus ir imuosi plaukų džiovinimo arba bėgu į autobusą dar šlapiais plaukais.

Trumpi pastebėjimai apie Dove Oxygen & Moisture šaknis pakeliantis purškiklį.

 • Anksčiau minėjau, kad plaukų džiovintumas - netsiejamas nuo purių plaukų kūrimo rutinos. Dove priemonės mano plaukams tiko ir patiko, todėl leisdavau sau patinginiauti - plaukai išdžiūdavo natūraliai. Rezultatas mane išties tenkino: purūs, sveikai atrodantys, lengvai išsišukuojantys plaukai.
 • Patogi, minkšto plastiko elegantiška pakuotė. Pats purkštukas puikiai išskaido priemonę į dulksną, todėl priemonė naudojasi išties skalsiai. 
 • Akivaizdus puresnių, sveikų plaukų efektas. Anksčiau į tokio tipo purškiklius žiūrėjau gan neigiamai, nes vienintelė išties puiki priemonė, kuri geba pakelti šaknis - plaukų putos. Visgi naudodama putas nuolat jausdavau plaukų svorį, ne tik apimtį. Šis purškiklis, kaip ir kiti, neapsunkina plauko, bet suteikia taip norimos apimties. 
Net nebepasakojau apie kvapą - visa linija kvepia taip pat: prabangiai, bet neįkyriai. 
Užbaigdama savo Dove Oxygen & Moisture rašinių ciklą, noriu pasakyti, kad tai tikrai šaunios ir kokybiškos priemonės tokioms nelaimėlėms kaip aš (na tokioms, kurių plaukai tiesūs, kaip smilgos pievose). Be to, mano jautri galvos oda džiaugėsi ir buvo puikiai drėkinama, taigi - jokių pleiskanų! Taigi, jeigu iki šios dar dvejojai verta/neverta, galiu sakyti - tikrai puikūs produktai, kuriuos rekomenduoju savo vonios kambaryje turėti kiekvienai draugei, turinčiai tiesius, plonus plaukus.

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

 1. Ne šaknis atkelia, o plaukus nuo šaknų tikriausiai :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. :DDD blemba, pabandžiau įsivaizduoti kaip pakelia šaknis :DDD

   Panaikinti