Artdeco Pure minerals akių šešėlių pagrindas

18:05


Makiažo pagrindas, bendrąja prasme, skirta tam, kad priemonė būtų geriau padengiama ant odos ir ilgiau išsilaikytų. Po to galimos ir kitokios variacijos: dalinis maskavimas, veido odos nelygumų sumažinimas ir t.t. Bet esmių esmė, arba kitaip sakant pagrindinis tikslas - kokybiškai išlaikyti grožio priemonę ant veido.

Apie tokius dalykus aš anksčiau negalvojau (iš esmės todėl, kad nesidažiau), o po to, kai turėjau galimybę išbandyti save makiažo pamokose, pamačiau, kad makiažo pagrindas gali būti nepakeičiama priemonė vakarėliuose bei ypatingų progų metu. Pabrėžiu ypatingų, nes kasdieniam naudojimui ši priemonė nėra būtina (na, nebent dirbate išties specifinį darbą ir norite atrodyti nepriekaištingai). Žodžiu, po makiažo kursų mano namuose atsirado dvi naujos priemonės: akių šešėlių pagrindas bei makiažo bazė veidui (apie ją truputį vėliau papasakosiu).

Iš pradžių galvojau, galbūt įsigyti anksčiau mėgintą Make up forever šešėlių pagrindą, bet po to supratau, kad galbūt pirmiausia derėtų išbandyti kažką pigesnio. Tokiu būdu į mano akiratį pakliuvo priemonė iš Artdeco. Turiu pripažinti, tai buvo mano pirmoji ir labai teigiama pažintis su šiuo prekiniu ženklu. Naudoju šią priemonę nei ilgai, nei trumpai - apie pusmetį - ir atsiliepti galiu tik teigiamai.

Mano kiek subjektyvi nuomonė apie Artdeco akių šešėlių pagrindą:
  • Nedirgina akių. Man, nešiojančiai kontaktinius lęšius, išties svarbu pasirinkti tinkamas priemones akims, kad galėčiau pozityviai nugyventi dieną. Naudodama šį šešėlių pagrindą išvengiu šešėlių nubyrėjimo ant lęšio, todėl išvengiu akių dirginimo bei to nemalonaus dūmų efekto.
  • Padeda išlaikyti akių makiažą visą dieną/naktį. Taip jau atsitinka, kad makiažas (ypač su pigesnėmis priemonėmis) nusičiupinėja, nubėga ir po gerų šokių tiesiog nubėga raukšlelėmis po akimis arba dingsta. Dalyvavau koncertuose, šiltuose (tiesiogine ta žodžio prasme) pasisėdėjimuose, bet visada į namus grįždavau tokia, kokią save nusipiešiau! 
  • Itin skalsi priemonė. Sąmoningai nefotografavau, kaip atrodo pati priemonė (o ji tokia švelnios kūno spalvos, kremo konsistencijos), nes išgauti kokybiškai nuotraukai, būčiau gavusi panaudoti savaitės šešėlių pagrindo naudojimo dozę. Vieno lašelio užtenka abiem akių vokams padengti. 
  • Prieinama kaina. Šiuo metu priemonė kainuoja 10,49€. 
  • Patogi pakuotė (prisegu nuotrauką iš interneto ČIA). Priemonę išties patogu dozuoti, nes vakuuminė, minkšto plastiko pakuotė leidžia išspausti priemonės tiek, kiek jos reikia. Tikrai neįsivaizduoju geresnio sprendimo kuriant priemones, kurių reikia labai mažai (na nebent kažką su pipetėmis galima daryti).
Reziume. Turiu pripažinti, aprašydama šį produktą išgyvenu dvejopus jausmus: esu linkusi vieną priemonę išbandyti vieną kartą, bet šis makiažo pagrindas sudarė sąlygas jį įsimylėti ir pabaigus produktą įsigyti dar kartą. Kaip ten bebūtų, šią priemonę tikrai drąsiai rekomenduoju visoms, kurioms atsibodo nuvarvantis akių makiažas. Pažadu, patiks!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)