Dove Oxygen & Moisture plaukų kaukė

22:36


Šiandienos įrašą noriu pradėti nuo padėkos: Ačiū Dove atstovams, kad suteikė galimybę savo vonios kambarį papildyti plaukų kauke. Ačiū dėl to, nes tai pirmas kartas, kada turiu nuosavą plaukų kaukę (anksčiau kartais naudodavau mamos). Labai įdomi patirtis apie kurią šiandien noriu papasakoti Tau!

Dove Oxygen and Moisture linija - skirta ploniems, prigludusiems plaukams. Naudojant šios linijos produktus, plaukams suteikiama taip trokštama apimtis. Jau pasakojau apie šampūną ir kondicionierių (ČIA), todėl atėjo eilė ir sekančiam žingsneliui (jeigu taip galima pasakyti) - plaukų kaukei.

Tiesą pasakius, pirmą kartą naudodama plaukų kaukę, tikėjausi, kad dabar tai kažkas bus. Omenyje turiu staigų plaukų pokytį. O bet tačiau dar kartą įsitikinau, kad kiekvienam produktui reikia suteikti laiko, kol plaukas/oda apsipranta ir yra veikiama produkto. Taigi, praėjus beveik mėnesiui, dalinuosi savo pastebėjimais (kaukę naudojau kartą per savaitę, todėl ta patirtis nėra tokia jau didelė):

  • Pakuotė. Simpatiškas, matinio (kietesnio) plastiko užsukamas dubenėlis. Nors ir užsisuka sandariai, atsukti net ir šlapiomis rankomis - lengva. Turbūt vienintelis nepatogus dalykas šiuo atveju - tas, kad į kaukę tenka merkti drėgnus pirštus.
  • Kvapas. Ta pačia prabanga kvepianti priemonė kaip ir šampūnas su kondicionieriumi.Tiesa, kaukės kvapas kiek intensyvesnis, bet ant plaukų neišsilaiko. Visgi toms, kurių nosytės itin jautrios, gali nepatikti.
  • Dozavimas. Nežinau kaip Dove pavyko, bet visos šios linijos priemonės - išties skalsios. Paimu kaukės ant pirštų galiukų ir man jos kuo puikiausiai užtenka. 
  • Konsistencija. Kaukė - lengva, kreminė. Kaip ir kondicionierius, kaukė sureagavusi su vandeniu, tampa labai lengva. Turiu prisipažinti, net nežinau, kaip tiksliai apibūdinti tą lengvumą.... tiesiog mažas kiekis priemonės sugeba apkabinti daug plaukų, todėl priemonės ir reikia tiek nedaug.
  • Efektas. Ilgalaikio efekto tikrai nepastebėjau (visgi priemonę naudoju vieną kartą per savaitę). Kadangi naudoju visą liniją produktų, sunku pastebėti, kokį konkretų poveikį priskirčiau šiai plaukų kaukei. Tiesa, tomis dienomis, kai naudojau šią priemonę, plaukus buvo truputį lengviau formuoti. O ir šiaip kaukė palengvina iššukavimą, suteikia sveiko blizgesio plaukui.Kaip ir minėjau anksčiau, tai pirmoji plaukų kaukią, kurią naudoju periodiškai kartą per savaitę. Realiai, pažintį vertinu tikrai teigiamai: priemonė kokybiška, plaukai atrodo purūs ir sveiki. BET, tas rezultatas nėra toks greitas ir akivaizdus. Taigi, pasilieku prie nuomonės, kad plaukų kaukė - reikalinga ir naudinga (terapiniais tikslais), bet nėra ta priemonė, kuri daro ekstra kardinalius-regimus pokyčius plaukams. Jeigu įdomi mano nuomonė dėl šios priemonės pakartojimo, galiu pasakyti - tikrai pirkčiau ir antrą kartą. Mano jautrūs plaukai jautėsi puikiai, galvos oda (nors kaukės ir netepiau į šaknis) nebuvo sudirginta. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)