Essence 3D akių šešėliai

12:23


Keliaujant į Latviją mano kosmetinė buvo itin kukli: antakių šešėliai, BB kremas iš Uoga Uoga, blakstienų tušas, lūpų balzamas ir 3D akių šešėliai iš Essence. Mano pasirinkimą (pereinu prie šešėlių) lėmė tai, kad niekada anksčiau nebuvau mėginusi šios linijos akių šešėlių. Na, o kelionė pasirodė kaip puiki proga išbandyti ir vėliau pasirodyti, kaip man sekėsi susidraugauti su nauja priemone. Be to, šioje situacijoje džiugino ir tai, kad viena šešėlių pakuotė savyje talpina dvi itin gražias spalvas. Atrodė, kad mano pasirinkimas buvo itin protingas (vežiausi viršuje, dešinėje esančią paletęsu švelniomis spalvomis), bet...

Akių šešėlių minusai:

  • Bene vienintelis, bet ir didžiausias minusas - tas, kad priemonės neįmanoma normaliai aplikuoti naudojant teptuką. Žinokit, ko tik nemėginau, bet šešėliai pasidengė dėmėmis, neryškiai (kai sakau neryškiai, turiu omenyje, kad priemonę įžiūrėti buvo praktiškai neįmanoma). Iš pradžių galvojau, galbūt čia dėl pasikeitusių oro sąlygų ar kokių nors nepaaiškinamų klimato pokyčių (dažiausi automobilyje, Latvijoje), bet grįžus namo dar eilę kartų mėginau 3D šešėliais padengti akies vokus. Nei karto nepavyko gražiai pasidažyti!
Man tikrai labai patiko Essence 3D šešėlių linijos spalvų suderinamumas, lengva, skaidri pakuotė, nerūpestingas, vasariškas perlamutras, bet prekė absoliučiai neverta investicijos, nes viso to grožio panaudoti tiesiog nepavyksta! Na, nebent sugalvotumėte šešėlius dengti pirštais (pastebėjau, kad pirštų pagalba pavyksta išgauti šiek tiek geresnį efektą). Tik vėl, nežinau kiek laiko priemonė laikytųsi ant vokų. 

Galiu pasakyti, kad laiką Latvijoje praleidau gan natūraliai (ką galite matyti ir nuotraukose): lašelis BB kremo, paryškinti antakiai ir blakstienos. Iš pradžių šiek tiek jaudinausi, kad nuotraukose atrodysiu baisiai, bet po to pažiūrėjusi mūsų sukurtą nuotraukų aplanką, supratau, kad švelniai patinęs, natūralus veidelis man vis dar tinka. Kaip ten bebūtų, dar kartą pasimokiau, kad prieš išvykstant į kelionę, būtina susipažinti su visomis higienos priemonėmis (pradedant šampūnu, baigiant blakstienų tušu), kad kelionės metu nereikėtų kovoti su alergijomis, prasta pigmentacija ar nuvarvėjusiu blakstienų tušu. Na, bent jau tuo atveju, kai visko pasiimi po vieną ir keliauji į miškus. 


Reziume. Man pasirodė, kad šie akių šešėliai - tik laiko (bei pinigų, žinoma) švaistymas. Tepi, trini, formuoji, dengi, bet nieko nesigauna. Jau geriau įsigyti šešėlius iš Catrice, kurie puikiai ant akių vokų išlieka visą dieną!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)