Naujausia šeimos narė - Jūrų kiaulytė

20:25


Noriu Jums pristatyti naujausią mūsų šeimos (Justo ir mano) narį(-ę) - Jūrų kiaulytę Paulių(-ę)! Taip jau nutiko, kad negalėjau sau nieko padaryti ir iš šimtas pirmojo karto nusprendžiau, kad noriu Jūrų kiaulytės. Man šie gyvūnėliai - patys gražiausi, mieliausi ir šauniausi. Na tokie, kuriuos taip ir norisi auginti savo namuose. Mane stabdė vienintelis dalykas - gyvenu nuomojamame bute, kartais mėgstu pakeliauti (žodžiu, stabdė ta atsakomybė, kuri privalo atsirasti, kai namuose atsiranda augintinis). Visgi, sudėliojusi visus + ir - gimimo dienos proga pasidovanojau sau mažą, gyvą kamuoliuką, kuris kas rytą mane kalbina.

Kiaulytės gimtadienis - gegužės 22 diena. Labiausiai mėgsta salotas iš daržo bei agurkus. Vis dar nėra labai drąsi, bet kviečiama atsiliepia. Laukiu, kada šitas mažas kukulis paaugs, išdrąsės ir galės ganytis drąsiai po kambarį (kol kas bėgioja tik po tamsius kampelius, kur gali pasislėpti). Nors lietuvių kalbos taisyklės teigia, kad mylėti galima tik žmogų, bet šitas ryžas grožis pavergė mano širdelę!You Might Also Like

5 komentarai (-ų)

 1. Oi koks mielas Paulius(-ė).... Awwww man irgi jūros kiaulytės labai mielos.
  Sveikinu su nauju šeimos nariu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oj kiek mielutis gyvunelis!!! Pauliukas tikrai praskaidrins jusu seimos dienas, na tik paziurek, koks mielas ir minkstutis jis :))

  SIMPLY MAGNIFIQUE

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mielas gyvūnėlis. Pati nesu laikiusi, bet draugė vis palikdavo tokį paauglystėje prižiūrėti, kai kur nors išvažiuodavo. Tai atsimenu, kai pritrūkdavo dėmesio, savo dantukais grauždavo narvelio grotas ir gaudavo visų dėmesio garantuotai. :) O lietuvių kalbos taisyklių aklai paisyti nereikia, ypač tų, kurios yra visiškai kvailos ir beprasmės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mylėti galima tik žmogų, tokį vardą galima duoti irgi tik žmogui :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Fantastiškai miela(-as)! Vaikystėje, pamenu, sesė iš mokyklos buvo paėmusi prižiūrėti jūrų kiaulytę. Nuo to laiko turiu labai teigiamas asociacijas su šiais padarėliais. Džiaugiuosiu už tave :))

  AtsakytiPanaikinti