Essence Blush Up! skaistalai

14:06


Užvakar užėjo nenumaldomas noras perkraustyti visas savo lentynas bei dėžutes. Žinoma, didžiąją laiko dalį užėmė mano kosmetikos kolekcijos peržiūros. Labai jau mėgstu pačiupinėti kiekvieną pakuotę, prisiminti visus kartu išgyventus įvykius, nupieštus makiažus. Taip per rankas praleidusi visas grožio priemones, nusprendžiau šiandien papasakoti apie skaistalus iš Essence Blush up! kolekcijos.

Šie skruostų raudoniai (jeigu galima skaistalus taip pavadinti) mane lydėjo ištisus mėnesius keliaujant į darbą. Mano prisirišimą ir norą priemonę naudoti kasdien lėmė itin blanki skaistalų spalva (kas reiškia, kad priemonės nepadauginsiu). Be to, man labai patinka švelniai rožinė skaistalų spalva (turbūt iš to jau supratote, kad tamsesniuosius skaistalus naudojau gerokai rečiau).

Trumpai apie skaistalų įdomumus. T.y., priemonės privalumai:
  • Unikali skaistalų gama. Beveik visi mano turėti skaistalai buvo arba vienspalviai, arba mozaikiniai. Blush Up! skaistalų pakuotė išskirtinė tuo, kad savyje talpina pereinančias švelnias spalvas, kurios padeda sukurti skirtingus įvaizdžius. 
  • Saugi storos, skaidrios plastmasės pakuotė. Patikėkit, šių skaistalų gyvenime buvo pačių įvairiausių įvykių, bet pakuotė liko nepažeista. Be to, sidabriniai užrašai su rožiniu lipduku ant priemonės dugno atrodo itin mergaitiškai.
Priemonės trūkumai:
  • Itin prasta pigmentacija. Sakykit ką norit, bet kol paryškinu skruostus, tenka ne kartą priemone paryškinti teptuką. Kita vertus, kaip jau minėjau anksčiau, dėl to labai nepykstu tais atvejais, kai keliauju į darbą ir siekiu išlaikyti natūralų (no make-up) įvaizdį.
  • Turi gan stiprų talko kvapą. Skaistalų kvapas juntamas tik uodžiant pačią priemonę, bet toms, kurių uoslės yra itin jautrios, tai gali ne itin patikti.
  • Skaistalai itin greitai nunyksta nuo skruostų. Nors ant pakuotė parašyta, kad priemonė išsilaiko gan ilgai, mano atveju skaistalai nublunka per keletą valandų.Reziume. Leidžiu sau pasakyti, kad už panašią arba šiek tiek didesnę kainą galima rasti 100 kartų geresnę priemonę paryškinančią mūsų skruostų grožį. Neatmetu Essence Blush Up! skaistalų naudojimo galimybės, bet draugėms nerekomenduoju. Jau geriau investuoti šiek tiek daugiau ir įsigyti kokybišką priemonę iš NYX ar pan.

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Pamenu, kažkada stovėjau parduotuvėje, žiūrėjau į šiuos skaistalus ir mąsčiau ar verta išmėginti. Po įrašo džiaugiuosi, jog ir nepaėmiau. Nors tos pereinančios spalvos pakuotėje atrodo kažkuo žaviai:)

    AtsakytiPanaikinti