Geriausių veido priežiūros priemonių paieška: O.D.A. aktyvus prausiklis 7% ir regeneruojamasis stangrinamasis kremas

21:57


Pamenu, kai man buvo 16-lika, dermatologė pasakė, kad praėjus paauglystei baigsis ir mano problemos su akne. Man jau dvidešimt treji (prieš savaitę suėjo), o odos problemos tik dabar pradėjo ramintis. Ilga paauglystė, ane?
Turiu pripažinti, kad būdama paauglė tikrai neskyriau per daug dėmesio savo veido odai. Kažkaip buvo neįprasta kas vakarą prausti veidą su tam skirtomis priemonėmis. Užtat pradėjusi dažytis (pirmieji pabandymai ir buvo maždaug 15-likos, 16-likos) po truputį pratinausi prie veido priežiūros rutinos: šveitikliai, prausikliai, veido valymai ir t.t. Bet NIEKAS nepadėjo. Kita vertus, ilgą laiką investavau į Faberlic, Mary Kay, Garnier ir pan. gamintojų kosmetikos priemones. Tik po to leidau sau išmėginti Clinique ir, galiausiai, O.D.A. Ir ką, taip ir likau draugauti su šio gamintojo prausikliu bei veido kremu. Jau praėjo daugiau negu metai, kai mano kasdienėje rutinoje - O.D.A. gaminiai (per tuos metus sunaudojau tik po du vienetus priemonių).

Trumpai apie O.D.A. kosmetiką: kosmetikos priemonių linija sukurta dar 2006 metais (panašu, kad greitai švęsim 10 metų jubiliejų!) Lietuvoje. Priemonių pagrindas - rūgštys, kurios gaminamos tik iš organinės kilmės medžiagų. O.D.A. linijos tikslas - spręsti veido problemas (pigmentacija, akne ir pan.). "O.D.A. - tai fiziologinį poveikį turintis produktas, kuris, nesutrikdydamas visos subalansuotos organizmo veiklos, stimuliuoja, regeneruoja, saugo nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio ir stiprina odos atsparumą." (Informacija iš O.D.A. lankstinuko)


Aktyvus prausiklis 7%. Kadangi padariau tokią gan ilgą įžangą, dabar trumpai pristatysiu priemonės privalumus bei trūkumus.
 • Prausiklį galima naudoti ne tik kaip prausimosi priemonė, bet ir kaip kaukę. Palikus priemonę ant veido apie 5 minutes, puikiai išvalomos užsikimšusios veido poros, veidas tampa akivaizdžiai skaistesnis bei elastingesnis.
 • Prausiklis išties šviesina spuogelių paliktus randus. Taigi, jeigu turite mažų randelių ant veido, ši priemonė gali prisidėti prie Jūsų odos regeneracijos (tiesa, odos reljefo veido priežiūros priemonės pakeisti negali).
 • Akivaizdžiai kovoja su spuogeliais. Netgi tuo atveju, jeigu spuogas - netinkamai išspaudžiamas. Man šis prausiklis labai patinka dėl to, nes nupraususi veidą jaučiu, kad spaustas spuogas - ne plečiasi ir išaugina dar keturis spuogus šalia, bet yra dezinfekuojamas ir džiovinamas.
 • Nesausina veido odos. Naudodama O.D.A. prausiklį, pagaliau sutvarkiau savo odos drėgmės balansą. Mano riebi oda anksčiau šerpetojo. Po truputį pratindamasi prie šio prausiklio, išsigydžiau išsausėjusias veido odos vietas.
 • Skalsiai naudojamas. 200 ml priemonės man užtenka ~6 mėn. Priemonę naudojau reguliariai 1-2 kartus per dieną, su daugių daugiausia savaitės pertrauka (kai norėjau išmėginti ką nors naują).
 • Gan specifinio (actą ar vyną) primenančio kvapo. Kita vertus, juntama, kad kvapas - natūralus (na toks tiesiog priemonės kvapas, ne kažkoks specialiai iškvėpintas), todėl neerzina uoslės. Be to, kvapo ant veido nelieka.
 • Griaužia atvirus spuogelius. Jeigu jau nusikrapščiau, tai žinau, kad teks pakentėti. Tiesa, tai vertinu itin teigiamai, nes, kaip jau minėjau anksčiau, jaučiu, kad spuogelis gyja. Iš pradžių griaužimas šiek tiek gąsdino: maniau, kad spuogelių vietose liks išgriaužti odos plotai, bet anaiptol, naudodama prausiklį kasdien, stebėjausi, kokia graži - mano veido oda.

Regeneruojamasis, stangrinamasis kremas 7%. Vėlgi, trumpi teigiami/neigiami pastebėjimai apie veido kremą iš O.D.A.
 • Puikiai drėkina veido odą. Pradėjus naudoti šį regeneruojamąjį, stangrinamąjį kremą, net pamiršau, kad gali būti dieniniai/naktiniai veido kremai. Užsitepusi ryte jausdavausi puikiai: veidas atrodė sveikai skaistus, stangresnis. Vakare lygiai tas pats!
 • Malonus, kiek tirštesnės konsistencijos. Kadangi pakuotė - jau tuščia, neturiu galimybės parodyti, kaip priemonė atrodo. Bet iš esmės ji tokia tirštesnė (man labai patikdavo merkti pirštą, nes žinojau, kad pakabinsiu tiek, kiek reikia). Vos nepamiršau, kremas yra smėlio (o gal kakavos) spalvos. Na toks, šiek tiek rudesnis. Iš pradžių tai gali atrodyti gan keistai, bet galiu patikinti: priemonė tikrai nekeičia veido odos spalvos.
 • Kaip ir prausiklis - naudojamas išties skalsiai. Tiesa, kremo man užtenka 3-4 mėnesiams. Na, gal šiek tiek ilgiau... Tikrai nepamenu! Tik vieną žinau: jau kurį laiką šį kremą pakeitė nauja itin šauni priemonė iš Biok laboratorijos.

Trumpas pastebėjimas/Reziume. Vasarą (kai tiesiogiai gaunama gerokai daugiau tiesioginių saulės spindulių) reikėtų elgtis atsargiau su rūgštinėmis veido priežiūros priemonėmis. Rūgštys sureagavusios su saule gali sukelti pigmentaciją. Aš kol kas jokių problemų su tuo neturėjau, bet tomis dienomis, kai žinau jog keliausiu prie vandens, rūgštinių priemonių nenaudoju. 
Man O.D.A. asocijuojasi su kokybe. Taigi, jeigu norisi išmėginti tikrai kokybiškas priemones už prieinamą kainą (rinkinys kainuoja apie 35€), siūlau apsilankyti O.D.A. salone Vilniuje arba užsukti pas miestelyje esančią kosmetologę.

You Might Also Like

8 komentarai (-ų)

 1. Dėkui už įrašą, buvo labai informatyvu! Dar klausimas įdomumo dėlei - jei tektų rinktis vieną produktą iš šių dviejų, kurį pasirinktum? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, kad kompleksiškai naudojamos priemonės tikrai neša didesnę naudą negu atskirai. Kaip ten bebūtų, mano O.D.A. kremas baigėsi prieš šiek tiek mažiau negu mėnesį. Tai visą tą laiką naudoju kremą iš Biok laboratorijos ir man jis absoliučiai pasiteisino! :) Taigi, ko gero jeigu rinktis tarp dviejų labai gerų, pasirinkčiau geriausią - prausiklį.:)

   Tiesa, prasideda mano eksperimentai. Turiu Rasa prausiklį ir toniką su rūgštimis, žiūrėsiu, kiek naudos iš jo bus.:)

   Panaikinti
 2. Sveika. Kiek laiko naudojot ODA produkcija kol pastebejot pagerejima?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš karto pastebėjau, kad kažkas "darosi" kitaip, negu buvau pratusi. Bet prireikė maždaug poros mėnesių, kad galėčiau įvertinti konkrečius rezultatus. Na, o dabar, praėjus metams, mačiau, kad visiškai neblogai jau atrodau.:) Tik tiek, kad baigiau O.D.A., pagalvojau, kad "išmėginsiu" ką nors naują ir vėl susigadinau savo išties gerą odos būklę :(

   Panaikinti
 3. Visiškai nepadeda ir dar blogina padėtį, jei išsiplėtę poros ir ryškūs inkštirai. Spuogus nudezinfekuoja, taip.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, mano poros taip pat išsiplėtusios, bet tikrai apsprendė ir tas problemas. Tiesa, tikėtis, kad oda atrodys kaip po spa procedūrų - naivu. Vistiek reikia papildomų priemonių, kurias naudoja kosmetologai :)

   Panaikinti
 4. Jums O.D.A. asocijuojasi su kokybe? O jūs bent žinote, kad kiekviename jų produkte yra bent po vieną kenksmingą ir keletą nerekomenduojamų naudoti ingredientų? Kad jų kremai kemša poras ir jų pakuotė nėra pati tinkamiausia, be to kremas jautriai odai gali dirginti jautria oda.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Į abu klausimus atsakau TAIP. Kompanijos produkcija naudojasi kosmetologai ir pasiekia tikrai gerų rezultatų, plius mano odai tai tinkamiausias prausiklis iš visų. Mano oda tikrai jautri, bet nei kemša poras, nei dirgina odą.:) Na, o dėl kenksmingų produktų nesu pasiruošusi diskutuoti. Nestudijavau chemijos ar panašios specialybės, todėl pasitikiu kompanija net ir tuo atveju, kad yra keletas "abejotinos" kilmės ingredientų.

   AČIŪ už komentarą.:)

   Panaikinti