Real Techniques by Sam & Nic Chapman skaistalų teptukas

17:25

Moters reikalingų priemonių kolekciją privalo sudaryti ne tik higieninė bei dekoratyvinė kosmetika, bet ir tinkamos priemonės tiems produktams naudoti. Taip mano vonios lentynoje atsirado Clarisonic Mia, taip mano dekoratyvinės kosmetikos lentynoje nugulė pirmieji EcoTools šepetėliai, o vėliau ir kur kas geresni Erdesos bei Real Technique. Šiandien išskirtinai daug dėmesio norėčiau skirti skaistalų šepetėliui iš Real Techniques.

Ar Tau yra ką nors tekę girdėti apie priemonės iš Real Techniques? Mano dėmesį patraukė itin teigiami merginų atsiliepimai vinted.lt forume. Po to akis užkliuvo už teptukus giriančių tinklaraštininkių (o gal reikėtų sakyti blogger'ių) įrašų. Neatsispyriau ir įsigijau... Ir labai džiaugiuosi! 

Anksčiau įsigytus EcoTools šepetėlius naudojau tik "iš bėdos", nes paskirstyti šešėlius ir skaistalus buvo labaiii sudėtinga. Tiesą pasakius, iš Real Techniques tikėjausi panašaus poveikio: taigi šepetėliai yra sintetiniai (skaityti ironišku tonu) kaip ir tų iš EcoTools. Makiažo kursuose viena iš taisyklių buvo: sintetiniai teptukai - skystoms kosmetikos priemonėms (lūpų dažams, makiažo pagrindams ir pan.), o štai natūralių šerelių - biriems produktams (skaistalams, bronzatams ir pan.). Su tuo kaip ir susigyvenau, tuo kaip ir tikėjau iki tos dienos, kol į mano rankas pateko šis gėris!


Apie teptuką. 
  • Nors šereliai ir sintetiniai, skaistalus/bronzerius/modeliavimo priemones teptukas kabina lengvai ir kokybiškai (dabar kur kas dažniau išeinu į gatvę nepadauginusi ir nepamažinusi ryškumo savo skruostų linijoje).
  • Real Techniques iš esmės skiriasi nuo kitų sintetinių teptukų savo išskirtinai švelniais šereliais, kurie puikiai paskirsto grožio priemones ant skruostų (realiai, lygiai tas pats ir su akių šešėlių teptuku).
  • Man malonu savo kosmetikos dėžutėje laikyti šį teptuką, nes jis atrodo estetiškai. Be to, šį skaistalų šepetėlį pastebėti itin paprasta, nes jis rožinis! Taigi toms, kurioms svarbi estetika bei neslystantis teptuko pagrindas - Real Techniques gali tapti puikiu draugu.
  • Tikrai puikus kokybės bei kainos santykis. Teptukų bei rinkinių kainos varijuoja nuo 5,99 USD iki 29,99 USD. Priemones galima įsigyti internetinėje vaistinėje www.iherb.com.


Ar rekomenduočiau priemones iš Real Techniques savo draugei? Tikrai taip! Manau, kad šepetėliai skirti tiek toms, kurios turi patirties makiažo srityje, tiek toms, kurios yra absoliučiai žalios, bet nori dažytis. 

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Aš kaip tik iš iherb.com užsisakiau "Real Techniques" šepetėlių rinkinį akims, irgi paskatinta atsiliepimų vinted.lt. Laukiu nesulaukiu :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Real techniques gamina ir kempinėles skystai pudrai tepti (tikslaiu - tapšnoti :D). Labai rekomenduoju, nes, mano subjektyvia nuomone, jos nei kiek nenusileidžia Beauty blender'iui, o kainos nėra net ko lyginti.

    AtsakytiPanaikinti